Je iPhone/Apple nemoc?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 28. 6. 2012 09:37

mfilip píše:Ty telefony jsou bez datoveho taifu celkem k nicemu ne ?
Tak to asi jakakoliv vec dnes. Vsak pracka ti bez pripojeni k internetu pomalu taky nevypere.

Kazdopadne ty ceny se dost ruzni kde nakupujes - primo od operatora stoji 150MB snad 120kc, pritom u preprodejcu za stejnou cenu koupis 2GB.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 28. 6. 2012 09:39

Lukasoj píše:
mfilip píše:
Lukasoj píše:mfilip: v dnešní době, kdy máš 600MB datového tarifu prakticky za cenu svačiny bych toto opravdu neřešil :-)

Za ceny svaciny kazdy den jsi myslel, ne ?

Právě že ne... Platím cca 150kč... Což je se celkem dá...


Ja som teraz do iprdu zobral 2 giga za 5 eur a ked prekrocim tak len priskrtia rychlost... To je fakt smiesna cena.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mfilip 28. 6. 2012 09:39

https://www.t-mobile.cz/web/cz/osobni/v ... i-k-twistu
Na to, ze na internetu pres pocitac jsem cca 12-14h denne a situaci, kdy net potrebuju mimo dum je minimum mi to prijde dost drahy a zbytecny.
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
goes: tak jo, zde jsi vyhral
mfilip
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 28. 6. 2012 09:45

Zatím mám pořád jen 150MB balík, což na nějaké velké provozování internetu není, většinu času to slouží k push notifikacím všeho druhu. Navýšení na 600 MB ale zvažuju, ta cena za to je opravdu maličká...
Deleted user

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 6. 2012 09:46

Navíc, mám celkem velký problém to vyčerpat... Většinou končím tak u 500MB a internet v iP4 využívám v drtivé většině ve spolupráci s iPadem 2(youtube a tak)...
anonymni

Odeslat příspěvekod Hyza 28. 6. 2012 09:49

nechapu tyhle valky :) mit prijem takovy ze apple vybava me nebude kolidovat s vecmi s vyssi prioritou nez je spotrebni elektronika, tak mam minimalne maca a iphone :)
Naposledy upravil Hyza dne 28. 6. 2012 09:49, celkově upraveno 1
Namluv si, co chceš.
Arguing on the Internet: "Somebody's wrong!"
-------------------------------------------------------------------------------------------
Militia est vita hominis super terram.
Bella res est mori sua morte.
Hyza
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 28. 6. 2012 09:49

Jináč v iOS 6 beta 2 mě trochu hnětla aktualizace Siriho. Siri mě celou dobu oslovoval [Majkl], po aktualizaci se najednou rozhodl změnit výslovnost mého jména na [Mičl]. Děs. :-! Musel jsem si k jménu přidat přezdívku, abych byů zase Majkl. :-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod Lukas063 28. 6. 2012 09:49

evlo píše:
mfilip píše:Ty telefony jsou bez datoveho taifu celkem k nicemu ne ?
Tak to asi jakakoliv vec dnes. Vsak pracka ti bez pripojeni k internetu pomalu taky nevypere.

:D :D :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 28. 6. 2012 09:57

Hyza píše:nechapu tyhle valky :)
Tak pak ocividne neznas nudu a pak take tu
nutnost volby, ktera me misty docela vadi :)

Na apple me vadi to, ze nic moc nevydrzi, takze 10 za mobil a 25 za notebook je sice ok, ale po dvou letech je oboje na vyhozeni, coz proste u hpcka/dellu nebo nokie neni.
Naposledy upravil evlo dne 28. 6. 2012 10:00, celkově upraveno 3
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hyza 28. 6. 2012 09:59

nutnost volby byla i pred par desitkami tisic let, akorat tehdy to znamenalo treba smrt nebo prezit :) dneska to znamena ze budes ten telefon pouzivat jinac.
Namluv si, co chceš.
Arguing on the Internet: "Somebody's wrong!"
-------------------------------------------------------------------------------------------
Militia est vita hominis super terram.
Bella res est mori sua morte.
Hyza
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hyza 28. 6. 2012 10:01

evlo píše:
Hyza píše:nechapu tyhle valky :)
Tak pak ocividne neznas nudu a pak take tu dnesni nutnost volby, ktera me misty docela vadi :)

Na apple me vadi to, ze nic moc nevydrzi, takze 10 za mobil a 25 za notebook je sice dost, ale po dvou letech je oboje na vyhozeni, coz proste u hpcka/dellu nebo nokie neni.

na vyhozeni, no nevim, me prijdou apple notasy stavane hodne kvalitne :)

obecne apple proste jde to toho takovym stylem, aby sis to koupil a pak pouzival. spotrebitelske zbozi. neco jako mikrovlnka s dvouma cudlikama - power a time :D doladene uzavrene prostredi, konzistentne pusobici...

holt kazda platforma ma sve specifikum :)
Namluv si, co chceš.
Arguing on the Internet: "Somebody's wrong!"
-------------------------------------------------------------------------------------------
Militia est vita hominis super terram.
Bella res est mori sua morte.
Hyza
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 28. 6. 2012 10:03

a teď to orgáčoj dojde :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 28. 6. 2012 10:05

S.H.I.T.

Jablko patri do zaludku.
Naposledy upravil orgasmic dne 28. 6. 2012 10:07, celkově upraveno 2
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 28. 6. 2012 10:06

Jak se dostanu na ceny netu, který tu máte? To bych ho bral taky.
Ideální by bylo, kdyby mi to umět T-M dostat přímo do mýho tarifu a strhával to z něj, né že bych platil navíc. Takhle mam kredit 300, za 300 měsíčně dostanu 360kč na měsíc, takže to funguje jako kredit, ale mam tam ceny jako u tarifu. Ale měsíčně vyčerpam tak 200, tim pádem mi tam každej měsíc zbejvá tak 150kč, co se mi převáděj dál a kdybych tam měl net a umělo ho to brát z tohohle už předplacenýho kreditu, byl by to nejlepší tarif, ale oni mi to pak všechno účtujou nad rámec. Dokonce by moh bejt i dražší, protože tam mam předplacíno už dost. Ale tohle mi v krámě nechtěj udělat a od Tmo nechci, zase mě má pár lidí v rodině zadarmiko a tak, kdybych šel jinam, tak by to nešlo.
Naposledy upravil Pajjoun dne 28. 6. 2012 10:07, celkově upraveno 1
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 28. 6. 2012 10:07

Hyza píše:
evlo píše:
Hyza píše:nechapu tyhle valky :)
Tak pak ocividne neznas nudu a pak take tu dnesni nutnost volby, ktera me misty docela vadi :)

Na apple me vadi to, ze nic moc nevydrzi, takze 10 za mobil a 25 za notebook je sice dost, ale po dvou letech je oboje na vyhozeni, coz proste u hpcka/dellu nebo nokie neni.

na vyhozeni, no nevim, me prijdou apple notasy stavane hodne kvalitne :)

obecne apple proste jde to toho takovym stylem, aby sis to koupil a pak pouzival. spotrebitelske zbozi. neco jako mikrovlnka s dvouma cudlikama - power a time :D doladene uzavrene prostredi, konzistentne pusobici...

holt kazda platforma ma sve specifikum :)
Air se proste po dvou letech seka atd. A pokud pouzivam apple tak nejsem ochotny to resit, ale proste koupit novy.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků