Modre zony

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod burty s krenem 1. 10. 2011 21:04

nedavno jsem v praze potreboval na par mist a na metro nebyl cas... a zaparkovat tam nekde, to bylo nestesti :-( a jeste kdyz nemas trvale, tak platis miliony. to je fakt hnuj. jsem zvedav, kdy to dorazi treba do Brna. To uz tam snad nebudu..

pomaha to aspon rezidentnim k snadnejsimu parkovani??
VW Golf VI Variant 1.4TSI 90kw (@103)
Ford S-max 2.2 TDCi 147kw
burty s krenem
Veterán

Odeslat příspěvekod jandaxx 1. 10. 2011 21:20

Doma jo, ale jinde ne. Sice doma zaparkuješ, ale jsi jak v kleci. Nezaparkuješ v žádné jiné zóně. Takže to sere i je. Tedy aktivní řidiče. Pokud někdo jezdí jednou za týden na chatu, nebo na nákup, tak si samozřejmě chrochtá. Ale nemůže k němu nikdo přijet na návštěvu, protože by měl za chvilku odtažený auto. Doufám, že toho, kdo tenhle systém vymyslel, postihne v životě velký neštěstí.

Představ si, že si tam třeba za 15 litrů měsíčně pronajmeš byt. Platíš nájem, radnice má prachy z daní. Nakupuješ v okolí u místních obchdníků. Dáváš jim tedy vydělat, podporuješ zaměstnanost, obchodníci zase odvedou daně. Ale protože tam nemáš trvalé bydliště(jsi tam třeba jen na dva roky), tak tam na ulici nemůžeš zaparkovat. Docela ***** ne?
Toho, co to takhle vymyslel, by mělo postihnout něco, co ho bude hodně bolet. Za všechny.
Naposledy upravil jandaxx dne 1. 10. 2011 21:24, celkově upraveno 1
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Mikey89 1. 10. 2011 21:23

jandaxx píše:Doufám, že toho, kdo tenhle systém vymyslel, postihne v životě velký neštěstí.

Myslim že by úplně stačilo někde zveřejnit jeho jméno a adresu :D
'01 BMW E39 530i. . . . . . 170kW @ 5900 rpm
'07 Ford Focus CC 1.6 . . . 74kW @ 6000 rpm
Mikey89
Insomniak roku 2010

Odeslat příspěvekod evlo 1. 10. 2011 21:29

jandaxx píše:Představ si, že si tam třeba za 15 litrů měsíčně pronajmeš byt. Platíš nájem, radnice má prachy z daní. Nakupuješ v okolí u místních obchdníků. Dáváš jim tedy vydělat, podporuješ zaměstnanost, obchodníci zase odvedou daně. Ale protože tam nemáš trvalé bydliště(jsi tam třeba jen na dva roky), tak tam na ulici nemůžeš zaparkovat. Docela ***** ne?
Toho, co to takhle vymyslel, by mělo postihnout něco, co ho bude hodně bolet. Za všechny.

Ja si to nemusim moc prestavovat :). Akorat jsem jel na prohlidku bytu metrem a az ted kdyz jsem se chtel prestehovat autem me doslo, ze tam jsou ty zony, luxus.

Driv jsem pri stehovani bydliste prehazoval, ale je to fakt pruda a pri me frekvenci stehovani, bych pomalu nedelal nic jineho nez menil adresy :)
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod jandaxx 1. 10. 2011 21:37

Ty jsi zářný příklad zvrácenosti tohoto systému.
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod evlo 1. 10. 2011 22:16

To spis jeho uspechu. :(
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod evlo 2. 10. 2011 22:07

A naprosto souvisejici dotaz - daji se koupit nejake masti s vysokym obsahem kortikoidu bez predpisu? Je me jasne, ze jizda v mhd ma take bocni naklady pokud chci aby moje pokozka nejak vypadala.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod jandaxx 2. 10. 2011 22:12

Nesmíš se ničeho dotýkat. Počkat, až někdo zmáčkne čudl, vstoupit a opřít se bočně o klandr. Stejným způsobem vystoupit. Nebo si najít byt v části bez zón.
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod evlo 2. 10. 2011 22:47

Snazim se to delat presne jak pises, ale pocas jsem zmozen a podlednu a sednu si. :(

Byt mam bohuzel minimalne na pul roku a vim, ze najemni za takovou cenu v casti bez zon bude extremne narocne sehnat. Za stejnou cenu byvaji jednopokojove byty v panelaku \: ... navic precejem chapu, ze v praze se metru a socce obecne tezko vyhnu
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod boss-ivoss 3. 10. 2011 05:47

S metrem bych neviděl problém, tam je to v pohodě, drncající tramvaje s bezďákama jsou horší.
boss-ivoss
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod jandaxx 3. 10. 2011 07:52

Já mám zase raději tramvaje a autobusy. Aspoň se dá pozorovat cvrkot na silnicích. V metru akorát čumíš do tunelu, nebo na *****ý obličeje.
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod boss-ivoss 3. 10. 2011 11:08

Ale jo, to já mám taky rád, jen mě štvou neustálý problémy s povrchovou dopravou - ať už je to zasekaný, nebo k nám jezdí 3 linky tramvají, každá v intervalu 10 minut... jedna odjíždí v XX:x8, další v XX:x9 a ta třetí v XX:x0 ... takže když mám "štěstí" a přijdu na tu "první", tak stejně se vlezu až do té druhé, ve které je trochu místa...
boss-ivoss
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Kibitz 6. 2. 2012 11:37

http://aktualne.centrum.cz/domaci/regio ... ?id=731122

nenašel jsem lepší téma, kdyžtak přesun
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod speleo 6. 2. 2012 12:23

***** pražský magorsrátní nenasytný....
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod burty s krenem 6. 2. 2012 12:30

jj to je skvely ty zony... clovek aby nechal auto idealne v pruhonicich na benzince, kdyz si potrebuje na deset minut neco v praze v centru vyridit..
praha jen prazakum. (za prachy)
VW Golf VI Variant 1.4TSI 90kw (@103)
Ford S-max 2.2 TDCi 147kw
burty s krenem
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka