Jaky vysavac?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 6. 11. 2011 23:46

Docela me to stve, tak si rikam, ze koupit tohle http://www.eproton.cz/Vysavac-Karcher-W ... .html?af=1 tak to asi vysavat bude dpc - takovy vyber, to je horsi nez si vybirat notebook, tam alespon vim, tady se fakt nechytam. Posledne vysavac a zehlicka v byte byli, tak jsem to nemusel resit no \:
Naposledy upravil evlo dne 6. 11. 2011 23:46, celkově upraveno 1
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Slawall 6. 11. 2011 23:46

electrolux měl k tomu přímo držák, tkaže byl taky kabel u tyčky, ale prostě mě sral :D Ten Miele je na psí chlupy fakt super a zpracováním je taky perfektní...šlape jako hodinky, zatím žádný zádrhel, už ho máme myslím 3 roky.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod evlo 6. 11. 2011 23:48

*Victor* píše:Co se týká Zelmeru, jsou to myslím Poláci. Měl jsem od nich dva vysavače a kvalitou mě nezklamali. Ten Solaris, co mám teď je zase o něco lepší (hadice, plasty atd.) než Cobra 2000, co jsem měl před tím.
Tak polaci dnes delaj tu nejvyssi kvalitu co jde koupit za normalni penize (coz je asi smutne), takze to beru jako zasani plus.
Ale vetsinou kdyz chci nejakou vec co vazne funguje a nechci za to dat extremni castku, tak je bud vyrobna v polsku, nebo polsky design vyrobeny v cine.
(ostatne dombas je z polska, a ten pytel co budu objednavat je taky fatty.pl ... )

Nejhorsi je asi zjistit, jestli dany kus nema tu vec co jsi popisoval.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mlaskac 6. 11. 2011 23:55

kup si siemense s kompresorem. jsou fakt tiche a navic umi vyuzit "turbolagu".
mlaskac
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 6. 11. 2011 23:59

Siemensy maj takove ty normalni motory, co vypadaj jako turbo, co maji treba vysavace husky, jo? Ja rozdelal jendou jen cinsky vysvac a jednou reklamoval to husky, tak nevim, treba je normalni, ze ma normalni vysvac normalni motor, ale radeji se ptam. :) Nezapominej, ze pisu o vysvacich do 3000.

Asi na ten vyber budu muset jinak - napr. tohle http://www.mall.cz/podlahove-vysavace/e ... 0?v=463534 - je nejaky duvod to nevzit? Ticho nejak nepotrebuji, ale celkove podle popisu by to mel byt klasicky vysvac s dostatecnym vykonem, stoji 2300, coz je pro me ok. Pod postel se asi vleze.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod *Victor* 7. 11. 2011 00:05

Slawall píše:electrolux měl k tomu přímo držák, tkaže byl taky kabel u tyčky, ale prostě mě sral :D

Klipsny má ten Zelmer samozřejmě taky, ale i mě sralo, že to na té hadici trošku "plandalo", takže teď se stal kabel součástí hadice a už ho ani nevnímám.
evlo píše:Nejhorsi je asi zjistit, jestli dany kus nema tu vec co jsi popisoval.

Velmi snadno. Zatím všude rozdělují vysavače na sáčkové a bezsáčkové. Bezsáčkové jsou buď na principu cyklonu (Dyson) nebo vodní, ale smáčivost jemného prachu je špatná a vždycky je s tím bordel při čistění. Dnešní moderní sáčky mají i víčko, takže ho jen zaklapneš a šup s tím do smetí. ;-)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
*Victor*
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod evlo 7. 11. 2011 00:08

Toz tak jak? Me ted zas mlaskac nacal s tim turbem u siemesu (napr. Siemens VSZ3GP1266 http://www.siemens-home.com/ae/product- ... rce=browse ma turbo), jinak bych koupil ten Electrolux Ultra Silencer ZCS 2000. Rad bych to dneska objednal a zbyva me uz jen 50 minut :)

Pokud je ta technologie co pouziva siemens tak cool jako treba to co ma LG u pracek tak uz mam ale vybrano - je to tak cool? :)
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Slawall 7. 11. 2011 00:13

Nevymýšlej ***** a vem ten electrolux. Chybu s ním neuděláš.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod mafel 7. 11. 2011 00:38

