Koutek mobilních telefonů

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

IV. kolo: Na čem teď jedete?
Alcatel 0 %  0%  [ 0 ]
Apple 16 %  32%  [ 16 ]
BlackBerry 0 %  0%  [ 0 ]
CAT 0 %  0%  [ 0 ]
Google 0 %  0%  [ 0 ]
HTC 1 %  2%  [ 1 ]
Huawei/Honor 10 %  20%  [ 10 ]
LG 0 %  0%  [ 0 ]
Lenovo 2 %  4%  [ 2 ]
Motorola 0 %  0%  [ 0 ]
Nokia 4 %  8%  [ 4 ]
OnePlus 0 %  0%  [ 0 ]
Samsung 8 %  16%  [ 8 ]
Sony 2 %  4%  [ 2 ]
Xiaomi 5 %  10%  [ 5 ]
ZTE 0 %  0%  [ 0 ]
Jiný 1 %  2%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 49

Odeslat příspěvekod miromen4 18. 8. 2018 12:41

Jo to cpani čoček do leveho horniho rohu taky nechapu, vždyť je to šeredně neprakticke. A použiti skla za každou cenu, no to je už delši dobu pro mě nepochopitelna moda. Ale už se člověk nedočte to je ale hnusnej plasťak. Hlavně, že je teď potřeba na to sklo placnout nějakou plastovou ochranu tak aby to mydlo bylo meně mydlovatějši.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 8. 2018 12:43

Já třeba teď telefon neřeším, to budu až po nástupu, podle toho, jak bude vypadat XZ3 Compact, pokud bude.
anonymni

Odeslat příspěvekod Anonymni 18. 8. 2018 12:44

Tak ja to resit musim kdyz ten pracovni musim vratit
Anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 8. 2018 12:46

Jsem myslel, že máš iPhone za svý, nebo je to už 10x přematováno?
anonymni

Odeslat příspěvekod Anonymni 18. 8. 2018 12:52

Jo ja mam 7 svoji, ale ta se posune mamzelce, ta ma ted muj sluzebni SE a ten budu vracet..
Anonymni

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 18. 8. 2018 17:37

A tebe čeká zas downgrade na se nebo 6S jo? To tu dlouho nebylo
TomeekHoleek
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod MgX 18. 8. 2018 18:52

Majkl píše:
_maty_ píše:protoze telefony nejsou nijak moc prerostle a pritom display slusne veliky..

Až na to, že ve skutečnosti je ten displej větší jen o ty dva rohy, do kterejch se skládaj stavový ikony. To v mejch očích žádný revoluční zvětšení, bez kterýho bych se neobešel, nepředstavuje.

Navíc fakt, že se žádnej z androidů s výřezem nedokázal zbavit okraje pod displejem, jen dokazuje, že ti výrobci vůbec nepracujou s žádnou koncepční myšlenkou, že nemaj ani šajna, proč dělají to, co dělají.

A to je jen jedna z věcí. Obalování telefonu do skla, když nemá bezdrátový nabíjení, cpaní čoček foťáku do levýho horního rohu a jejich svislá orientace, nebo zbavování se sluchátkovýho jacku, když zároveň nemají funkční bezdrátovou variantu jsou jen další znaky tý samý ideje “pojďme vypadat stejně jako nejprodávanější smartphone světa”…

Ano, to je kvalitní názor. Vidím, že podobné myšlenky starce nemám jen já.
MgX
Nováček

Odeslat příspěvekod Anonymni 18. 8. 2018 19:25

TomeekHoleek píše:A tebe čeká zas downgrade na se nebo 6S jo? To tu dlouho nebylo

Bohuzel, jelikoz ted v praci jsem jen s kolegama, ne sefama, tak si rosadu se sluzebnim odobnim muzu dovolit, jako v ty novy rekneme, to bude vic patrny.. leda vzit cernej 6S a v obalu nikdo nepozna, ze 6S pude manzelce a ja pokracuju na 7..
Anonymni

Odeslat příspěvekod Majkl 18. 8. 2018 19:28

MgX píše: Vidím, že podobné myšlenky starce nemám jen já.
Tos mi hezky zalichotil… :D Jen jestli si to neinterpretuješ jinak, než jak jsem to myslel. Nechci rozhodně tvrdit, že dřív to bylo lepší. Pestřejší výběr jo, ale ne lepší.
Majkl
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod Majkl 18. 8. 2018 19:31

_maty_ píše:Jo ja mam 7 svoji, ale ta se posune mamzelce, ta ma ted muj sluzebni SE a ten budu vracet..

Pokud je s SE spokojená, proč jí teda jen nevyměníš starej služební SE za novej služební SE a nepokračuješ dál se sedmou?
Majkl
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod Anonymni 18. 8. 2018 19:32

Rikam, jsem ted v praci kde nikdo tyhle rosady neresi, nevim co v ty novy kdyz mi reknou vyber si mobil, a ja ho pak doma dam manze a necham si svuj :)

Jako po spravnosti bych i ted mel fungovat na SE..
Anonymni

Odeslat příspěvekod Pierr3 18. 8. 2018 19:38

Manželka má SE a občas si lidi stěžujou, že má obsazeno, i když nemá. Je to normální?

Maty: máš to těžký :D
Pierr3
Inventář

Odeslat příspěvekod Majkl 18. 8. 2018 19:56

Pierr3 píše:Manželka má SE a občas si lidi stěžujou, že má obsazeno, i když nemá. Je to normální?

Pokud nějakým způsobem používá tohle, tak to může bejt normální:
IMG_3EF3CF39B170-1.jpeg

_maty_ píše:Rikam, jsem ted v praci kde nikdo tyhle rosady neresi, nevim co v ty novy kdyz mi reknou vyber si mobil, a ja ho pak doma dam manze a necham si svuj :-)

Ve firmě, kde tohle řešej, bych měl dost obavy z celkový firemní kultury.
Majkl
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod Anonymni 18. 8. 2018 19:58

No zatim to resim ja, jak to tam je vlastne nevim kdyz tam jeste nejsem :)
Anonymni

Odeslat příspěvekod Pierr3 18. 8. 2018 21:06

majkl: tím to není
Pierr3
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka