GoPro aj. sportovní kamery

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Moucha 3. 10. 2019 12:26

nemá nový procák, první recenze jsou tragický, přehřátá překrytovaná sedmička
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod Moucha 3. 10. 2019 12:26

nemá vlastně nic nového z těch leaků co byly na netu, tak je to s gopro každý rok
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod glider 3. 10. 2019 12:48

:D
Hypersmooth pri kazdom rozliseni a FPS, prerusenie hyperlapse videa...ok toto vsetko je SW.

Kde chodis na tie tragicke recenzie?
.bad.decision.matters.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod hopa26 3. 10. 2019 13:07

Hele uz ma tu 7 vychytanou docela, trapil jsem se s tim. A spokojenost maximalni, nicmene to hledani proc a cim to je, ze nefunguje mne neuveritelne deptalo. Nyni uz nastesti ok. :)
Sony mam dovnitr a go pro ven, sice na muj vkus je az preostreny, ale obraz vypada efektne.
hopa26
Štamgast

Odeslat příspěvekod Moucha 3. 10. 2019 13:20

glider: jen sw, není tam z hw. stránky nic nového, jen marketing.
lidi co recenzují dle pravdy, ne jen ty co dostanou free gopro a jen básní báchorky.
Jinak GP7 dostl až v srpnu update který tak nějak funguje, ale rozhodně to není dořešené, zamrzá pořád a musí se restartovat nebo vyhazovat baterka ven, což je ve vodě super..

úplně nejdůvěryhodnější člověk co se gopro týká je tady iPhonendo, ještě recenzi nemá hotovou, ale přijde a bude to pecka a pěkně to pomluví dle pravdy

https://www.youtube.com/user/iPhonedoCom/videos
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod hopa26 3. 10. 2019 13:49

Ten fw pomohl, ale stejne mi 7 zamrzala. Volal sem na cz go rpo podporu, vypnul ostreni svetlo tma, diky kterymu se kamerka prehriva, stejne zamrzalo. Pak sem vymenil kartu na mensi, bylo to mnohem mnohem lepsi. A finale, uplne nejvic mi pomohlo vyndat origo baterku uplne pryc a jedu na pwb, bez jedinyho zaseku nebo lagu. Chytri lide z fora totiz prisli s tezi, je popicenej mozna uplne absentuje nejakej ridici obvod nabijeni, tzn kdyz pripojis k nabijecce nebo pwb s origo baterkou, freeze. To same i na zdroj, jedno jestli usb nebo sit 220. Jedu teda bez baterky jen a svete div se-prehrivani ani zamrznuti ani restart nenastal ani jednou. Na lokotce mi to je jedno, nabijecka, sit i pwb je kam dat.
Zajimavy je, ze kdyz je tam origo baterka a nabiti zhruba do pulky, nabijeni jde ale baterka se nanabiji-pri nahravani. Sony to ma teda poresene mnohem lepe. Zas ale nema tak paradni stabilizaci jako 7ma.
hopa26
Štamgast

Odeslat příspěvekod Moucha 3. 10. 2019 13:59

a to jen za 11,5tis :D
já točím stále na 4řku, protože funguje a na baterku vydrží 2x tak dlouho. 7mičku beru jen do vody, ale hrozně mi to vadí, ty její záseky. Já měnil karty, baterky a stejně to zamrzá.
Podpora CZ je total tragická a ta world je ještě horší.
GoPro 8 je total zklamání, ale opakuje se to každý rok, leaky co to bude umět a jak to bude super, realita je pak stejný hw a jen trochu upravený sw. To i ten iPhone má aspoň upgrade procesoru. Gopro je pomalé, zasekané, slabý procesor to má a divně reagující dotykový display.
DJI je s další generací Osma Action převálcuje

hlavně to přísluško na GP8, co to je za rámečky, to vypadá, jak když to plácali dohromady 14 dní před vydáním těch kamerek :D
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod glider 3. 10. 2019 14:04

:D haha tieto tvoje uprimne recenzie
.bad.decision.matters.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod hopa26 3. 10. 2019 14:04

Mas pravdu, drahej werk.
Si ale rikam, ze kazy to nejak polidstujou. Myslim tim, kdo je uplne bez chyb at prvni vezme oblazek do ruky a hodi. :D
hopa26
Štamgast

Odeslat příspěvekod Moucha 3. 10. 2019 15:33

gopro akcie dnes -25%, přesně lidi pochopili že je to ***** co se nebude prodávat nějak víc, spíš tahle generace hůř
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod glider 3. 10. 2019 15:39

Hmm tak ja som asi blby, mne sa to celkom paci a myslim, ze sa to predavat bude plusminus ako 7 :D

A lepsie, ze vydali len jednu kameru a nie 3 ako predtym.
.bad.decision.matters.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod Moucha 3. 10. 2019 15:42

právě že nebude, ani nemůže, proto to padá, a další ránu to dostane až tam veme někdo fw z gopro 8 a hodí ho do 7, bo tomu nic nebrání. Tak jako se to stalo s GoPro hero a GoPro5, stejný hw, sw omezení, cena 4500 vs 8000 a šel do hera hodit sw z 5tky :D
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod hopa26 3. 10. 2019 16:45

Az to budes mit nahrany a vyzkouseny, zaklepu ponizene u Vas na vrata penzionu a poprosim o upgrade fw na verzi 8. :)
hopa26
Štamgast

Odeslat příspěvekod Moucha 9. 10. 2019 13:25

jsem teď do jedné 7 hodil ten poslední fw. a po zdařilé instalaci jsem musel 5x vyndat baterku než naběhla :D
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 9. 10. 2019 13:56

Nemilé :D
Lukas063
Guru

Předchozí stránkaDalší stránka