Jakou mikrovlnnou troubu ?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 20. 2. 2013 16:53

Umřela nám mikrovlnnka Whirpool (po asi deseti letech.) Bohužel se mi nedaří najít jakou koupit, spíš najdu jaké nekupovat. Nemáte nějaký nápad ? Mě napadlo první Miele, ale to stojí 16 000Kč, takže smolík pacholík...
PoliceCollector
Nováček

Odeslat příspěvekod M@C 20. 2. 2013 16:59

Zalezi jake funkce chces, my se ted s mladou rozhodli ze koupime Whirlpool JT 369 SL, umi toho docela dost, mj. i grill a vareni v pare coz urcite vyuzijeme.
S-Max
M@C
Štamgast

Odeslat příspěvekod boss-ivoss 20. 2. 2013 17:23

Koupil jsem si obyčejnou jen s 2 otočnejma knoflíkama a funkci plní dobře. U rodičů máme taky nějakou starou whirpoolku s grilem, Crispem atd - tyhle funkce se použily za 10 let asi dvakrát.

Jen si pohlídat velikost.
boss-ivoss
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Jean ViC 20. 2. 2013 17:24

pred x lety jsme koupili tuhle, se nam libila /ackoliv znacka se mi nelibi, funguje dobre a napis se uz umyl/
Obrázek
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod Pajjoun 20. 2. 2013 17:32

Daewoo, ale s displejem máme hromadu let. Je to nezmar. Televize od nich přežila snad 12 let+-. Odešla až pár let potom, co v zimě zažívala i mrazíky.
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 20. 2. 2013 17:33

Daewoo má babička. Prostě sháním mikrovlnku s blbuvzdorným ovládáním na ohřívání jídel. Něco jako byla ta stará. (Aha, tak on to byl Electrolux, ne Whirpool.)
PoliceCollector
Nováček

Odeslat příspěvekod john_wayne 20. 2. 2013 17:45

john_wayne
Nováček

Odeslat příspěvekod Jean ViC 20. 2. 2013 18:04

Pajjoun píše:Daewoo, ale s displejem máme hromadu let. Je to nezmar.

tohle ma taky samozrejmne displej, na fotce neni rozsviceny, jinak bych nevedel jakej cas a vykon nastavuju :)
ma to prednastavene i nejake rozmrazovani a ruzne veci podle toho co nastavis a jakou to ma vahu, ale zbytecne tlacitka pouzili jsme jen parkrat se zacatku pri testovani :)
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod Pajjoun 20. 2. 2013 18:14

Aha, mě mátlo to otočný tlačítko. :-) Jnak ty defrost mody a tak taky neumim používat. Jenom štelovat výkon/ čas a dřív sem používal tlačítko na pizzu.
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod ka-spel 20. 2. 2013 18:14

boss-ivoss píše:Koupil jsem si obyčejnou jen s 2 otočnejma knoflíkama a funkci plní dobře. U rodičů máme taky nějakou starou whirpoolku s grilem, Crispem atd - tyhle funkce se použily za 10 let asi dvakrát.

Jen si pohlídat velikost.

Tak takovou whirpool ještě mám doma. Před 14 lety to stálo ranec 17 tis. Je fakt, že ten crisp se využil minimálně. Spíš šlo o její velikost. Dnes bych ty prachy nedal ani za miele.
Naposledy upravil ka-spel dne 20. 2. 2013 18:17, celkově upraveno 1
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář

Odeslat příspěvekod JardaB 20. 2. 2013 18:17

Tywe za 16 mikrovlnka? To umi i pokourit, ne? Mame nerez z Globusu za 2 litry s displejem, slouzi uz 4 roky a ma asi 5x vic funkci nez potrebujem...
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod boss-ivoss 20. 2. 2013 19:07

Navic to bylo v dobe, kdy byly polocicni platy. Ta nase byla tenkrat jen za 12...
boss-ivoss
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 20. 2. 2013 19:08

Šmarja nic za 10k, maximálně tak do 3.5k, ideálně méně.
PoliceCollector
Nováček

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 20. 2. 2013 20:07

Taky jsem to tu nedávno řešil.. Moje chtěla něco pokud možno naprosto jednoduchého na ovládání.. nakonec jsme vzali tohle ve stříbrné:

http://www.mall.cz/volne-stojici-mikrov ... ms-21200-w
Mr.Semtex
Hodnostář

Odeslat příspěvekod kejki3 20. 2. 2013 20:55

PoliceCollector píše:Umřela nám mikrovlnnka Whirlpool (po asi deseti letech.) Bohužel se mi nedaří najít jakou koupit, spíš najdu jaké nekupovat. Nemáte nějaký nápad ? Mě napadlo první Miele, ale to stojí 16 000Kč, takže smolík pacholík...

Kdybys na začátku napsal jen na ohřívání, nebo i s grilem, byla by diskuze jiná.
Ale začneš, že Miele za 16 tis. je moc.

Mám tu chytrou od Whirlpoolu, používám crisp, programy, vaření v páře, combi pečení. JT 359 je předchůdce 369, je hodně velká zvenku, dost v kuchyni trčí. Zevnitř akorát :-) Tyhle řady už se dělají v PRC, v hodnocení je to znát - objevují se kazové kusy.
379 má navíc průvodce pro přípravu několika jídel, programy a funkce jsou stejné.
První jsem kupoval zlevněnou z 16 na 10, ale to bylo Made in Sweden a běžela ve firmě několik hodin denně. Funguje dodnes. A je pravda, že tehdy stála víc než klasický sporák (sklokeramický stál přes 20 tis.)
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Štamgast

Další stránka