Je iPhone/Apple nemoc?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod tslany 22. 10. 2021 12:40

Rings and Alerts
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod salam01 22. 10. 2021 12:41

Tak už jsem to asi našel, příležitostně vyzkouším, jestli to funguje.
Settings > Sounds & Haptics > Ringer and Alerts (Nastavení > Zvuky a haptika > Zvonění a výstrahy).
Nevím, proč to tak dokurvili.
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Obecní blb

Odeslat příspěvekod salam01 22. 10. 2021 12:42

clany mě předběhl, nahlásil jsem ho.
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Obecní blb

Odeslat příspěvekod Majkl 22. 10. 2021 13:10

Mně řve odjakživa budík stejně nahlas jako vyzvánění, už od prvního iPhonu ever. Jste zas něco objevili…
Majkl
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod Majkl 22. 10. 2021 13:14

Já jinak používám hlavně tenhle budíček. Ten má vlastní nastavovač hlasitosti — viz níže.
Přílohy
D1F8BBD6-7A8D-4EB5-AE4C-10BD22D5E209.jpeg
Majkl
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod brasci 22. 10. 2021 13:15

Taky tak.
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MgX 22. 10. 2021 20:44

Tak teď sedím a píšu na iP. Z ničeho nic se spustí automatizace, která mně oznámila, že telefon je nabitý na 95 %. Bylo by to v pořádku, kdyby telefon byl připojený k nabíječce. Anebo to mám chápat tak, že ta automatizace mně to oznámí při nabíjení… a když náhodou nabiji na víc procent, tak i při vybíjení?

To bych se raději vrátil na automatiku se 100 procenty.

Mimochodem se úplně nedoporučuje nabíjet aku u iP na 100 procent. Dělám to tak. Ale co čtu, tak Apple doporučuje zůstávat někde u osmdesáti. S tím bych rozhodně problém neměl, kdybych s osmdesáti procenty dal jeden den.
MgX
Nováček

Odeslat příspěvekod Redlajn 22. 10. 2021 21:24

Stojí ti to za to? :D
Redlajn
Štamgast

Odeslat příspěvekod MgX 22. 10. 2021 21:35

Teď nevím co mně za co má stát :-)
MgX
Nováček

Odeslat příspěvekod tslany 22. 10. 2021 23:34

Další feature, not a bug - přehrávám hudbu do sluchátek, najednou ticho, tak na sluchátku zmáčknu tlačítko, začne to hrát z telefonu, zas zmáčku, pauza. Prostě sluchátka jsou připojený, telefon je vidí, ale hraje z telefonu. Kvalita!
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 23. 10. 2021 07:42

Redlajn píše:Stojí ti to za to? :D

:D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod Redlajn 23. 10. 2021 08:07

MgX píše:Teď nevím co mně za co má stát :-)

Řešit to nabíjení.
Redlajn
Štamgast

Odeslat příspěvekod goes 23. 10. 2021 08:13

Navic. Jak vis ze to nabiji na 100%. To je jen ukazatek. Treba to nabiji jen na 80% a rika tomu 100%…
goes
Inventář

Odeslat příspěvekod MgX 23. 10. 2021 17:59

MgX píše:Automatizace je výborná věc, opakuji se. Měl jsem vibraci u 95 % nabití a vibraci s přečtením textu u plného. Jenže mě napadlo, že bych se měl zodpovědněji chovat k aku a neprudit počítačku opotřebení v iP, takže jsem redukoval. Vibrace u devadesáti procent a vibrace s přečtením textu u pětadevadesáti procent. Hned mám lepší pocit :D :-D :D

Smajlíkování v mém příspěvku mělo naznačit, že to neberu zcela vážně. Nechci telefon nechávat na nabíječce zbytečně, když se nabije. Proto jsem si vytvořil zkratku. Dá vědět, že mám foun odpojit. A protože jsem občas líný se hned zvednout, a z chvilky je poměrně dlouhý čas, tak jsem to posunul na 95 procent.

Jak Apple, tak třeba Lenovo píše o výhodnosti nabíjení, které nedosáhne sta procent. Vzhledem k tomu, že sto je pro mě sto, beru to tak, že se jedná o úplné, či skoro úplné nabití. Výrobci ale píšou o 60-80 procentech, jako nejlepším možném. Neřeším to. Neřeším to, protože prostě potřebuji mít nabito. Ale pravda je, že to nechci nechávat na nabíječce X hodin dýl, jen protože jsem zapomněl, že mám připojeno. Proto zkratka.

A jiný pohled... řešit některé věci mě baví. Tady mě bavilo vytvořit si zkratku. Líbí se mně to :-)

Ač jsem starý, tak si pořád rád hraju. A kdo si hraje... nezlobí :-D
S pozdravem MgX
MgX
Nováček

Odeslat příspěvekod Moucha 23. 10. 2021 22:44

Jsem to nevydržel, teda ještě pak sjedu recence, ale ta čtečka karet.. jinak Datart o 5tis méně než jinde, hodně fajn :love:
ještě by tam teda mohl být 1TB disk
Přílohy
Snímek obrazovky 2021-10-23 v 23.40.31.png
Moucha
Gay inventář

Předchozí stránkaDalší stránka