Jak se rychle vyléčit

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod .soul 17. 10. 2011 00:00

Taky mě před týdnem bolelo v krku, měl jsem rýmu a kašel.
Dal jsem si několik horkých čajů, co jsem vypil fakt za horka tak, že jsem si sice spálil jícen, ale bolení v krku přestalo. Koupil jsem si košík s kiwi, sežral 15 kiwi a několik dalších ovocí, zaleh jsem se šálou a s ponožkama do postele a ráno mi už bylo dobře.

Na rýmu doporučuju nesmrkat (to mě naučili Irové, kteří by v jejich počasí jinak nedělali nic jinýho) - den, dva to teče, stačí mít po ruce kapesník a utírat si to, člověk může i normálně dýchat nosem (narozdíl od toho, když smrká), třetí den většinou rýma pomine, popřípadě zatvrdne tak, že se dá normálně dýchat (odzkoušeno, na mě funguje).
Nevim jak vy, ale já když jsem ještě smrkal, tak jsem se tý rýmy nemoh zbavit, ucpávala mi nos klidně i měsíc.
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mtmccox2 17. 10. 2011 09:34

Dneska mi byl předepsán Penbene, 1* za 8 hodin, pár dní mám prý zůstat v klidu. Doma jsem už od čtvrtka, kurník :(
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mtmccox2 17. 10. 2011 09:36

.soul píše:Na rýmu doporučuju nesmrkat (to mě naučili Irové, kteří by v jejich počasí jinak nedělali nic jinýho) - den, dva to teče, stačí mít po ruce kapesník a utírat si to

Tak to bych asi nezvládl, pocit, že mi teče z nosu bytostně nesnáším. Je ale pravda, že mi vždycky stačí se malinko prochládnout, a pak smrkám týden, a nechápu, kde se ty litry berou..
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod powerball 17. 10. 2011 09:40

ja uz nesmrkal tak 10 let a asi diky tomu me ryma nikdy dlouho netrapi 8) :)
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod tomcat999 26. 10. 2011 10:58

taky je smrkat a smrkat, základ je co nejmíň, což sliznice přežije a nos je furt volnej :-)
Ford Mondeo MKIV 2.0TDCI
Ford Focus II FL 2.0TDCI
tomcat999
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod beskydan 26. 10. 2011 11:01

Já mám osvědčený čistě 100% přírodní produkt. U mně a spoustě lidí to zaručeně pomáhá. Divim se že různí sportovci, kde onemocnění je může připravit o medaile a hlavně prachy to nepoužívaj. Léčí je jen doktoři a nezáleží jim na tom jak se ty jejich léky na jejich zdravotním stavu jak skončí se závoděním a perou do nich antibiotika při rýmě. To co používám, ale není zadarmo. Nemíním tu ale dělat reklamu. Pokud máte někdo zájem tak napište na mejl a info pošlu.
Jeden z příkladů: Kamarád přišel za mnou se zimnicí, červenýma očima a plným nosem. Prej zejtra má jet do Belgie na jednání v autě se 3 kolegy . rostě katastrofická situace. Tak jsem mu poradil a po 4 dnech se vrátil zdravý a z kolegů nikoho nenakazil.
beskydan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bleach 26. 10. 2011 11:18

ja to lecim bylinkama. jeden paralen, pak inhalace byliny, pak jeste jeden paralen a spanek
bleach
Inventář

Odeslat příspěvekod Kibitz 26. 10. 2011 12:04

mi reknete co je dobry na opakujici se streptokokovy anginy, krom odstraneni mandli
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Hustoles 26. 10. 2011 13:11

serie Pendeponu intramuskulárně
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod Kibitz 26. 10. 2011 13:30

no to uz kvuli vysokymu aslo na me zkouseli 8-S
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Hustoles 26. 10. 2011 15:42

tak potom už fakt asi mandle pryč... opakovaně pořádný výtěr krku a stěr z mandlí na bakter. kultivaci
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod Kibitz 26. 10. 2011 16:20

pry jsou jeste nejaky vakciny? aspon neco takovyho vykladali v laborce, kdyz videli, ze mam streptokoka prakticky kazdy 3mesice
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod JardaB 26. 10. 2011 16:26

Magnum, prej je nejlepsi na jakoukoli nemoc, vyleci definitivne :-P

Nemyslim nanuk ale http://www.google.com/search?q=magnum&s ... 19&bih=748 :mrgreen:
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod H.U. 26. 10. 2011 16:28

beskydan píše:Já mám osvědčený čistě 100% přírodní produkt. U mně a spoustě lidí to zaručeně pomáhá. Divim se že různí sportovci, kde onemocnění je může připravit o medaile a hlavně prachy to nepoužívaj. Léčí je jen doktoři a nezáleží jim na tom jak se ty jejich léky na jejich zdravotním stavu jak skončí se závoděním a perou do nich antibiotika při rýmě. To co používám, ale není zadarmo. Nemíním tu ale dělat reklamu. Pokud máte někdo zájem tak napište na mejl a info pošlu.
Jeden z příkladů: Kamarád přišel za mnou se zimnicí, červenýma očima a plným nosem. Prej zejtra má jet do Belgie na jednání v autě se 3 kolegy . rostě katastrofická situace. Tak jsem mu poradil a po 4 dnech se vrátil zdravý a z kolegů nikoho nenakazil.

To je na BAN, nebo ne?
H.U.
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Fidlik 26. 10. 2011 17:19

honimire si pekne zly :D:D to neni zadna reklama, chce proste poradit
Fidlik
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka