Výběr televizoru do odpoledne!!!

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 10. 2021 17:57

Tys vzal nakonec ten Bose 30W?
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 21. 10. 2021 18:05

a je nejakej bilej soundbar levnejsi nez bose 700 a zaroven funkcni? idealne se suplwoferem
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 21. 10. 2021 18:25

Samsung dělá bílé
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod grapherX 21. 10. 2021 18:35

MELLO píše:Tys vzal nakonec ten Bose 30W?


Soundbar Bose TV Speaker černý

Tak objednáno. Datart VIP sleva + 500Kč sleva při nákupu nad 6000Kč. Takže vyšel na 5890 Kč. :-)
Corsa C 1.4 66kW & F3C 1.2TSI 81kw 7°DSG -> Hyundai i30 1.6CRDi 85kw 7°DCT
grapherX
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 21. 10. 2021 19:19

grapherX píše:MgX: Hraje mi tu zatím asi jen 3 hodiny. Prozkoušel jsem různé oblíbené skladby, podcasty a klasiku TV. Zatím můžu říct, že mě svým podáním a projevem zvuk baví a to překvapivě hodně. Největší strach jsem měl z toho, jak si poradí s basy. A v tom mě příjemně překvapil. Rozsah nastavení úroveň basu je naprosto dostačující.

Zápor mám zatím jen jeden. Zvuk z TV je teď plochý a "o ničem", i když mi předtím připadal celkem přijatelný. :)

Prozatím spokojenost a děkuji za doporučení. :)

Velké plus. Krásně se vlezl pod Sony Bravia KD-55XF8596.


Tak jsem nejdříve myslel, že Bose Ti ve srovnání se zvukem televizoru přijde plochý a o ničem. Ale když si to přečtu znovu, chápu, že je to právě naopak. Tedy zvuk televizoru byl posílen a vylepšen... jestli se nepletu :-) Jestliže ano, pak i pro Tebe muselo být radostí zjistit, co dokáže takto malé štěně.

U soundbaru může záležet na jeho umístění. Občas vadí posazení dále za hranou nábytku/stolku. Jeho lepší postavení vůči nábytku a posluchači dokáže zvuk pomyslně ještě „vytáhnout“... kdyby bylo potřeba.

Basy to má na svou velikost velmi zdařilé a příjemné, ale ne osekané. Ba naopak - při zásahu do nastavení dokáží dunět fakt neuvěřitelně (na tuto velikost a kategorii). A jak píšeš, jejich regulace je plně postačující. Samozřejmě jde z druhé strany experimentovat s tím skokovým posílením řečového pásma.

Jo a jinak si tam zkus dát nejnovější software, asi tam nebude... mám pocit, že byl dán ven v září 2021.

A nemáš vůbec zač. Jsem fakt upřímně rád, že nejsi zklamán. Radit je občas taková loterie a ne vždy se i dobře míněné doporučení setká s pozitivním ohlasem.

Klidný večer s BOSE! :-)
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 10. 2021 19:23

Jako chápu to jako zvýraznění basů, ale když to má jen 30W a televize třeba 40W, tak to zase nějak skokové zlepšení být nemůže.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 21. 10. 2021 19:27

Někdy nezáleží jen na výkonu, ale na přednesu v rámci určité hlasitosti. K čemu Ti je 100 W, když to budeš mít upištěné/zahuhlané.

U zvuku nemusí jít o vylepšení nejvyšší možné hlasitosti, ale právě o jeho kvalitu. Sleduji televizor s nastavenou hlasitostí do, řekněme, jedné třetiny. Takže nepotřebuji posilovat její „řvaní“ a vlastně ani objem. Ale jakousi čitelnost, rozsah, přednes.
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 21. 10. 2021 19:28

Ot: MgX, ještě děláš admina na fóru mobilmanie?
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 21. 10. 2021 19:29

A ano, máš pravdu. Každý televizor má jinou kvalitu zvuku a pokud ji chceš posílit, musíš zvolit adekvátní systém. Jestliže máš telku s pokročilým zvukem a ještě větším subwooferem, tak musíš hledat posílení v jiné cenové relaci. Bose TV Soundbar je vlastně totální základ.
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 21. 10. 2021 19:30

yndezit píše:Ot: MgX, ještě děláš admina na fóru mobilmanie?

Už ne. Co potřebuješ?

Jsem admin na AVM.
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 21. 10. 2021 19:33

Ale, brečej tam, že by bylo potřeba upravit první příspěvek v Kaktusím vláknu. Tak mne napadlo, že bych se zeptal. Ale víš co, *****í to prací :D
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 21. 10. 2021 19:40

Aha, zkusím napsat...

SZ moderátorovi odeslána. Jinak dík za postřeh/upozornění.
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 21. 10. 2021 19:54

polda píše:Samsung dělá bílé

Kde?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod polda 21. 10. 2021 20:11

Napis do Google- samsung soudbar bílý..........tam si vyber,existuje taky Yamaha, Philips .....
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků