Koutek mobilních telefonů

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

IV. kolo: Na čem teď jedete?
Alcatel 0 %  0%  [ 0 ]
Apple 13 %  33%  [ 13 ]
BlackBerry 0 %  0%  [ 0 ]
CAT 0 %  0%  [ 0 ]
Google 0 %  0%  [ 0 ]
HTC 1 %  2%  [ 1 ]
Huawei/Honor 8 %  20%  [ 8 ]
LG 0 %  0%  [ 0 ]
Lenovo 0 %  0%  [ 0 ]
Motorola 0 %  0%  [ 0 ]
Nokia 3 %  7%  [ 3 ]
OnePlus 0 %  0%  [ 0 ]
Samsung 7 %  17%  [ 7 ]
Sony 2 %  5%  [ 2 ]
Xiaomi 4 %  10%  [ 4 ]
ZTE 0 %  0%  [ 0 ]
Jiný 1 %  2%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 39

Odeslat příspěvekod Majkl 19. 8. 2018 11:05

Taky je teď na vaší O2 lince obsazeno?
Majkl
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod evlo 19. 8. 2018 11:42

cim jsi to natocil kdyz mas mobil v ruce?
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Majkl 19. 8. 2018 13:49

Už ani nevím…
Majkl
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod MgX 19. 8. 2018 14:22

Majkl píše:
MgX píše: Vidím, že podobné myšlenky starce nemám jen já.
Tos mi hezky zalichotil… :D Jen jestli si to neinterpretuješ jinak, než jak jsem to myslel. Nechci rozhodně tvrdit, že dřív to bylo lepší. Pestřejší výběr jo, ale ne lepší.

Přiznejme si, že to je vlastně několik „nemoderních“ názorů. Přičemž ale neznamená, že nejsou pravdivé. Někteří mladí, pak tvrdí, že kdo říká cosi podobného, je vlastně staromilec, či stařec.

Jo a urazit jsem Tě určitě nechtěl. Měl jsem radost polomrtvého mimoně, že někomu to moderní kopírovací bláznění, kopírovací s hovadinama - taky nevyhovuje.
S pozdravem MgX
MgX
Nováček

Odeslat příspěvekod Majkl 19. 8. 2018 14:30

Aktuálně je to docela moderní názor.
Přílohy
052CB469-D87A-4593-9AB8-E4EAD027AC77.jpeg
Majkl
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod evlo 19. 8. 2018 14:42

:(
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod M@C 19. 8. 2018 15:09

MgX píše:
Majkl píše:
_maty_ píše:protoze telefony nejsou nijak moc prerostle a pritom display slusne veliky..

Až na to, že ve skutečnosti je ten displej větší jen o ty dva rohy, do kterejch se skládaj stavový ikony. To v mejch očích žádný revoluční zvětšení, bez kterýho bych se neobešel, nepředstavuje.

Navíc fakt, že se žádnej z androidů s výřezem nedokázal zbavit okraje pod displejem, jen dokazuje, že ti výrobci vůbec nepracujou s žádnou koncepční myšlenkou, že nemaj ani šajna, proč dělají to, co dělají.

A to je jen jedna z věcí. Obalování telefonu do skla, když nemá bezdrátový nabíjení, cpaní čoček foťáku do levýho horního rohu a jejich svislá orientace, nebo zbavování se sluchátkovýho jacku, když zároveň nemají funkční bezdrátovou variantu jsou jen další znaky tý samý ideje “pojďme vypadat stejně jako nejprodávanější smartphone světa”…

Ano, to je kvalitní názor. Vidím, že podobné myšlenky starce nemám jen já.

Asi tak, proto mam Nokii 7 plus, nema vyrez, cocky fotoaparatu ma uprostred, ma jack, nema sklenena ani kovova-klouzava zada... a to ze ma cisty Android je mi celkem jedno, treba ten Android od Samsungu se mi nelibi a nechtel bych ho.
Zena ma oproti tomu Zenfone 5, ten vyrez ji nevadi/je ji jedno jestli tam je, Asusi Android ji je taky u *****, ma to jack a slo ji hlavne o co nejlepsi fotak v ramci dane tridy a ceny.
M@C
Štamgast

Odeslat příspěvekod Anonymni 20. 8. 2018 10:16

má cenu dnes kupovat ještě Galaxy S7 když odhlédnu od toho, že už je t odva roky stará flagship?

pořád z těch testů vychází dobře, a já se SE bráním zuby nehty.. řekl jse msi, že nechci předhodit něco co bude za víc než 10kkč.. a prostě SE, S7.. :hm
Anonymni

Odeslat příspěvekod glider 20. 8. 2018 10:18

Cez vikend som sa s tym hral, absencia USB-C zamrzi inak fajn...ale 400e by som za to uz nedal.

A citacka prstov mi nechcela rozavietit displej po prilozeni prstu ako to mam na A3 2017...bolo treba stlacit coz je neprijatelne.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod evlo 20. 8. 2018 10:20

a je mezi s7 a s9 v necem rozdil?
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Arnie J 20. 8. 2018 10:24

maty: co nokia 7 plus?
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod glider 20. 8. 2018 10:31

evlo píše:a je mezi s7 a s9 v necem rozdil?

Iba v oznaceni a baleni.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod walltax 20. 8. 2018 10:34

A ceně..
walltax
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Anonymni 20. 8. 2018 10:53

díky za normální reakce :D čekal jsm to horší..

dnes mi teda lektorka eng ukazovala svůj S7 a čuměl jsem jaký z toho jdou fotky, prostě pořád ok telefon, jen není to tak líbivé jako poslední notch telefony.. ale asi ještě lépe když už tak vzít edge verzi za teda 11 kkč.. :-(

jsem celkem odhodlán to vzít, byť vím, že apple je apple, a ten ekosystém mi bude chybět a určitě budu za čas na android nadávat, ale prostě já fakt SE nechci.. beru to jako sázku na ultrajistotu.. zas o co jde, je to služebák, neplatím to ze svého a prostě ten samsung pořád i když je starý vypadá, že jede ok.. :hm

jo a arnode.. ne prostě ne.
Anonymni

Odeslat příspěvekod glider 20. 8. 2018 10:56

Stabilizacia videa tiez fajn....zadarmo by som S7 zobral.

Zober ajfon, ked si ajfonista.
glider
Ja chcem Slovak

Předchozí stránkaDalší stránka