Modre zony

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jack111 20. 11. 2019 11:27

Nebo koupit garaz/parkovaci misto. Jednoduchy.
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 2. 12. 2019 13:38

Nějak to médiama neproběhlo, nebo jsem si nevšiml. Každopádně na Pze4 rozšířeno :/ http://www.parkujvklidu.cz/zakaznici-zo ... t-praha-4/

Mapy.cz už mají zakresleno :tleskani jen zatím bez hodinové sazby za parking v těch nových zónách
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 4. 12. 2019 09:00

Spíš sisi nevšim.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 4. 12. 2019 17:18

V Brně v zone zadarmo hodina a den 30kc :)
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 5. 12. 2019 11:05

Co to v.pondělí rozšířili do Podolí a Braníka tak u mně před barákem to teď vypadá jak pred 20 lety co jsem byt kupoval. Minulý týden si pres den čekal jestli se něco v perimetru uvolní. Dnes to vypadá,že došel benzín.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 5. 12. 2019 11:57

U mě je 2x tolik aut než kolik bylo před zonama, dřív byla půlka ulice prázdná a dalo se i dělat na ute před domem, dneska je někdy problém zaparkovat
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 5. 12. 2019 12:31

polda píše:Co to v.pondělí rozšířili do Podolí a Braníka tak u mně před barákem to teď vypadá jak pred 20 lety co jsem byt kupoval. Minulý týden si pres den čekal jestli se něco v perimetru uvolní. Dnes to vypadá,že došel benzín.

Hmm tak je otázka, kam se ta auta všechna přemístila :hm
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 5. 12. 2019 12:36

Vedle je poliklinika a byznys centrum. Možná začali jezdit na placený parkoviště co je vedle a furt prázdný ,se kouknu až půjdu ven. Nebo jezdí čulibrci MHD.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 5. 12. 2019 12:39

A dali do áček?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 5. 12. 2019 12:41

Jelikož je na Budějárnu a Pankrác kousek, bych tipl na mimopražský. Asi našli jiný flek.Nebo už plati parkovný u sebe když neni nikde volno.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 5. 12. 2019 12:42

To už moc nevím, kde. Se poptám kolegů, parkovali právě až tam za Jeremenkovou a dojížděli kolobrndou, teď aby ten dojezd stačil :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 5. 12. 2019 12:45

Některý uličky mezi baráky nejsou obecní, pokud je najde a i volný místo ,má vyhráno.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 5. 12. 2019 13:21

Takže ideál bydlet na vesnici a trvalý na úřadě na čtyřce, jako když jsem.bydlel na jeremnkovy, tak jsem si říkal, že zóny by byli fajn, bych mohl parkovat u práce, ale tam je asi plnoni se zónama, co?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 5. 12. 2019 13:22

V centru přes práci máme 3 místa zadarmo a dneska furt prázdný, jsem jel někam před práci a auto tam nechal a pak sockou, věřím, že nejet sockou, tak všechny 3 místa plný
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 5. 12. 2019 14:14

evlo píše:Takže ideál bydlet na vesnici a trvalý na úřadě na čtyřce, jako když jsem.bydlel na jeremnkovy, tak jsem si říkal, že zóny by byli fajn, bych mohl parkovat u práce, ale tam je asi plnoni se zónama, co?

Jop, to pak je pohoda. Ty modrý zóny kolem Budějovický sice jsou plný, ale furt se nějaký místo snadno najde.
A když mám oprávnění na modré, můžu parkovat taky na fialové bez placení, že?
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků