Realitní koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod zamis 23. 6. 2022 18:28

Kazda bublina jednou praskne. Aspon se ozdravi trh.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.III 23. 6. 2022 18:29

Bude to ještě horší
Bývalý místopředseda ruské centrální banky:
"V pondělí dojde na měnovém trhu ke katastrofě"
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod jjrr 23. 6. 2022 18:33

Když dojde k ozdravení, tak to bude lepší ne?
jjrr
Poslední varování

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 6. 2022 18:38

ekonom zamiš promluvil
anonymni

Odeslat příspěvekod ace2 23. 6. 2022 18:39

Tak je otazkou kde je bublina. Uplne tady nevidim prazdne bloky bytu a ctvrti duchu. Je mozny ze klesnou veci typu rekreacni objekty. Ale ze by se zritil trh tam kde nemovitosti chybi je dost sci-fi. A pokles o 5-10% na vyhejpovanych nemovitostech neni prasknuti bubliny ale korekce. Zvlastne pri te 20% inflaci
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 23. 6. 2022 18:46

LukasKoudak píše:ekonom zamiš promluvil

Jeste bys to mohl propocitat a bude to komplet
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 6. 2022 18:47

Spise bude vice a vice rodin resit z ceho bude platit ucty. Ono rodinka s naklady 40 mesicne muze mit klidne razem naklady 55-60. A to je problem i pro rodiny co neutraci za kraviny.

Ono jak se secte palivo. Zradlo. Inflacni zdrazeni kde ceho. Energie a nedej boze o 3-5% vetsi uroky na hypo bude problem.

Ale otazkou je kdo krachne a kdo si snizi standard
anonymni

Odeslat příspěvekod Noclaf 23. 6. 2022 18:48

Mozna se mi to jen zda, ale ve ctvrti kde jsem vyrostl mam (subjektivne) pocit, ze pocet nabidek na prodej stoupa. A to i v novostavbach, kde uplne nedava smysl, ze by se toho lidi tak brzo zbavovali (jsou par let stary - kolaudace kolem 2019).
Ceny jsou stale vysoko, ale pri tomhle poctu nabidek uz mi prijde, ze pokud budou chtit prodat tak musi s cenou dolu.
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 6. 2022 18:52

Ja uz rok a pul hledam baraky na jizni morsve. Pocet inzeratu je vice mene celou dobu stejny. Lita to 1400-1600. Skladba se mi zda taky podobna. Situaci bytu a jinych kraju nevim
anonymni

Odeslat příspěvekod zamis 23. 6. 2022 18:53

Noclaf píše:Mozna se mi to jen zda, ale ve ctvrti kde jsem vyrostl mam (subjektivne) pocit, ze pocet nabidek na prodej stoupa. A to i v novostavbach, kde uplne nedava smysl, ze by se toho lidi tak brzo zbavovali (jsou par let stary - kolaudace kolem 2019).
Ceny jsou stale vysoko, ale pri tomhle poctu nabidek uz mi prijde, ze pokud budou chtit prodat tak musi s cenou dolu.

Tak ono to bude asi jak pise goes. Kdyz mesicni naklady rodine stoupnou o 20 nebo 30 tisic, tak to asi musi nekteri komplet prehodnotit a uskromnit se
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod saabik 23. 6. 2022 19:05

Podle toho kolik lidí se chystá do Chorvatska zase tak špatně nebude. Lidi se mají velmi dobře. Tak se holt budou mít jen dobře. Lépe než odhadem 90 % světové populace.
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 23. 6. 2022 19:06

Tak ani investorum se uz nevyplati koupit garsonku za 5 mega+ z ktery vytahnes rocne do 150 tis nez kdyz ty same penize das do banky a tam bez starosti udelas dvojnasobek bez snahy. Takze se da ocekavat ze tyhle hody developerum taky uz nepujdou. Garsonku co jsem kupoval za 3.6 se na konci vystavby pokousel prodavat za 5.8. Coz se nepovedlo a ted tam uz dlouho lezi za 5 mega. Navic mi chodi do mailu “akcni”
nabidky na bonus na vybaveni bytu
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 6. 2022 19:07

Jenze lide se pomeruji s temi co se maji lip nez oni ne hure
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 6. 2022 19:08

Přesně to dělám.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod saabik 23. 6. 2022 19:21

Dobrý duch píše:Jenze lide se pomeruji s temi co se maji lip nez oni ne hure

Takže si budou stěžovat vždy. Česká nátura. Přitom se mají dobře.
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Štamgast
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků