Realitní koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod JardaB 21. 11. 2019 19:59

Takova ta plastova vanicka casem prdne. Jak jsme koupili tu s betonem, tak vypada neznicitelne, jediny, co se servisuje jsou pojezdova kolecka - se z toho po par letech vysypaly kulicky, jako na svinu uz ten model neprodavaji ale daji se tam presroubovat podobny. Jinak az na cisteni které asi někdo v rodine dela, je to celkem bezudrzbove zarizeni :D
Jo a hlavne tam dat nejake ty dratene policky a třeba zásobníky na gely, ted jsme byli v apartmanu v Nemecku bez toho a to bylo peklo. Na tuhle featuru jsem si zvyknul v Rusku v Hiltonu a hned jsem to nainstaloval i doma :P
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod ace2 21. 11. 2019 20:00

Vanička prdne a třeba ty polokulatý dveře. To chce učitě rovný do pravého úhlu. V těch kolečkách a kolejnicích se akorát drží humus, kolečka pak časem nekolečkují, je to skřížený pak a celé se to pak dojebe. Dveře zavírací rovné. To je podle mě nejlepší ne?
Zabil jsem 7 zeber. Ano ty zvířata. A bacha na ex, kradou vysavače
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod ace2 21. 11. 2019 20:01

no akorát to píšu :DDDD co psal Jarda :D
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod Pajjoun 21. 11. 2019 20:01

To asi jo. Když je prostor.
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod ace2 21. 11. 2019 20:02

dratený poličky zreznou a je jedno že je na nich napsaný že jsou z nerezu. Tam bych dal asi plastové a přilepil to 3M oboustranou páskou kterou se lepí okna na mrakodrapech.
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod powerball 21. 11. 2019 20:04

no nesmis kupovat plastovou tu vanicku.ja mam nakou keramickou nebo co to je a ta zatim drzi pod mejma 105kg
-Adult Content
-Mystery
-Romance
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod JardaB 21. 11. 2019 20:07

Opravdove nerezovy nezreznou, aspoň ji tam mame uz 4 roky a jako nova. Kazdopadne ty davkovace na sprchovy a vlasovy gel jsou pecka, to uz mi všude chybi - ale pro nájemníky asi zbytecny luxus, no. Dvere mame kulaty, ono se nam to tam lip vejde a nepripada mi, ze by u rovnych ta kolecka mela vydrzet nejak dyl, vždycky se z toho vysypou ty kulicky. Je fakt, ze mlady to moc nesetreji a vždycky s tim jebnou, taky to není jejich no :D
Naposledy upravil JardaB dne 21. 11. 2019 20:08, celkově upraveno 1
Twingo II, 43 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod ace2 21. 11. 2019 20:08

jo tím se moje obavy potvrzují. Ono jde totiž i to že kdyby si to pronajala nějaká kikinka na privátek tak nějaký pupkáč plus ona to může být pak klidně 180 kg zátěž staticky a při dynamickém namáhání by to pak nemuselo vydržet.
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod JardaB 21. 11. 2019 20:09

Ta vanicka s betonem je fakt v pohode, je fakt, ze za to chteji prachy jako by byla fakt z cisteho mramoru... (asi 5 litru? )
Twingo II, 43 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod ace2 21. 11. 2019 20:11

Jarda: no je něco jinýho si to dělat pro sebe a něco jinýho na kšeft. Všichni co mají zkušenosti s pronájmama mě odrazují od toho podlenout pokušení dělat to "hezký". Nikdo to neocení a stojí to akorát vícenáklady.

Ted kdybych si to dělal pro sebe, tak vím naprosto přesně jaké detaily mi chybí a co bych udělal jinak.
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod Jouda.III 21. 11. 2019 20:12

Teď jsou v módě sprcháče v rovině s podlahou. Akorát to chce 30 cm pod podlahou kvůli sifonu
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod JardaB 21. 11. 2019 20:13

Jo ty se mi libeji, skoda, ze jsme to tak neudelali. Letos jme to měli v penzionu ve Spindlu a fakt nadhera prostorny. Bez dveri, jen sklenena deska. Ale to je na komplet prestavbu se sbíječkou...
Twingo II, 43 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod ace2 21. 11. 2019 20:16

JardaB: záleží jaký model. Ten sprcháč Huppe je v příplatku asi jenom za 2.500 kč pokud je to čtverec, pokud je to čtvrtkruh asi asi pět a půl.

jo právě, sprcháč v rovině je podle mě nejlepší. Chce to jenom vyřešit aby voda netekla po celé koupelně, ale měla tendenci se držet ve sprcháči.
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod Jouda.III 21. 11. 2019 20:19

U jednoho to bylo vyspádovaný do korejtka vyřezanýho v mramoru u zadní stěny, ale jak byl ten odpad celkově vyřešenej, netuším
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod ace2 21. 11. 2019 20:26

tak tak, to je takhle nejlepší. Mám řekl bych docela dost zkušenosti s hotelama :D a tak ty technický řešení sleduji. Nejhorší jsou hotely v USA, to je fakt bída a děs. Tam není ani co vykoukat, spíš jak to nemá vypadat.

Evropa jak kde, ale suvereně nejlepší řešení technologie koupelen mají Japonci. Ted jsem byl v hotelu kde koupelna byla řešená dvouprostorově. Jeden prostor jako umyvadlo s japonským záchodem a druhý prostor byl řešený od TOTO jako umývací prostor se sprchou a vanou, ale člověk se sprchoval vedle vany normálně na zem, protože ten prostor byl oddělený TOTO dveřmi. Úplně boží, spousta prostoru a volnosti.. zkusím někde najít fotky na netu. No každopádně to není to garsonky že.

Obecně tedy nejlepší zkušenosti jsou prostě jen kouty s podlahou oddělené dveřmi ze skla.
ace2
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka