Nějaká brigáda od 15 hod? Případně víkendovka? Brno

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 16. 11. 2011 06:36

kdyz jsem shanel ja, tak brali do Fortys a myslim aygo k tomu
TomeekHoleek
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod Fasther 16. 11. 2011 12:05

Jako beru vše jediný co navydržím je sedět v kanclu a přesvědčovat lidi - na ulici dejme tomu.... Ale radši bych i to kodrcání se po Brně s Felinou...
Člověk je tím, v co věří.
Fasther
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Duri13 16. 11. 2011 12:17

Ja neviem, preco sa vela ludi tak nahana po brigadach a praci popri skole. Studentske obdobie je predsa take krasne a je to v podstate jedina faza v zivote, ked si mozes robit, co chces (uz nebyvas s rodicmi, si plnolety) a zaroven mas este dost energie na to (este nie si dochodca). Nahanat sa cele dni za ucenim a zaroven pracou... :oboze ...pracovat budes este dalsich 40 rokov.
Duri13
Inventář

Odeslat příspěvekod hobitt 16. 11. 2011 12:22

Tak pochopit se to dá. Člověk prostě chce peníze...já to vyřešil alternativně, peníze mám, práci ne, času na školu a koníčky dost...jsem spokojený. :)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2006 Škoda Fabia Combi 1.4 16V LPG
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Inventář

Odeslat příspěvekod Duri13 16. 11. 2011 12:31

Tak akoze hej, ale pride mi to ako brutalne neefektivny sposob, ako ziskat prachy. Jedine, ze robis nieco, co ti da akoze prax a pomoze po skole ziskat lepsi job...ale aj tak, kam sa ponahlat...

Ja som tiez bol na par brigadach, ale bolo to o hovne, v podstate sa jednalo o par drobnych. Potom som isiel 2x na 3-4 mesiace cez leto pracovat von a bolo vystarane na cele studium, uz som nepotreboval ani brigady, ani prachy od rodicov. Navyse brigada v zahranici ma aj kopec dalsich vyhod, ktore ti pizza v brne neda ani omylom.
Duri13
Inventář

Odeslat příspěvekod Jony 16. 11. 2011 12:36

Slawall: Chachar?
"Keď Ťa život omrzí, keď Ti už nič nejde,
sadni si na diaľnicu, ono Ťa to prejde."
Jony
Nováček

Odeslat příspěvekod ToMMyK 16. 11. 2011 13:13

_maty_ píše:Zas nekdo ten rozvoz od tri do pulnoci delat musi, dostat se na tu pozici bude ale asi tezky.. vsichni jsme chteli s cerstvym ridicakem hned jezdit taxikem, delat osobniho sofera, vozit pizzu... my co jsme sli na VS jsme neustale bojovali s nedostatkem casu.. proste nejde to delat jako full job... pokud neplanujes jit na vysokou, tak praci jako ridic cehokoliv casem urcite najdes

dobry. jestli mam neceho kopec, tak je to prave cas ;)
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor

Odeslat příspěvekod Anonymni 16. 11. 2011 13:18

holt pokud někdo nemá to štěstí, že ho podporují rodiče na vš, tak to jinak než brigádou řešit nelze, každopádně ti pak odpadá vysedávání v hospodě, na všechno máš potom míň času, protože v práci na tebe tlačej ať tam chodíš a začneš odrbávat školu a už se to veze, no slawall sice psal, že při vysoký dělal, ale kde je teď.. jezdí s dodávkou.., já jsem při vysoký absolvoval pár brigád, ale vesměs to bylo v jednom ročníku, kdy jsem měl rozvolněné studium a pak o prázdninách, ale normálně při studiu a to i teď jsem byl nucen práci odmítnout... práce na DP, zkoušky, ... a jak někdo psal, je to poslední možnost si užít volnýho života, pak už bude jen práce, vidím to na přítelce, dostudovala a má pro mě totálně skurvenej život :D když jdem do hospy tak ona v 10 domů a já to táhnu do 4 a vůbec mě nezajímá.. uprostřed týdne, klidně... jo na tenhle život se bude těžce zapomínat... ale zas budou peníze, i když asi spíš almužna...
Anonymni

Odeslat příspěvekod Anonymni 16. 11. 2011 13:21

ToMMyK píše:
_maty_ píše:Zas nekdo ten rozvoz od tri do pulnoci delat musi, dostat se na tu pozici bude ale asi tezky.. vsichni jsme chteli s cerstvym ridicakem hned jezdit taxikem, delat osobniho sofera, vozit pizzu... my co jsme sli na VS jsme neustale bojovali s nedostatkem casu.. proste nejde to delat jako full job... pokud neplanujes jit na vysokou, tak praci jako ridic cehokoliv casem urcite najdes

dobry. jestli mam neceho kopec, tak je to prave cas ;)

to máš dobré, já měl ten rozvrh vždy tak na pytel, že nebylo možné chodit někam soustavně do práce, u nás je ten systém pořadníku, že neovlivníš kdy se registruješ, ale až prostě vyjde čas, tak jdeš a já měl většinou kliku na ty dementní časy,. zas je to škola od školy, znám lidi co si to oběhali a byli ve škole třeba jen po-ut, odrbávali přednášky i cvika, nikam se jim ani nechtělo... no kde jsou teď? bez titulu, bez školy... na pracáku? možná :-)
Anonymni

Odeslat příspěvekod ToMMyK 16. 11. 2011 13:25

no je prsvda, ze skola dostava na ***** solidne. ale na druhou stranu budu radsi delat zajimavou praci za slusne penize nez nekde sedet do 4 do rana, jenom proto ze by to tak studenti meli delat :D. mam cas na vsecko, akorat ne na sezeni v hospode. to muzu delat az budu nezamestnany
ToMMyK
Moderátor

Odeslat příspěvekod Anonymni 16. 11. 2011 13:27

uh, no tak to se těžko vysvětluje, pokud máš dost kamarádů a je ti s nima dobře, víš, že až dokončíte školu půlka z nich zmizí z Brna... toto je asi na každým soudruhovi, já bez přátel nežiju :-) nemusím s nima být každý den, ale když už se někam jde, tak pořádně :-)
Anonymni

Odeslat příspěvekod ToMMyK 16. 11. 2011 13:31

tak nastesti mam takove kamarady, se kteryma rozjizdime vlastni byznis
ToMMyK
Moderátor

Odeslat příspěvekod Anonymni 16. 11. 2011 13:52

hm, takový mám pak potenciálně doma na Valašsku, jenže mi se moc nechce z Brna, tak se uvidí, jak nebude práce, založíme firmu u nás s dlouholetými kamarády :-)
Anonymni

Odeslat příspěvekod JackNO.1 16. 11. 2011 14:28

Duri13 píše:Ja neviem, preco sa vela ludi tak nahana po brigadach a praci popri skole. Studentske obdobie je predsa take krasne a je to v podstate jedina faza v zivote, ked si mozes robit, co chces (uz nebyvas s rodicmi, si plnolety) a zaroven mas este dost energie na to (este nie si dochodca). Nahanat sa cele dni za ucenim a zaroven pracou... :oboze ...pracovat budes este dalsich 40 rokov.

jj, jenže každej nemá to štěstí, že ho rodiče X let na škole vydržujou :-)
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007

Odeslat příspěvekod ToMMyK 16. 11. 2011 14:34

a i kdyby, kdyz na to prijde, tak bych teoreticky na skole nemusel hnout prstem a akorat chlastat. ale to me bavilo tak prvni semestr, dokud nezacalo venku mrznout.

bych si asi nudou ukousal nohu
ToMMyK
Moderátor

Předchozí stránkaDalší stránka