Je iPhone/Apple nemoc?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod goes 13. 11. 2019 19:50

Tak holt sem musel smaza ucet a znovu
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod JardaIIx 16. 11. 2019 11:04

Na SE mi s některou aktualizací zmizela lupa při pohybu v textu, je to bez ní naprd. Je to bug nebo se to musí zase někde zapnout?
JardaIIx
Nováček

Odeslat příspěvekod Majkl 16. 11. 2019 11:16

Ne, ta je s verzí 13 pryč. Mně to teda bez ní přijde lepší: podrží se prst přímo na slově, haptika ťuknutím potvrdí, pak už se jen táhne. Při editaci se zas zvětší kurzor a je vidět přímo nad palcem.
Majkl
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod JardaIIx 17. 11. 2019 14:33

Mně to vůbec nevyhovuje :-( Původní lupa byla dokonalá a jeden z důvodů, proč jsem měl rád ios.
JardaIIx
Nováček

Odeslat příspěvekod brasci 17. 11. 2019 14:44

Mňa teda hlavne sere že už do napísaného textu mám problém dať kurzor, furt to chce označovať celé slovo. Ako nejako to vždy podarí ale...
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod addiction 17. 11. 2019 14:46

Mne zas na Iphonu v Safari nefungujou odkazy na novy prispevky na Garazi :/ :-( V Chromu to na iOS jde, ale v Safari to po posledni aktualizaci blbne :-(
Das Auto

und

Skoda Octavia 2.0 TSI L&K
addiction
Kavárník a lepšočlověk

Odeslat příspěvekod brasci 17. 11. 2019 14:47

To mne ide.
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod _maty_ 17. 11. 2019 14:48

Me to taky jde
_maty_
Zcela nedůležitý uživatel

Odeslat příspěvekod addiction 17. 11. 2019 14:57

***** drat
Das Auto

und

addiction
Kavárník a lepšočlověk

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 17. 11. 2019 15:04

brasci píše:Mňa teda hlavne sere že už do napísaného textu mám problém dať kurzor, furt to chce označovať celé slovo. Ako nejako to vždy podarí ale...

Jo, to je hodně na *****. To pak kolikrát radši celý slovo smažu a přepíšu, než se s tím jebat, až se správně trefim.
Nissan350Z
Veterán

Odeslat příspěvekod Pajjoun 17. 11. 2019 15:41

Nemáte někdo na prodej za dobrý prachy 5S/ 6, nebo SE/ 6S?
Klidně vizuálně jetou.

Potřebuju nějakej párty foun. Řešil jsem to laciným Androidem. Ukázalo se, že nízká pořizovací cena nese nižší odolnost.
Navíc jsem za letošní léto telefon 3x ztratil (našel se jen zázrakem vždycky), tak do toho nechci dát moc.
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod JardaIIx 17. 11. 2019 16:03

Nissan350Z píše:
brasci píše:Mňa teda hlavne sere že už do napísaného textu mám problém dať kurzor, furt to chce označovať celé slovo. Ako nejako to vždy podarí ale...

Jo, to je hodně na *****. To pak kolikrát radši celý slovo smažu a přepíšu, než se s tím jebat, až se správně trefim.

No to mám namysli, trefování kurzorem do slova, kde je překlep. S lupou to bylo nejlepší ze všech telefonů. Teď to vůbec nejde.
JardaIIx
Nováček

Odeslat příspěvekod addiction 17. 11. 2019 16:07

Pajjoun píše:Nemáte někdo na prodej za dobrý prachy 5S/ 6, nebo SE/ 6S?
Klidně vizuálně jetou.

Potřebuju nějakej párty foun. Řešil jsem to laciným Androidem. Ukázalo se, že nízká pořizovací cena nese nižší odolnost.
Navíc jsem za letošní léto telefon 3x ztratil (našel se jen zázrakem vždycky), tak do toho nechci dát moc.

5S bych vyradil, ten nepodporuje Apple Pay :kuk: Jinak ja 6 mam a presne z toho "party" duvodu si ho necham :-[
Das Auto

und

addiction
Kavárník a lepšočlověk

Odeslat příspěvekod Pajjoun 17. 11. 2019 16:15

Ok, tak 5S vyřazuju. :D
Asi nejradši bych 6. Kvůli velikosti. Budu to v mezičase používat k dronu. Jestli to na první akci neztratím. :D
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod Moucha 17. 11. 2019 16:30

to jsem taky měl, dokud mi Majkl neřekl, že už to nefunguje kdekoliv na klávesnici, ale jen na mezerníku
Moucha
Gay inventář

Předchozí stránkaDalší stránka