Kupoval jsem již 4 tyhle poté, co se mi velmi osvědčil (příbuzným) - je to jeden z nejlepších vysavačů za rozumný peníze.
I v testech (českej i německejch) vyšel jako nejlepší, vysává s normání hubicí lépe než jiné s rotační, ač je velmi kompaktní. Chybu s ním rozhodně neuděláš.
http://vysavace.heureka.cz/miele-s-4212/
V6 3.6 FSI 192 kw
V6 3.7 204 kw
bez turba to jde taky
mafel
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod *Victor* 7. 11. 2011 00:41

Jenže on chtěl něco rozumě fungujícího do 3000 Kč. Za 4500 je už ten výběr širší.
Fabbrica Italiana Automobili Torino
*Victor*
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Tracid 7. 11. 2011 00:42

evlo píše:Co jsem se dival, tak tuna ciskych shitu je drazich nez normalni znacky.

Co jsem se dival, tak docela normalni electolux se da koupit za dva litry a nema nejake divne filtry co maji ty cinske veci.
Toz:
1. je electrolux electrolux nebo designed in china vec s nalepkou electrolux
2. to stejne pro zepter, bosh nebo zanusi - neni to uz tez pouze designed in china s nalepkou?
3. ten divny kulaty filr se spickou je podle me hovadina - mam pravdu nebo ne?
4. jaky je podle vas nejlepsi vysavac tak do 2000? Pripadne do 3000?

BTW To stejne treba ve fenech, kdy nejaky clatronics ci co je drazsi nez remington. To lide chteji radeji kupovat cinske shity i draz, protoze jsou na to zvykli?

Shodou okolnosti jsem zrovna tento tyden kupoval toto http://www.elektro-kuchyne.cz/podlahovy ... -zus-3970p a na spodku to ma napsane made in EU, takze by to cinsky smejd byt nemel. Jinak muzu doporucit, co se tyce tichosti chodu je opravdu skvely. Poprve jsem zazil ze se muzu s nekym pri vysavani bavit aniz bych musel zvysovat hlas.
Naposledy upravil Tracid dne 7. 11. 2011 00:46, celkově upraveno 1
Tracid
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod mafel 7. 11. 2011 00:45

*Victor* píše:Jenže on chtěl něco rozumě fungujícího do 3000 Kč. Za 4500 je už ten výběr širší.

četl jsem jen kousek textu
V6 3.6 FSI 192 kw
V6 3.7 204 kw
bez turba to jde taky
mafel
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod evlo 7. 11. 2011 00:46

Tracid píše:Shodou okolnosti jsem zrovna tento tyden kupoval toto http://www.elektro-kuchyne.cz/podlahovy ... -zus-3970p a na spodku to ma napsana made in EU, takze by to cinsky smejd byt nemel. Jinak muzu doporucit, co se tyce tichosti chodu je opravdu skvely. Poprve jsem zazil ze se muzu s nekym pri vysavani bavit aniz bych musel zvysovat hlas.
To je o genraci novejsi ten co jsem vybral ja, tak ten teda si obednam. Zatim mam obecne zkusenost ze za vyprodejove ceny starsi generace se daji koupit slusne kousky.

Nikde jsem sem na ty siemnsy ody nevygooglil (ale to ani na samsung appliances a to jsem jich mel plnou kuchyn v minulem byte a fungovali dokonale).
Ale jak jsem psal, o tichost me moc nejde ...
Naposledy upravil evlo dne 7. 11. 2011 00:49, celkově upraveno 1
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Tracid 7. 11. 2011 00:49

evlo to si clovece nemyslim, ze to je starsi generace, spis o uroven nizsi rada. Predtim byl tusim Ultra Silencer 3920 a ten skoncil v D-Testu 2010 jako druhy nejlepsi, hned za 8810W.
Tracid
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod evlo 7. 11. 2011 00:50

D-test nemam, asi bych se o nej mel zacit zajimat :)

U electroluxu jsou ty cysla na tretim miste 2, 9, atd. jen oznaceni barvy - to jsem vypozoroval uz jak jsem to zacal prochazet. Tzn. ty mas ten stejnej jako v d-test jen v jine barve.

Kazdopadne zbyvaj 3 minuty do deadline co jsem si dal pro rozhodnuti a netusim kde by se kupovali do samsungu sacky, kdyzto do electroluxu ten problem neni, takze kupuji ten 2000 :)
evlo
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka