Koutek mobilních telefonů

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

IV. kolo: Na čem teď jedete?
Alcatel 1 %  0%  [ 1 ]
Apple 35 %  27%  [ 35 ]
BlackBerry 1 %  0%  [ 1 ]
CAT 1 %  0%  [ 1 ]
Google 3 %  2%  [ 3 ]
HTC 1 %  0%  [ 1 ]
Huawei/Honor 9 %  6%  [ 9 ]
LG 2 %  1%  [ 2 ]
Lenovo 2 %  1%  [ 2 ]
Motorola 7 %  5%  [ 7 ]
Nokia 7 %  5%  [ 7 ]
OnePlus 5 %  3%  [ 5 ]
Samsung 33 %  25%  [ 33 ]
Sony 1 %  0%  [ 1 ]
Xiaomi 14 %  10%  [ 14 ]
Realme 1 %  0%  [ 1 ]
Jiný 6 %  4%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 129

Odeslat příspěvekod Caddy 25. 2. 2013 11:08

no tak to jsou spis free... (jeste jsem nevymyslel, jak dceri poridit placene, kdyz nema kartu....)...akorat u novych androidu je to nejake agresivnejsi a nestaci jim reklamy primo ve hre, ale haze to picoviny do notifikacni listy...zacinam byt rad, ze mam furt 2.3.4....
Caddy
Amík roku 2006
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 25. 2. 2013 11:16

a ja mam android 4 /a ze by to nejak bylo super, je to proste android se sense /
a zadne sracky do notifikace mi to nehazi, mam tam jen https://play.google.com/store/apps/deta ... wifi&hl=cs

ale je pravda ze jedna aplikace tam chtela byt a neslo to vypnout v nastaveni tak jsem ji odebral..
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 25. 2. 2013 11:36

a da se treba nejak urcit, ktere to delaji? Abych treba nasel min agresivni alternativu? :)
Caddy
Amík roku 2006
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 25. 2. 2013 11:55

powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod frantalop 25. 2. 2013 11:57

Pokud má hra placenou verzi tak v tý to dělat nebude. Nebudu tě k ničemu navádět, ale obstarat si placenou verzi zdarma taky neni nic složitýho :D Reklamy možná nebudou fungovat po vypnutí wifi/internetu v telefonu.
frantalop
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Caddy 25. 2. 2013 11:58

to je moc dlouhe v anglictine, to je jen na tu detekci nebo to umi i blokovat? :)
Caddy
Amík roku 2006
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 25. 2. 2013 11:59

ja vim, ale u androidu piratiti hry za dolar, to fakt nema smysl...ja bych ji je i koupil, kdyby to slo...ale spis profiltruju uplne hovadiny a necham ji slusnejsi + najdem treba alternativy, no...

a pro me by bylo lepsi blokovat reklamy, nez krast hry ,.)
Caddy
Amík roku 2006
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 25. 2. 2013 12:00

blokovat reklamy jde s rootem coz je voser
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 25. 2. 2013 12:01

aha, root nechci...mne ani nevadi reklamy jako prouzky v aplikacich, ale aby to lezlo do notifikaci, to je fakt moc pres caru uz....
Caddy
Amík roku 2006
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 25. 2. 2013 12:02

to se mi jeste na ice creamu nestalo :hm je ale pravda ze zadny kvanta her v mobilu nemam
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 25. 2. 2013 12:06

nojo, tak si umis predstavit, co do toho stahuje takova sedmileta holka, zejo...zame picovinky barevne vesele tezicic ze oblibenych motivu mladeze, co se presne tak agresivne chvoaji....
Caddy
Amík roku 2006
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 25. 2. 2013 12:09

jj je mi to uplne jasny :)) no nevim co s tim, ten program co se daval vejs snad umi ukazat aplikace ktery nekam cpou reklamy, odstranit si je musis pak sam
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 25. 2. 2013 12:17

Caddy jde to. Když si v Nastavení : Správce aplikací: klikneš na jednotlivé aplikace a tan nebudeš mít zatrženo zobrazit oznamování, tak už žádné Ipody a Iphony vyhrávat nebudeš...
Jde o to najít ty správné aplikace, které to dělají...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 25. 2. 2013 12:18

no super, konecne neco pozitivniho :) Hned to odpoledne projdu...jake aplikace to delaji, je snadne, proste prolezu jeji priblble hry a vezmu to smahem :))
Caddy
Amík roku 2006
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 25. 2. 2013 12:19


Tohle by ti mohlo pomoct s určením aplikací, ale bacha, ukáže to všechny takže třeba i maily atd... A je na tobě rozhodnout, co zakázat...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků