Výběr televizoru do odpoledne!!!

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Hustoles 8. 12. 2019 13:18

Arnie J píše:
evlo píše:A philips Tak procesuje, we zapnutim všeho je zpoždění víc než sekunda

Náš Philips procesuje tak moc, že se u toho občas až sekne :D

Asi přetaktovanej procák :-)
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod MV_cz 8. 12. 2019 13:21

Možná by stačilo do krytu telky vyvrtat dírky a hodit větráček :D
MV_cz
Inventář

Odeslat příspěvekod Hustoles 8. 12. 2019 13:23

_maty_ píše:Musim rict ze i ten nabytek s tou tv vypada lip, ta predchozi tv byla uz prtava.. takze zitra bude alce vrtani do panelu a pridelat deckam samsung na stenu.. at si tam muzou poustet ty svoje ninjaga a patroly v pokojiku a neblokuji mi telku v obyvaku

Já myslel, že je to linka v kuchyni.. :-(
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod _maty_ 8. 12. 2019 13:32

To je nabytek na miru ty kuchyno :)
_maty_
Zcela nedůležitý uživatel

Odeslat příspěvekod evlo 8. 12. 2019 13:44

Ooooo na míru
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod _maty_ 8. 12. 2019 13:48

Ano, prijel borec, zapsal si z ceho chceme, jak to ma vypadat, co to bude umet, pak prijela partaj co si to vynesla do bytu a smontovala na miste, nabytek na miru.. zadny ausus..
_maty_

Odeslat příspěvekod goes 8. 12. 2019 14:26

To delaji i v oresi...
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod _maty_ 9. 12. 2019 15:05

"PHI15W50"

15% v EW na UHD Phillips
_maty_

Odeslat příspěvekod goes 9. 12. 2019 15:14

goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Arnie J 9. 12. 2019 15:19

Netuším. Ale za 50 máš OLED i od LG
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod goes 9. 12. 2019 15:31

to je mozne, vubec sem to nestudovl, vybral jsem jedinou skladovou 65tku co v tom EW meli, abych mohl uplatnit ten kod, zda je to dobra nabidka ci neb netusim. ono stejne bych 50 za tv nedal.
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod evlo 9. 12. 2019 15:45

Co se zobrazení týče tak všechny oled mají stejný panel od LG, co se týče tv, tak z diskuze tady to vypadá, že Philips vylepšuje obraz nejvíc
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MarkFX 10. 12. 2019 21:57

Dneska jsem ten Sharp byl vrátit a rovnou obratem vzal jinou TV, nakonec jen 80cm, konkrétně ten GoGen

https://www.tsbohemia.cz/32-gogen-tvf-32r571-stweb-led-_d293460.html

a můžu hned minirecenzí porovnat.. :)

Gogen je fyzickým provedením fakt levný kousek, montoval jsem držák na zed a připadlo mi že to drží snad jen na tom plastovém šasi jak se to kroutilo, ale TV je lehká tak v pohodě.. :)

Obrazově je to uplně rozdíl, nádherný obraz oproti tomu Sharpu, a to jak v HD tak i v SD kvalitě, v tomhle případě lituju po špatné zkušenosti s tím 40" Sharpem že jsem nevzal taky nějaký ten metrový GoGen.. :hmm:

Funkční bez problémů, rychlost v pohodě, malinko pomalejší HbbTV. Tuner asi citlivější, našlo to víc kanálů a dokonce i TV Noe bez problémů v HD (to je snad jediný HD vedle ČT), oproti Sharpu který v HD se se sekal a kostičkoval tady běží super.. :)

Ovládání promakanější, jako "pro pokročilé" oproti primitivnímu Sharpu, prostě víc funkcí, ale taky složitější seřazování kanálů..

Celkově spokojenost, pokud se nic nevykurví, tak tentokrát nebudu vracet.. :) Sice mi pak tata volal že tam vyskočila aktualizace softwaru, jestli to má potvrdit, tak snad se to nějak nerozházelo.. :potichu
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod _maty_ 10. 12. 2019 22:04

Ok super, uz se tesim az budu tvorit seznam kanalu...

Jinak s iptv ze mi otevrel novy svet, jeste ted se chlamu, jak si clovek pousti plne rozliseni na youtube a pak cumim na metrovou telku v sd kvalite.. musim rict ze iptv je po dlouhe dobe vec co me neskutecne potesila, a jako udelam reklamu lepsi.tv, zkoumal jsem i jine, ale tato mi vysla nejlip, nikde zadne klicky, za 200,- mesicne pres 100 programu.. proste cike.. fakt parada :-)
_maty_

Odeslat příspěvekod goes 10. 12. 2019 22:11

Omg
goes
všude byl, všechno zná

Předchozí stránkaDalší stránka