Výběr televizoru do odpoledne!!!

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MV_cz 15. 11. 2019 07:05

Nicméně teď CZC udělalo asi to samý co alza, zlevnili toho 58" philipse taky na 15990
https://www.czc.cz/philips-58pus7304-14 ... 7a/produkt takže jestli na alze nejdou kuponky, je to šul-nul.
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Inventář

Odeslat příspěvekod Jean ViC 15. 11. 2019 07:08

MV_cz píše:Omg CZC bude mít telku za 175,- :D jen 15 kusů, asi test zátěže eshopu
https://www.czc.cz/black-friday/clanek? ... c33f0f063a

Párkrát už podobné udělali a vždy to lehlo :)
Tentokrát budou myslím více napínat a zatizi i Facebook že dají někdy v tom rozmezí dvou hodin odkaz
TCe 120k 205Nm EDC
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod goes 23. 11. 2019 11:21

Samsung tv. Pri sledovabi pres smart tv youtube hlasitost tak 10-11 a uz to kricelo. Najednou to prestalo hrat nahlas a musim jit tak na 25-30 aby to hralo jako predtim. Nicmene kdyz najede reklama rve to jak predtim takze vda zvuku asi ne. Nastaveni sem resetoval apod nema tam nic takoveho nastaveno. Nejaky tip?
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod siol.a 23. 11. 2019 12:02

MV_cz píše:Nicméně teď CZC udělalo asi to samý co alza, zlevnili toho 58" philipse taky na 15990
https://www.czc.cz/philips-58pus7304-14 ... 7a/produkt takže jestli na alze nejdou kuponky, je to šul-nul.

Velky, cena pekna, ale ted jeste zlevnit 50”.
siol.a
Inventář

Odeslat příspěvekod Jean ViC 23. 11. 2019 12:48

55ru7172 vs 55ru7092
Jaký je rozdíl? Dle srovnávace na czc edge led ale tam je to tak náhodně uváděno mi přijde
Máte nějaký web kde se to porovnat spolehlivě?
TCe 120k 205Nm EDC
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod evlo 23. 11. 2019 13:55

ma to ruzne nozicky

neprozivej to, treba samsung co mam ja ma pod stejnym oznacenim panel od iinolux, panel od auo a panel od lg, takze bych to fakt neresim - tady teda co jsem pochopil nechaji na ten panel jeste v jine firme aplikovat super duper vrstvu, u levnejsich ne, takze nejaky reseni detailu jak to zobrzuje je fakt irelevantni, tam porste hazou co jim zrovna prijde po druku v dane cenove
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod evlo 23. 11. 2019 23:36

na alze novej kuponek telka1500 - zkusil jsem a nejde nakombit jak klasika

aha, tak klasika uz taky nejde, nevim jeslti to omezili po mem nakupu :D (je me jasny, ze tak nakupovalo asi dost lidi, ale predpokladam, ze malo kdo si to prisel vyzvednout nakomebene temer na max do holesovic)

Obrázek
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod evlo 26. 11. 2019 01:15

Jeste na avmanii furt psali lidi u samsungu neco o titulkach jak to neumi a je to pravda, psali neco o "bloomingu" a na co jsem teda prisel, tak pokud titulky pridava tv, tak je to naprosta hruza, je to dano hlavne tim, ze cela ta 4k tv bezi v 720p, takze titulky jsou proste hrozne kostickovane (podle me je renderuje v jeste mensim rozliseni nez 720p!).

Takze opravdu nepouzitelne pokud je pro cloveka klicove vyuzivani tv pridanych titulku, pokud jsou titulky zobrazeny z externiho zdroje, tak normalka, jsou to ale vsechno chyby (napr. jediny funkcni rezim tv je eco :D a do Samsungu jsem psal 2x a dva ruzny lidi me odpovedeli, ze to tak proste je), ze cekam, ze koupit si LG nebo Sony, tak budu resit podobne chyby, rposte "smart"
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod polda 26. 11. 2019 07:50

goes píše:Samsung tv. Pri sledovabi pres smart tv youtube hlasitost tak 10-11 a uz to kricelo. Najednou to prestalo hrat nahlas a musim jit tak na 25-30 aby to hralo jako predtim. Nicmene kdyz najede reklama rve to jak predtim takze vda zvuku asi ne. Nastaveni sem resetoval apod nema tam nic takoveho nastaveno. Nejaky tip?

Nějaká nová vlastnost, včera mi to udělalo taky. Zvuk na 30 a reklama na 12 u Phillipse
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod mrazik 26. 11. 2019 09:02

Minuly tyden koupeno LG OLED55C9, aktualne asi to nejlepsi na trhu a k tomu 10% sleva u Datartu, ja jsem spokojenej a klidne uy to DVBT muzou vypnout.
jedna rejze
jeden henry
jednou uz se strazny andel zapotil
mrazik
Inventář

Odeslat příspěvekod _maty_ 26. 11. 2019 10:04

no mě čeká nákup nejspíš někdy kolem května.. tak jsem zvědav, jak ty tv ještě klesnou na ceně, nicméně víc než 15 za to dát nechci.. takže docela jsem zvědav, co za to seženu.. taky bych rád větší úhlopříčku jak 102cm co máme teď..
_maty_
Zcela nedůležitý uživatel

Odeslat příspěvekod Jean ViC 26. 11. 2019 10:05

tak to uplne v pohode
bude matovani :D
TCe 120k 205Nm EDC
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod _maty_ 26. 11. 2019 10:07

jinak prozatimně jsem to řešil STB, ale naši budou taky muset pořešit STB aspoň do ložnice, protože jinak jedou na DigiTV a tak jsem bouchnul do stolu a řekl, že příští rok koupíme novou TV už... tak STB věnuju našim ať to nemusí řešit.. pro ně každá kačka ušetřená dobrá jako doochodce..
_maty_

Odeslat příspěvekod Vagi 26. 11. 2019 10:34

Jean ViC píše:tak to uplne v pohode
bude matovani :D

:D
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod _maty_ 26. 11. 2019 10:43

no pro nákup v květnu bych měl začít matovat někdy koncem ledna :hm
_maty_