Google + - Gůgl plus máte?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod *Victor* 27. 9. 2011 22:09

Taky mu fandím. Je provázaný s různými službami a funguje to. Když vzpomenu jak (ne)fungoval ze začátku FB a kolik má oveček...
Fabbrica Italiana Automobili Torino
*Victor*
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 27. 9. 2011 22:14

*Victor* píše:Je provázaný s různými službami

To je pro mě určitě mínus...
TomeekHoleek
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod *Victor* 27. 9. 2011 22:31

Bojíš se velkého bratra nebo v čem je to nevýhodné?
Fabbrica Italiana Automobili Torino
*Victor*
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Anonymni 27. 9. 2011 22:42

tak u mě třeba co se provázanosti týče, mám google spojený s youtube a picasa, taky mám sesynchronizovaný facebook s googlem, co z toho plyne...

všechny fotky co mám na picasa, mám automaticky i v telefonu, nemít 8GB uvnitř a 8 GB externě, tak nevím kam bych to nacpal... kontakty se mi krásně spojily s Facebookem, takže mám teď zálohované konatkty v googlu, už nepotřebuju dělat jiné zálohy, o toto již nikdy nepřijdu, vše je v googlu, navíc ještě mám na všechny i email, který sem normálně neměl... nevím víc si toho neuvědomuju... možná to je u holeeka trochu paranoia :-) člověk si to tak nesmí brát a vždy můžeš ty ovlivnit co povolíš, koneckonců u androida gmail nepotřebuuješ, ale pak zapomeň na aplikace z androidmarketu...

Co se týče mě a nokie, až bude belle běhat tak rychle jak android, bude mít aspoň 4", placatej kovovej dizajn a perfektní display jako iphone 4... začnu o ni uvažovat :-)

mi se líbí jak teď jsou všeci proti androidu, do dnes si pamatuju, jak když nebyl android byli zas všichni proti nokii, prostě ta závist je hnusná česká vlastnost, nejvíc kopaj nožačkama ti, co smartphone neviděli ani z parníku... aj no až bude zas jednou na koni nějaký jiný třetí výrobce, vzpomeňte si na má slova až zas budou kopat do něj, to je ta ubohost malého českého utlačovaného človíčka... fakt smutné, člověk by si početl na mobilmanii pod článkem nějakou diskusi, ale jsou tam jen sračky typu android *****, SGSII ***** a vůbec všechno je na *****, jen iphone a nokia jsou nejlepší :-) bleee
Anonymni

Odeslat příspěvekod ToMMyK 27. 9. 2011 22:53

nadruhou stranu...jebu na nejake "soukromi" kdesi cosi. odted vsecko cpu do nejakeho (nejlepe free) cloudu. odesly me naraz 2 1TB a jsem takrka bez minulosti. Fotky a vsechno za poslednich 10let v *****
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 27. 9. 2011 23:46

:shock: Jakto? Blesk? A to byly externí pysky?
TomeekHoleek
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod burty s krenem 28. 9. 2011 03:02

maty
co pozoruji na mobilmanii v diskuzich, tak se hlavně jebe do nokii a symbianu místními honiči androida. Oni totiž uživatele nokie nemají moc na tyhle kraviny čas a telefon používají k práci... Hned po rozbalení.
I ty jsi pořád zvažoval N8. No najednou to musí mít to a to.
Pro mě jsou androidači spíše tendenční kam vítr tam plášť.
Ford S-max 2.2 TDCi 147kw
Ford Fiesta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Veterán

Odeslat příspěvekod Slawall 28. 9. 2011 07:43

BsK: Kura ale to máš fakt recht...když jsem si nedávno koupil C7, tak jsem tam jen hodil zálohu z E52 a hned jsem ji používal, na raní a zkoumání nebly čas..respektive byl, ale asi až za týden.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod Anonymni 28. 9. 2011 08:58

N8 je ale desnej burt, ta 700 se mi libi vic. na praci jal rikas by byla dobra.. libi se mi ale kdyz srovnam, ze stoji podobne jako i9000... to je celkem vtip. videl bych ji max nekde kolem 6 tisic
Anonymni

Odeslat příspěvekod Anonymni 28. 9. 2011 09:01

No a precti si diskuzi pod N700.. tam se kope hlavne do SGSII
Anonymni

Odeslat příspěvekod Deleted user 28. 9. 2011 09:04

Slawall píše:BsK: Kura ale to máš fakt recht...když jsem si nedávno koupil C7, tak jsem tam jen hodil zálohu z E52 a hned jsem ji používal, na raní a zkoumání nebly čas..respektive byl, ale asi až za týden.

Taky co na tom zkoumat... Koupíš novou Nokii, přetáhneš přes bluezub binčus ze staré Nokie a jedeš dál. Takhle už to provozuju roky. 8-)

Odeslat příspěvekod Slawall 28. 9. 2011 09:05

No pár novinek oproti E52 tam bylo :-P třeba kapacitní displej...:D
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod Deleted user 28. 9. 2011 09:07

A zrušené audiomotivy. :-(

Odeslat příspěvekod Slawall 28. 9. 2011 09:08

To jsem si ani nevšiml, protože jsem je nikdy neměnil.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod Anonymni 28. 9. 2011 09:09

Kdybych to tak mel, tak si radsi necham e52. skoda utracenych penez... ja abych na tom byl podobne jsem musel jen z karty nainstalovat sygic... vse ostatni jsou blbustky a hry... nejvic mi na mobilu jede net a gmail...
Anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka