4% koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Hyza 1. 8. 2013 15:39

maty - ale ja to nesrovnaval, ja jenom psal ze je to jeden z typu bydleni u rodicu. to co pises je snad kazdemu jasne ne :)
Namluv si, co chceš.
Arguing on the Internet: "Somebody's wrong!"
-------------------------------------------------------------------------------------------
Militia est vita hominis super terram.
Bella res est mori sua morte.
Hyza
Inventář

Odeslat příspěvekod icotech852 1. 8. 2013 15:40

zober si napr.ze mas kamose,bozkavas sa s nim a potom ho das .... :hm
forsaken...
icotech852
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Anonymni 1. 8. 2013 15:42

hyza: ok v pohodě.. já jen, že je to sakra rozdíl žít v dvougeneračním domku a v domku co si sám platím 300 km od rodičů.. nic víc nic míň, mužem pokračovat :D

já jedu chytat zloděje mého kola, takže za 2 hod jsem zpět, doufám, že zas pojede z práce.. a nakonec to nebude moje kolo :-(
Anonymni

Odeslat příspěvekod Hyza 1. 8. 2013 15:44

icotech852 píše:zober si napr.ze mas kamose,bozkavas sa s nim a potom ho das .... :hm

proc bych si to mel brat, kdyz nejsem gay? to je snad logicke ze mne hetero tohle neprijde pritazlive. nechapu co na tom nechapes a proc se snazis preference homosexualu aplikovat na nehomosexualy.
Namluv si, co chceš.
-------------------------------------------------------------------------------------------
Hyza
Inventář

Odeslat příspěvekod Hyza 1. 8. 2013 15:45

_maty_ píše:hyza: ok v pohodě.. já jen, že je to sakra rozdíl žít v dvougeneračním domku a v domku co si sám platím 300 km od rodičů.. nic víc nic míň, mužem pokračovat :D

já jedu chytat zloděje mého kola, takže za 2 hod jsem zpět, doufám, že zas pojede z práce.. a nakonec to nebude moje kolo :-(

ano, to je rozdil, ale furt je to nekde mezi tim kdyz bydlis u rodicu a ses soucasti jejich rodiny a kdyz bydlis s vlastni rodinou u rodicu a staras se.

good luck s kolem :mrgreen:
Namluv si, co chceš.
Hyza
Inventář

Odeslat příspěvekod malcolm_ 1. 8. 2013 15:47

maty dostane na budku a jeste bude bez kola :D
malcolm_
Inventář

Odeslat příspěvekod icotech852 1. 8. 2013 15:49

tak zivot je tak zariadeny - skrutka ide do matice,kluc do klucovej dierky...ale kludne,ked si to niekto v zivote pomylil a najde dieru v kamaratovi...preco nie :D
forsaken...
icotech852
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Hyza 1. 8. 2013 15:52

icotech - ono to neni o tom ze si to nekdo pomylil. ono to je o tom ze je to nekomu dane. nebo si snad myslis ze se nekdo jako ty zamyslel a rekl si hm, ted budu na chlapy?
Namluv si, co chceš.
Hyza
Inventář

Odeslat příspěvekod BarneyG 1. 8. 2013 15:54

Mně ty vaše rady připomínají: Cože, ty děláš za deset hrubýho? Dělej s tím něco, vždyť peníze se válej na zemi, stačí je sebrat.

Sprint nemá moc akční kamarády, v práci pořád stejný držky, na vsi taky *****. Plus je to člověk, co má problém koupit v samoobsluze kondomy, což není nějaká jeho póza nebo lenost, to je prostě jeho nešťastná povaha. Tak by mě zajímalo, co konkrétně je to NĚCO co s tím má konečně dělat.
BarneyG
Nováček

Odeslat příspěvekod brasci 1. 8. 2013 15:55

Tak tak, choroba ako kazda ina. Treba liecit, skusit elektrosoky a ked nic nezaberie tak utratit...
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod brasci 1. 8. 2013 15:57

BarneyG píše:Mně ty vaše rady připomínají: Cože, ty děláš za deset hrubýho? Dělej s tím něco, vždyť peníze se válej na zemi, stačí je sebrat.

Sprint nemá moc akční kamarády, v práci pořád stejný držky, na vsi taky *****. Plus je to člověk, co má problém koupit v samoobsluze kondomy, což není nějaká jeho póza nebo lenost, to je prostě jeho nešťastná povaha. Tak by mě zajímalo, co konkrétně je to NĚCO co s tím má konečně dělat.

Prekonat, nech zacne s kupovanim prciek, zisti, ze je to nirmalne, to mu da odvahu skusat viac aby sa znormalnil. Fobia ako kazda ina, so vsetkym sa da pracovat.
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod BarneyG 1. 8. 2013 16:02

Tak koupit kondomy je to nejmenší. Ale představa, že sprint někdy v životě půjde sám do baru a tam si udělá 5 kamarádů a sbalí 3 baby, je dost mimo. Realita je taková, že se tam půl hodiny bude cítit jak debil, a pak půjde domů.
BarneyG
Nováček

Odeslat příspěvekod sprint 1. 8. 2013 16:04

:D +1
Opel Astra 1.4T
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru

Odeslat příspěvekod speleo 1. 8. 2013 16:05

BarneyG píše:Mně ty vaše rady připomínají: Cože, ty děláš za deset hrubýho? Dělej s tím něco, vždyť peníze se válej na zemi, stačí je sebrat.

Musí se osmělovat pozvolna, trpělivě, ale účinně :) A hlavně musí chtít opravdu sám a být o tom přesvědčený, jinak je to opravdu zbytečná činnost :)
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod brasci 1. 8. 2013 16:05

Njn, raz blbecek navzdy blbecek :)
brasci
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka