Výběr televizoru do odpoledne!!!

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 10. 2021 18:21

Tak ber to tak ze v obchode ty tv jedou na demo mody. Prepali cokoli. Takto to vytunis i doma
anonymni

Odeslat příspěvekod tslany 25. 10. 2021 18:30

MELLO píše:A dědek hned prej, tak to pojďme sepsat. Tam mu říkám, vy si myslíte, že jen tak z minuty na minutu objednám televizi za celoživotní úspory s vidinou toho, že budu rok jíst jenom mrkev a kompoty... :D

:D
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 25. 10. 2021 18:32

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 25. 10. 2021 18:32

Jinak teda čumím, že Melloj přeskočil B a šel z A rovnou na C.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 25. 10. 2021 18:38

Tak Mello přece není žádný béčko
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 10. 2021 18:40

Čumím sám na sebe. Žena to dlouho nechápala, proč musíme tak drahou, tak sem jí to vysvětlil polopatě na mopsech.

A je jako koupit mopsoje bez papírů
B je jako koupit mopsoje z papírama z průměrné chovatelské stanice v ČR
C je jako koupit mopsoje s průměrné zahraniční chovatelské stanice
G je jako koupit mopsoje z vyhlášené zahraniční chovatelské stanice

Tak uznala, že na G sice taky máme, ale byla by to rozežranost, ale že C si ještě můžeme dovolit.

:mrgreen:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 25. 10. 2021 18:45

Správně, ale teda zkuste sehnat mopse loňského modeloveho roku, nebo počkat na novou řadu a pak koupit tuhle
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 10. 2021 18:47

Já už starší model nenašel.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 10. 2021 18:48

A kdo ví, jak to vůbec bude příští rok, co bude, nebude.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 25. 10. 2021 19:00

MELLO píše:Tak sem se byl ze srandy podívat v Datartu na tu televizi, co mám vyhlídnutou https://www.datart.cz/televize-lg-oled65c12-cerna.html

Hned se tam na mě vrhnul prodavač jak sup a jal se vysvětlovat mnou už dávno známé. Šel sem tam hlavně proto, abych si ujasnil velikost a jednoznačně 65". Ale spíš mě zarazilo, že OLED sem od ostatních LED skoro nerozeznal a paradoxně mi jako lepší obraz přišlo obyčejné LED. Takové syté, přepálené barvy a jas, přesně jako na mě udělala WOW efekt ta nejlevnější LG co sem koupil na SLovači. Asi sem tady na to úchyl Průša.

A dědek hned prej, tak to pojďme sepsat. Tam mu říkám, vy si myslíte, že jen tak z minuty na minutu objednám televizi za celoživotní úspory s vidinou toho, že budu rok jíst jenom mrkev a kompoty... :D

Pán asi nevěděl, co je pořádná matovačka. :D

V obchodě nelze porovnat vše a vše vidět a zažít. Třeba špičkový Panasonic tam vedle průměrných LG a Samsung vypadal nevýrazně, bez radosti. Jenže jak zde bylo uvedeno, tam jede většinou režim Živý/Dynamický. Neříkám, že nejsou lidé, kterým podobné drama barevných, přesvícených fleků nedělá radost na duši, ale valná většina klasických spotřebitelů, asi tak moc ujetá není. Ti volí přeci jen krapet méně okázalosti.

Důležité je, že sis byl ověřit velikost. A jak jsem někde psal. Dobře nastavený OLED ji dokáže za několik týdnů provozu „požrat“, takže nakonec zjistíš, že jsi opravdu mohl brát větší.

Ještě k té, Tebou viděné nejlevnější LG. Si objednej obě a porovnej doma. Třeba fakt zjistíš, že LCD je Tvá krev a přebujelé, nenastavené barvy Ti vyhovují. Dost lidí má třeba oční vadu, takže pak potřebují sytější barevné podání. A proč se tedy trápit s nějakým méně okázalým, a mít pocit, že koukám na vyblitinu.
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 25. 10. 2021 19:57

Jj dva televizory si objednat, jebat sa s rozbalovanim, nemas to ani kde dat vedla seba a potom este posielat naspat.
LEL
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 25. 10. 2021 19:58

Nice.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod MgX 25. 10. 2021 21:19

Osobně netuším, kde MELLO bydlí, jak má velký byt a zda dá/nedá dvě telky někde blízko sebe. Je to jedna z rad, kterou sice běžně nedávám, protože nemám rád vrácení zboží, nicméně i toto je cesta. Ať se to líbí/nelíbí.

Kdyby měli na prodejnách korektní prostředí, můžou si to lidi nakoukat tam. Kašle se na nastavení a ještě mají schválně přepísknutý všechno, aby to zářilo, jak kravka Milka.

Pro MELLA je nejdůležitější vědět, že objednal dobře a za adekvátní cenu. Resp. že levnější zboží nebude pro něho konkrétně lepší než to dražší.
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 10. 2021 21:21

U mě je to hotová věc. Zítra objednávám 65" C OLED.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 25. 10. 2021 21:27

Jsem zvědav, jaká bude první MELLO reakce, až se zapne. Doporučuji dopředu stáhnout alespoň nějaký demo snímek ve 4K HDR/4K Dolby Vision, abys chápal, jak ten obraz na podobném televizoru může vypadat.

Teoreticky někomu může stačit spustit na Youtube demo snímky ve výše zmíněném rozlišení s přídavkem vysokého dynamického rozsahu.
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků