Výběr televizoru do odpoledne!!!

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 13. 6. 2021 10:46

mazec mikrovlnky to stejny jako televize pračky lednicky, v roce 1997 prodavali mikrvlnku s funkcnim ovladanim https://imgur.com/a/wnqPx a dneska nejsou, teda vlastne myslim whirlpool ma nejakou jednu za 10 000
Ale nějak už ji nemůžu najit


dokonce ta sharp mikrovlnka ma nejen funkcni ovladani, ale i funkcni system, ze se nemusi zadavat cas apod. ale jen co clovek ohriva a samo to prije na to, ze je to hotovy
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 13. 6. 2021 11:20

Hustý dělaj i mikrovlnku s touchscreen, takže ideálně na zapatlqne prsty do kuchyně, to vím jak funguje skvěle na všech těch varnejch deskách
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 13. 6. 2021 17:12

Mně dotykový ovládání na varný desce funguje při vaření výborně, lepší než nějaký knoflíky.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 13. 6. 2021 17:14

Ovšem touchscreen na mikrovlnku taky považuju za cypovinu. :D
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 13. 6. 2021 17:48

Asi jsme postižená rodina, nikomu to nefunguje prostě na první pokus, a to 3 různé značky varné desky
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 13. 6. 2021 19:19

Táta měl na bytě nějakou starou desku, tam to blblo. Já mám dlouhodobě zkušenost s Elektroluxem a Gorejne, oboje základní řady a funguje to bez problémů. Samozřejmě dokud se na to vyloženě nevylije tekutina.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 13. 6. 2021 21:03

Co jsem používal sklokeramiky tak tam, kde je funkce zámku, se to jskoże dá, ale pak jsou dementní, kde to není, a to tam člov3k jen položí třeba kuře mraženy, když třídí nákup, a užto pouští plotnu.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod MgX 14. 6. 2021 04:41

Tomu se říká… udělám Ti to, i když nechceš :-)
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 14. 6. 2021 07:23

MV_cz píše:Tak se bude kupovat outdoor televize, když je to nezrcadlo 8-D https://www.lidovky.cz/relax/design/pre ... ydleni_ape

Ovšem 55" za kilo, to je židovina i na Samsung :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 14. 6. 2021 07:30

To jo, ale nápad dobrej, teda ven bych si ji nedal, ale je to jediný nezrcadlo no :(
Zase ten jeden měsíc se uskromníš a je to doma, žejo :nenapadne O:-)
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 14. 6. 2021 07:36

Tak ta 75" za 150 (po cashbacku) už se skoro jako dá. I by se mi to líbilo na terase, ale to už bysme si pak vůbec nevykládali a jen se nechali vysávat televizí :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 14. 6. 2021 23:12

Tak jsem nahodil to plátno, co číňan poslal, a na obyč projektory dobrý, ale na UST k ničemu, což jsem věděl, že nebude fungovat, ale dal jsem 4 dolary jen abych mohl napsat recenzi, že ojebává a říká, že bude fungovat. Ted jen sehnat metalic base, PPG to dělá ale v EU k nesehnání, jako ostatní, něco jsem koupil v hornbachu a stojí to nesmysl, amíci udělaj celou zeď za 20 babek a tady stojí jen jedna plechovka barvy, ktera ani navíc nevystačí.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod MgX 21. 6. 2021 22:08

Špičkový OLED za skoro garážplat.

https://avmania.zive.cz/sony-xr-55a90j- ... est#part=1
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 21. 6. 2021 22:35

kura to musí být pecka... ale nekoupil bych to stejně jako nekoupím víno za litr :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 21. 6. 2021 22:40

Android TV to totálně zabilo :-(
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků