Výběr televizoru do odpoledne!!!

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod JardaB 1. 11. 2019 07:35

Potrebuju pro rodice bednu s maximálními rozmery 80x55cm ale mělo by to mit max featury - rozumnej prohlizec, třeba cerveny tlacitko, prehravac atd... Existuje něco takhle maleho vybaveného?
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod Vana666 1. 11. 2019 07:46

MgX píše:...Pak když jsem měl několik tisíc stanic - tak už to nebylo až tak jednoduché :D Seřadil jsem jen CZ nabídku a využíval hojně právě favoritní seznamy. Na některých satelitních STB jich bylo možno vytvořit třeba i 10. No a když si je člověk ještě mohl pojmenovat - tak měl slušný přehled....

Uff, dobré nasazení ! :-)
Vana666
Servismen

Odeslat příspěvekod MV_cz 1. 11. 2019 09:52

MELLO píše:Tak sem se rozhodl, že velikost není všechno a místo nějaké podprůměrné 65" koupím raději 55" OLED. Ale až po novým roce, protože jak to sleduju, tak nám televize začínaj docela zdražovat.

Když budeš MELLO trpělivě sedět a hlídat a klikat, tak se na Tebe třeba dostane jedna z těch 13 zlevněnejch 55" OLED za 20 tisíc https://www.czc.cz/black-friday/clanek? ... dal-close1
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod karf 1. 11. 2019 10:42

Máte nějaký zkušenosti s přechodem na dvb-t2 a koupí settopboxu? O:-)
resp. naši mají televizi LG 32LS8000. Měla by umět hdmi cec a jde mi o to, jestli to funguje - jestli stačí koupit krabičku (settopbox) a vše skutečně ovládat jedním ovladačem?
karf
Nováček

Odeslat příspěvekod MV_cz 1. 11. 2019 10:59

No v praxi mám zkušenosti takový rozporuplný. Zrovna u starší LG je zrovna LG TV ten článek řetězce, který v HDMI-CEC nefunguje úplně dobře. Když se zadaří, tak třeba zapnutí settopboxu zapne telku, ovladačem od stb teda přehazuješ kanály, vypneš stb ale telka se sama nevypne (a měla by).
renaultí 1.8 M5P EDC
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 1. 11. 2019 12:31

MV_cz píše:
MELLO píše:Tak sem se rozhodl, že velikost není všechno a místo nějaké podprůměrné 65" koupím raději 55" OLED. Ale až po novým roce, protože jak to sleduju, tak nám televize začínaj docela zdražovat.

Když budeš MELLO trpělivě sedět a hlídat a klikat, tak se na Tebe třeba dostane jedna z těch 13 zlevněnejch 55" OLED za 20 tisíc https://www.czc.cz/black-friday/clanek? ... dal-close1

Že bych se na to nevysral. Jednak je to pod moji úroveň a jednak tu značku bych si nekoupil.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod mrazik 1. 11. 2019 14:44

Tak uz taky vybiram. Maximum je 55", vetsi se proste nevejde. Jsem rozhodnuty pro Samsung. Mam ted hoooodne starou plazmu Panasonic, ktera si troufnu rict ma vyborny obraz. Ma cenu si priplacet za QLed ? Je natolik lepsi, ze to stoji za priplatek ?
jedna rejze
jeden henry
jednou uz se strazny andel zapotil
mrazik
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 1. 11. 2019 15:03

Kam to dáváš?
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod evlo 1. 11. 2019 15:04

mrazik píše:Tak uz taky vybiram. Maximum je 55", vetsi se proste nevejde. Jsem rozhodnuty pro Samsung. Mam ted hoooodne starou plazmu Panasonic, ktera si troufnu rict ma vyborny obraz. Ma cenu si priplacet za QLed ? Je natolik lepsi, ze to stoji za priplatek ?

Ne, není rozdíl, jen q80 a výš
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MV_cz 1. 11. 2019 15:24

MELLO píše:
MV_cz píše:

Že bych se na to nevysral. Jednak je to pod moji úroveň a jednak tu značku bych si nekoupil.

No to jsem si říkal, ale Škoda TV ještě neexistuje :-(
renaultí 1.8 M5P EDC
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 1. 11. 2019 16:02

mrazik píše:Tak uz taky vybiram. Maximum je 55", vetsi se proste nevejde. Jsem rozhodnuty pro Samsung. Mam ted hoooodne starou plazmu Panasonic, ktera si troufnu rict ma vyborny obraz. Ma cenu si priplacet za QLed ? Je natolik lepsi, ze to stoji za priplatek ?

Měl sem plasmu Panasonic 42"z roku 2005 a obraz furt velmi pěknej.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod 970ka 1. 11. 2019 18:01

Dnes se tomu kromě Oled nevyrovná nic,mám plazmičku taky léta ,te'd jsem kupoval mladýmu nějakou ledku Sony za 35tis,že prej je super,jsou spokojený, ale dle mého je to normální mazanina,tak já jdu jednoznačně do Oled.
Carrera S, SL320, X5 3,0D,Kawa W800, Pana GZ 2000
970ka
Inventář

Odeslat příspěvekod MgX 1. 11. 2019 18:07

Vana666 píše:
MgX píše:...Pak když jsem měl několik tisíc stanic - tak už to nebylo až tak jednoduché :D Seřadil jsem jen CZ nabídku a využíval hojně právě favoritní seznamy. Na některých satelitních STB jich bylo možno vytvořit třeba i 10. No a když si je člověk ještě mohl pojmenovat - tak měl slušný přehled....

Uff, dobré nasazení ! :-)

:-) Bavilo mě to. Bylo to takové... objevovat něco nového :D
S pozdravem MgX
MgX
Nováček

Odeslat příspěvekod MgX 1. 11. 2019 18:09

970ka neřekl bych, že LCD obecně jsou mazaniny. Pravda - OLED je mně, co se týká využití na filmy... blíž. Samsung třeba dělá pěkné televizory, s výbornou výbavou a slušným, často i výborným obrazem. Jenže co dělat, když to pak zabije nízkou frekvencí „blikání“ podsvícení a já to prostě cítím.
Naposledy upravil MgX dne 1. 11. 2019 18:29, celkově upraveno 1
S pozdravem MgX
MgX
Nováček

Odeslat příspěvekod 970ka 1. 11. 2019 18:25

Souhlasím,ale třeba druhej mladej má také nějakou novou LG a vždy když přijede k nám ,tak říká jakej máme pěknej ostrej obraz na letitej plazmě,ale je fakt ,že stála tenkrát také nějakých 65tis.
Carrera S, SL320, X5 3,0D,Kawa W800, Pana GZ 2000
970ka
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka