Je iPhone/Apple nemoc?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod salam01 22. 9. 2020 12:08

MgX: tak nějak souhlas. Líbí se mi, jak se téměř jakákoli kritika setká s odezvou „tak si kup něco jiného, když se ti to nelíbí“, případně „tak si nainstaluj jinou appku než nativní“ apod. Tohle není cesta ke zlepšování produktu.
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Inventář

Odeslat příspěvekod burty s krenem 22. 9. 2020 12:14

zas spokojeny nemuze byt vzdy 100% lidi
a ty ctverecky a kvady, kdyby nadavalo vic lidi, tak se asi by mel nekdo chytit za hlavu, ale kazdeho jednotlivce uspokojit nelze.

ano, ty pocty s email, to trvalo pekelne dlouho uz snad u 12 nebo 13? a bylo to do oci bijici a nepochopil jsem, jak se to muze **** tak dlouho. ale jinak, za me celkem fajn. naopak androd, tam me to sralo uz jen to nekomu nastavovat. ano, neumim to na nem, neumim stahnout spravne appky z toho bordelu, klidne to priznam. a jsem rad, ze to nemusim hlavne resit. :)
Ford S-max 2.2 TDCi 147kw
Ford Fieasta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 9. 2020 12:17

Hele pokud nekomu vadi, ze neco neni ctverec a maly obdelnik, tak to je za mne opravdu kravina nepodstatna u ktere nevidim jediny duvod aby to muselo byt jinak.

U spousty veci je pak otazkou toho co je to zlepsovani produktu. Pokud mi produkt vyhovuje tak jak (ne)funguje... tak je pro mne otazkou proc ho vylepsovat a v cem... proste vidim v tech nazorech tem co to nevyhovuje spise snahu dleat z produktu neco jineho...

proste pkud nechces jist jen zeleninu, nechod do vegetarianske restyky a nerikej, ze se maji zlepist tim, ze zavedou maso...

proste je tu produkt co nejak funguje a proc by proboha mel fungovat jako jiny? K cemu to bude ,kdyz tu bude milionta kopie toho sameho. A evoluce tam jsou a je subjektivni zda k lepsimu nebo horsimu.

Mne asi jedine co opravdu sere je:
- nemoznost si jendoduse stahnout fotky a videa z mobilu a nahrat si je tam tak jako kdyz pripojim andoid a chova se to jako storage
- moje verze ios nema volnou matici ikonek na plose, rad bych si je orzhazel jinak

A to jsou veci co mne serou. Zbytek mi nejak nevadi, nevyuzivam je, nepotrebuji. Takze to, zda je neco obdelnik ci ctverec neresim a stejne tak nevim nic o nejakych skupinach kontaktu bo to nepouzivam.
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 9. 2020 12:18

burty s krenem píše:naopak androd, tam me to sralo uz jen to nekomu nastavovat. ano, neumim to na nem, neumim stahnout spravne appky z toho bordelu, klidne to priznam. a jsem rad, ze to nemusim hlavne resit. :)

tak hlavně normální stav je, že nemusíš nic řešit
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 9. 2020 12:19

jenze problemy si mnozi vytvari sami, tudiz si sami vytvori i potrebu neco resit
anonymni

Odeslat příspěvekod powerball 22. 9. 2020 12:26

Arnie J píše:
burty s krenem píše:naopak androd, tam me to sralo uz jen to nekomu nastavovat. ano, neumim to na nem, neumim stahnout spravne appky z toho bordelu, klidne to priznam. a jsem rad, ze to nemusim hlavne resit. :)

tak hlavně normální stav je, že nemusíš nic řešit

jojo.to je to klasicky "slozity nastavovani androidu".ja teda krome par drobnosti nic nenastavuju a bezi to.(ano mel sem ted problemy s telefonem, ale to bylo s hardwarem protoze Nokia je celkem ***** v tomhle ohledu)
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod _maty_ 22. 9. 2020 12:28

ty fotky mě taky štvaly, ale potom co je stahuju přímo z icloud.com tak mi to celkem vyhovuje.. přes kabel to taky jde, teda stáhnout tuším.. nenahraješ tam ovšem nic no..
_maty_
Zcela nedůležitý uživatel

Odeslat příspěvekod Majkl 22. 9. 2020 12:36

Nenahraješ. Jde o „picture transfer protocol“; ten funguje jen jednosměrně.
Naposledy upravil Majkl dne 22. 9. 2020 13:09, celkově upraveno 1
Důvod: Oprava názvu protokolu.
Majkl
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod MgX 22. 9. 2020 12:53

No, mě mrzí, že když k někomu přijedu a chci mu na TV ukázat fotky z mobilu, či video natočené v mobilu, tak to prostě musím udělat jen přes mobil. Ani když se kabelem připojím k TV (USB port), tak tam fotky ani video nedostanu. Zkoušeno na několika TV. Anebo to neumím. Jde Vám to?

Takže dodržuji onen jeden směr, nepotřebuji nic, jen prezentaci, ale nejde. Jasně, kdo má telku podporující AirPlay, pak problém nemá. Jenže to stále není samozřejmost a u starších zařízení už vůbec ne.
S pozdravem MgX
MgX
Nováček

Odeslat příspěvekod brasci 22. 9. 2020 12:58

Musíš chodiť na návštevu len tam, kde majú zánovný Samsung TV :D
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Majkl 22. 9. 2020 13:01

LG taky umí. :nenapadne
Majkl
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod Moucha 22. 9. 2020 13:03

Tech televizi je hodne
Fotky do icloudu nahravam, ze je nakopiruju do slozky a oni se tam upnou sami, ale necetl jsem to jestli mluvite o tom nebo je Glider proste mimo
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod MgX 22. 9. 2020 13:04

Jasně.. nové televizory to postupně přidávají. Ke starým se musí doplnit jabkokrabice.

Takže přes USB kabel to nijak neprovedu, je to tak?
S pozdravem MgX
MgX
Nováček

Odeslat příspěvekod _maty_ 22. 9. 2020 13:07

MgX píše:No, mě mrzí, že když k někomu přijedu a chci mu na TV ukázat fotky z mobilu, či video natočené v mobilu, tak to prostě musím udělat jen přes mobil. Ani když se kabelem připojím k TV (USB port), tak tam fotky ani video nedostanu. Zkoušeno na několika TV. Anebo to neumím. Jde Vám to?

Takže dodržuji onen jeden směr, nepotřebuji nic, jen prezentaci, ale nejde. Jasně, kdo má telku podporující AirPlay, pak problém nemá. Jenže to stále není samozřejmost a u starších zařízení už vůbec ne.

na naší LG normálně nasdílím.. :D
_maty_
Zcela nedůležitý uživatel

Odeslat příspěvekod brasci 22. 9. 2020 13:07

Podla mňa by si mal prestať otravovať na návšteve so svojimi fotkami, určite na ne aj tak nie sú zvedavý. To mám najradšej takých tydýtov, čo sa s nimi stretnem, povedia kde boli a majú potrebu mi ukazovať 500 nudných fotiek z výletu :D
brasci
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka