Je iPhone/Apple nemoc?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MgX 22. 9. 2020 22:34

Marně přemýšlím, jak to přesně myslíš, Pajjoune :-)
S pozdravem MgX
MgX
Nováček

Odeslat příspěvekod salam01 22. 9. 2020 23:04

Taky v iOS 14 ***** oproti 13 a předchozím správu účtů, dneska už se mi to nechce psát, zítra hodím podrobnosti.
Já vím, mám si koupit Android.
salam01
Inventář

Odeslat příspěvekod Majkl 23. 9. 2020 04:37

MgX píše:Marně přemýšlím, jak to přesně myslíš, Pajjoune :-)

Tohle.
Přílohy
A1301F99-1986-4C8B-9BD5-5A200F494628.jpeg
Majkl
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod brasci 23. 9. 2020 07:14

salam01 píše:Taky v iOS 14 ***** oproti 13 a předchozím správu účtů, dneska už se mi to nechce psát, zítra hodím podrobnosti.
Já vím, mám si koupit Android.

Ano, premiestnili to do nastaveni jednotlivych aplikacii, ktore tie ucty vyuzivaju. Jedna z veci, ktoru po tych rokoch robit ssi nemuseli. Ale ma logiku, ze v nastaveni mailu najdem aj moznost nastavit ucty a nie su inde ako doteraz. Ale pod, vysvetli ako su to kokoti a preco to tak strasne vadi a je to zle.
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 9. 2020 07:32

Jakoze misto zalozeni google uctu centralne si ho musim zalozit u kazde aplikace?
anonymni

Odeslat příspěvekod Majkl 23. 9. 2020 07:40

Ne; je to přístupný ze tří PIM položek v nastavení, ale furt se to chová centrálně. Jedna položka přímo v první úrovni nastavení by stačila.
Majkl
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod salam01 23. 9. 2020 07:53

Přesně tak, jednak je to zbytečný krok navíc (občas si dočasně zapínám firemní mail, který mám defaultně vypnutý) a jednak se teď v položce Pošta nastavuje třeba kalendář, v položce Poznámky zase pošta, atd. Ale jak píše brasci, takhle je to logické.
Majkl - není to přístupne ze tří položek, ale z pěti. Takže teď je v pěti různých položkách stejné nastavení, které předtím bylo centrálně o úroveň výš.
Ale vím, samozřejmě je to tak lepší a nejlepší.
salam01
Inventář

Odeslat příspěvekod Majkl 23. 9. 2020 08:17

V pěti… nepodíval jsem se do Notes a Reminders, tam je to taky.
Majkl
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod glider 23. 9. 2020 08:45

Oni vam z toho ajfonu robia pomalicky android s logom jablka.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 9. 2020 08:47

vypada to tak

na druhou stranu s ohledem na to jak to pouzivam je to u mne asi uplne jedno. ale verim, ze jini uzivatele budou mit problemy nebo budou mit nekomfort
anonymni

Odeslat příspěvekod Majkl 23. 9. 2020 08:51

Tohle je zase taková hrozně specifická věc a pro mě osobně naprostá non-issue, protože jsem se v nastavení účtů nehrabal, počítám, už několik let…

Ale jako jo — jak furt přidávají fíčury, už ten systém působí komplikovaně. I když se dá pořád používat jednoduše jako vždycky, když člověk chce.

iOS a Android se hodně přibližujou, přijde mi. Teď u Androidu 11 taky zas přidali věci, co jsou v iOSu už nějakou dobu. Uživatelé obou platforem z toho můžou mít jen užitek. Snad…
Majkl
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod salam01 23. 9. 2020 08:55

Vidíš, já do toho nastavení občas chodím i několikrát týdně. Teď je to v menu zanořené hlouběji a je v tom bordel, takže ani tou možností používat jednoduše, když člověk chce, si nejsem jistý.
salam01
Inventář

Odeslat příspěvekod brasci 23. 9. 2020 08:56

salam01 píše:Ale jak píše brasci, takhle je to logické.

Logické je na tom to, že keď si chcem ísť nastaviť mail, tak otvorím nastavenie mailu a tam nastavujem všetko. Nemusím ísť účet pridať niekam inam a potom ísť do nastavení mailu.

Ale mohli to spraviť tak, že to ponechať aj niekde centrálne. Tam by bolo nastavenie účtu pre všetko a v tých jednotlivých aplikáciách by bolo nastavenie len pre tú konkrétnu toho daného účtu.
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Majkl 23. 9. 2020 08:59

On je to spíš regresivní postup na straně iOS. Takhle zanořený pod mailem už to bylo ve starších iOSech; potom (nevím, v který verzi přesně), to vytáhli do vrchní položky Passwords & Accounts… a teď to vrátili zpátky. Možná zjistili, že většina lidí do toho nastavení moc nelozí…
Majkl
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 9. 2020 08:59

holt nezbude nez se s tim smirit no
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka