Výběr televizoru do odpoledne!!!

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 7. 12. 2019 18:06

glider píše:Jj jeden sa dava uz nejaku dobu.

Aha zajímavé, tchánovci kupovali před rokem a půl nějakou 60" a mají oba.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 7. 12. 2019 18:08

Zajímavý že po připojení PC je obraz té q80 stejný jako u tv za 10, jak to nepoužívá vylepšení, i se to trha když je to 24p@60hz, ne že ne jak píšou na rqtinqs, jen prostě u těch Smart tv furqt složitější získat obraz bez úprav. Akorát je auto bez odlesků
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 12. 2019 18:09

_maty_ píše:Tak jsem koupil Lg 8600

Muzou prijit slevy :D


Super
anonymni

Odeslat příspěvekod MV_cz 7. 12. 2019 18:09

_maty_ píše:Tak jsem koupil Lg 8600

Muzou prijit slevy :D

To bylo rychlý, je to zrcadlo?
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 7. 12. 2019 18:12

Hele nevim, koukame ted na novu v sd kvalite, uvazuju, ze tu tv budu muset fakt poresit.. ale jako nechci settopbox, da se tomu nejak vyhnout?
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 7. 12. 2019 18:16

U Samsungu, nebo LG dá, máš tam appky, většinou jsou na chvíli free, což stačí na ozkoušení, zda to zvládá síť. Zkus třeba https://www.kuki.cz/ já kvůli tomu nainstaloval appku s androidTV, ale mělo by to jít nativně i tady bez septoboxu :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 7. 12. 2019 18:16

Lol, hlavně že sis koupil novou televizi, abys nemusel kupovat krabičku :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 7. 12. 2019 18:17

:D :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 12. 2019 18:19

Arnie J píše:Lol, hlavně že sis koupil novou televizi, abys nemusel kupovat krabičku :D


Sak to jako vzdy koupil s tim ze to da prece zene na narozky a sobe kupi novou ne?
anonymni

Odeslat příspěvekod _maty_ 7. 12. 2019 18:19

To ne to vubec, tv jsem koupil abych decka vystrnadil z obyvaku do jejich pokojiku.. samozrejme tv kanaly, to je na diskusi, ale i tv za 200 tisic ti z pozemniho signalu zdarma hd kvalitu neprenese, vyjma tech tri ct programu..

Samo pujdu cestou abych dostal lepsi obraz, za nejnizsi mesicni pausal a bez krabicky..
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 12. 2019 18:20

Jakoze decka maj tv v pokojiku?
anonymni

Odeslat příspěvekod _maty_ 7. 12. 2019 18:21

Zatim ne, a budou to mit jen na usb, nemaj antenu v pokoji
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 7. 12. 2019 18:21

já na to koukám, že mám asi ten tarif kuki start, za kilo podle mě cajk, prostě to samý, co běží v DVB-T2, akorát v HD.
Mně to dali zadarmo a ještě slevu na net jsem si vyžebral. Takže kdybych kupoval TV, tak už ne kvůli DVB-T2, ale musel bych právě taky pořešit, aby mi tam běžela IPTV appka nativně :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 7. 12. 2019 18:22

MarkFX píše:Tak už jsem včera instaloval tu novou televizi našim, ten 40" Sharp..

Pracuje celkem svižně, i to červené tlačítko naskakuje rychle, ale docela mě zklamal obraz, takový hodně do světla, bez barev jako, musel jsem ho v nastavení upravit aby se to dalo..

Ale hlavně jsem dal na vaše rady že televize musí být co největší, že na ty malé ***** se nedá koukat, tak ta 102cm je o dost větší než původní 80tka a do té malé místnosti už je to fakt na hraně.. Ale horší že na té větší obrazovce je ten obraz co není v HD vysílání (což je teda těch já nevím 25 programů kromě ČT).. :-\

To fakt v dnešní moderní době 21. století je ostuda, takovéhle "hnusné" vysílání, to fakt nemůže už být v HD? >:-( :oboze

Jak daleko se sedí?

Problémem nebývá často ani tak pozorovací vzdálenost a velikost, ale kombinace špatného přepočtu, špatné regulace MPEG artefaktů a šumu. V návaznosti na chybnou barevnost, extremnější práci se světly a stíny při horších možnostech nastavení se jedná o smrtící koktejl.
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 7. 12. 2019 18:22

To mi připomíná, že jsem včera poprvé v životě zaplatil koncesionářský poplatek české televizi :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků