Jaky vysavac?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 6. 11. 2011 22:00

Co jsem se dival, tak tuna ciskych shitu je drazich nez normalni znacky.

Co jsem se dival, tak docela normalni electolux se da koupit za dva litry a nema nejake divne filtry co maji ty cinske veci.
Toz:
1. je electrolux electrolux nebo designed in china vec s nalepkou electrolux
2. to stejne pro zepter, bosh nebo zanusi - neni to uz tez pouze designed in china s nalepkou?
3. ten divny kulaty filr se spickou je podle me hovadina - mam pravdu nebo ne?
4. jaky je podle vas nejlepsi vysavac tak do 2000? Pripadne do 3000?



BTW To stejne treba ve fenech, kdy nejaky clatronics ci co je drazsi nez remington. To lide chteji radeji kupovat cinske shity i draz, protoze jsou na to zvykli?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sts_v8 6. 11. 2011 22:04

shodou okolnosti jsem minulej tejden do kanclu kupoval tenhle http://eshop.eta.cz/sackove-vysavace/sa ... -746890020 , dva kilovaty super, mame jeden doma a jsem s nim jako fakt spokojenej 8-)
brum vruum | za XM nemá lidstvo žádnou rozumnou náhradu
sts_v8
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sts_v8 6. 11. 2011 22:04

jinak na cinu se vyser, predpokladam ze Miele za 20k asi nechces, takze etaaaaa
brum vruum | za XM nemá lidstvo žádnou rozumnou náhradu
sts_v8
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 6. 11. 2011 22:04

Od Ety ruce pryč.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 6. 11. 2011 22:07

Etu rozhodne nechci, to je cina [primo designed in china] s nalepkou. Jedine co maji docel cool je http://www.mall.cz/zehlicky/eta-7246-90000 :)) . Ale rozhone nic cinskeho jako sencor, eta pod. me domu uz nesmi, uz jsem poucen dost.
Me mede in china nevadi, vadi me primo cinse vyrobky co i nahrli cinani.
Naposledy upravil evlo dne 6. 11. 2011 22:12, celkově upraveno 1
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m4lcolm 6. 11. 2011 22:11

Tenhle je dobrej, žádný extra funkce, ale pěkně vysává a působí relativně solidně: http://www.kasa.cz/male-domaci-spotrebi ... =srovnavac
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod evlo 6. 11. 2011 22:18

Fajn, muj hlavni kandidat doted byl totiz taky te znacky:
http://www.mall.cz/podlahove-vysavace/e ... e-zsc-6920 (myslim, ze tenhle)
ale protoze nemam rad kupovat neco jen tak (od koupe bmw), tak by me zajimalo jaky je rozdil mezi tim hornim a timhle http://www.mall.cz/podlahove-vysavace/e ... ux-zt-3520 <, ktery vypada tak divne:
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sts_v8 6. 11. 2011 22:20

me ten vysavac od ety funguje naprosto paradne, ale to bude tim ze jsem skvelej a paradne mi funguje naprosto vsechno 8-)
brum vruum | za XM nemá lidstvo žádnou rozumnou náhradu
sts_v8
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 6. 11. 2011 22:24

Nebo je totálně na kokot, ale ty si to jen nalháváš, že je super, protože si nechceš přiznat, že jsi udělal chybu a koupil jsi šmejd. 8-)
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sts_v8 6. 11. 2011 22:28

funguje a vysává :shock:
brum vruum | za XM nemá lidstvo žádnou rozumnou náhradu
sts_v8
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 6. 11. 2011 22:31

No jen aby to nedělalo jen hluk a nic víc. :D
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod *Victor* 6. 11. 2011 22:33

Hlavně ne nic bezsáčkového s tím středovým fitrem a nápisem Cyclone a pod. Je to marketingový trik a velký podvod. Taky jsem se nechal zlákat reklamou a hořce jsem zaplakal. Snažili se jen napodobit firmu Dyson, ale v principu se to moc nepodobá a funkčnost prakticky 0. Ve výsledku to vypadá tak, že veškerou práci oddře ten malý filtr uprostřed a protože má mnohem menší plochu než sáček, ucpe se prakticky po prvním použití (přesný opak toho, čím se chlubí reklama). Dole na dně nádoby zůstane jen pár zrníček písku, jinak je všechno vražené a omotané kolem filtru. Po každém vysávání se to musí čistit a je s tím jenom otrava a bordel všude. Pokorně jsem se vrátil k sáčkovému Zelmeru Solaris a jak jsem na sáčky nadával, teď jsem poznal, že není nic lepšího. Možná má ten Dyson něco do sebe, ale 10 litrů do vysavače se mi investovat nechce. Marný není ani ten elektrický turbokartáč jako příslušenství. Jinak problematické psí chlupy to vysává parádně. To "elektrický" je důležité, protože kartáče poháněné přes lopatky jen vzduchem jsou slabé jak čaj.
Fabbrica Italiana Automobili Torino
*Victor*
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 6. 11. 2011 22:37

Diky, ze jsi me utvrdil v mem nazoru, ale tohle uz maj skoro vsechny, u nekterych to ani nejde videt, takze clovek nevi prdem :(
Psa nemam, ani jine zvire ani nevim co je turbokartac.
Me tedy neco vyber. :)
U zellmer mam trochu strach aby to nebylo jako eta - proste jen cinsky design s nalepkou.


BTW: tohle bude predloha pro tu ETU co tu nekdo postoval http://www.mall.cz/podlahove-vysavace/e ... 0?v=463534 - tusim, ze tenhle je snad i levnejsi :)
Naposledy upravil evlo dne 6. 11. 2011 22:43, celkově upraveno 2
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 6. 11. 2011 22:39

Victor: No..kdysi jsme měli na starém electroluxu el. kartáč...byla s tím strašná dupačka, protože k tom usamozřejmě vedl kabel, ten se motal apod. Teď máme Miele cat and dog, ten má kartáč pohánění vzduchem a když dáš max výkon, tak to funguje perfektně, stejně jako na starém elektroluxu.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod *Victor* 6. 11. 2011 22:44

Já si s tím káblem trochu pohrál, takže je páskou přilepený k hadici "nafurt" a v místě, kde se rozpojuje hadice a teleskop je konektor. Takové DoDo (dodělej doma :-) )
Co se týká Zelmeru, jsou to myslím Poláci. Měl jsem od nich dva vysavače a kvalitou mě nezklamali. Ten Solaris, co mám teď je zase o něco lepší (hadice, plasty atd.) než Cobra 2000, co jsem měl před tím.
Fabbrica Italiana Automobili Torino
*Victor*
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků