Realitní koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Moucha 29. 1. 2019 17:37

buď v klidu, max ti napaří pokutu
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 1. 2019 17:54

To radeji ten chladek
anonymni

Odeslat příspěvekod JardaB 29. 1. 2019 18:03

Tam nebudes min garazplat. Pokuta lepsi :D
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod Jouda.III 29. 1. 2019 18:06

goes píše:Mozna se ted par let neuvidime. Sam sem si zpracoval dan z nemovitosti...

Vždyť ten formulář ti to spočítá sám. I díky tomu jsem zjistil, že mě jeden finančák posledních pět let každej rok okrádal o 48 Kč
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 1. 2019 18:10

Spocita a nespocita. Furt si musis ***** sazby a typy pozemku a hlavne jak vyplnit kdyz mas spoluvlastnictvi. Sem toho musel podavat kapku vice a ted vim vsechno :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Moucha 29. 1. 2019 18:12

mi dali pokutu za to, že od státu pronajaté pozemky neměli zaplacenou daň z nemovitosti :)
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 1. 2019 18:42

Sak to je spravne.
anonymni

Odeslat příspěvekod Jouda.III 29. 1. 2019 18:45

goes píše:Spocita a nespocita. Furt si musis ***** sazby a typy pozemku a hlavne jak vyplnit kdyz mas spoluvlastnictvi. Sem toho musel podavat kapku vice a ted vim vsechno :)

No, na tom spoluvlastnictví pozemku mě právě ojebali. Sazby a koeficienty ti ten EPO formulář vyplňuje sám, podle katastrálního území
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod JardaB 29. 1. 2019 18:49

Taky jsem preplatil par stovek za minuly roky, když se to ted aktualizovalo... Ale co uz, sponzoring, ***** se s tim nebudu.
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 1. 2019 18:53

Jouda.III píše:
goes píše:Spocita a nespocita. Furt si musis ***** sazby a typy pozemku a hlavne jak vyplnit kdyz mas spoluvlastnictvi. Sem toho musel podavat kapku vice a ted vim vsechno :)

No, na tom spoluvlastnictví pozemku mě právě ojebali. Sazby a koeficienty ti ten EPO formulář vyplňuje sám, podle katastrálního území

Epi formular nevim co je. Ja stahl nejaky co to jmel taky jsen sem musel cosi nekde vygenerovat uz ani nevim.
anonymni

Odeslat příspěvekod Jouda.III 29. 1. 2019 18:56

Si to tady můžeš přepočítat, jestli to máš správně
https://adisepo.mfcr.cz/adistc/adis/idp ... ov=1&ext=t
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 1. 2019 19:05

To mam. Jen sem kusel rucne napsat cena za metr 3,8 kc :) zbytek se doplnil. Vse sem zaplatil.
anonymni

Odeslat příspěvekod fricoolinek2 19. 2. 2019 02:53

JSEM VÁŠ KRÁL, MOJI PODDANÍ!
Bazoš fůůůůj!
fricoolinek2
Poslední varování

Odeslat příspěvekod boss-ivoss 19. 2. 2019 10:10

Jsem taky tuhle vyplňoval přihlášení k dani z nemovitosti, přes EPO formulář a byla to celkem pohoda. Prakticky všechny údaje k tomu jsou v Katastru nemovitostí (druhy pozemků, ...), všechny koeficienty a částky si to spočítalo samo, jsem se toho bál a měl jsem to za hodinku hotový (i s přihlášením strhávání daně přes SIPO, abych se o to nemusel starat v dalších letech).

Jako věřím, že spoustu z těch věcí by si to dokázalo zjistit samo (jak říkám, spousta věcí je z Katastru), ale nemovitost zase člověk nekupuje každej rok, že jo.
boss-ivoss
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod vpe 19. 2. 2019 17:05

Dostal uz nekdo pokutu, ze dal priznani k dani z nemovitosti osobne, kdyz ma DS?
vpe
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka