Vyber notebooku - opet

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod tslany 11. 7. 2021 09:15

Tykrávo, za to seženeš G3 s FHD, SSD a 8GB 8-D
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod hobitt 11. 7. 2021 09:53

Redlajn píše:Nebál bych se, že za to byl příplatek slušnej. :D

Kupoval jsem to v unoru 2019 za 7
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 11. 7. 2021 09:55

V únoru jsem byl donucenej koupit 820 G2 za 6k a říkal jsem si, že je to šíleně drahý.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod tslany 11. 7. 2021 09:55

Tak únor za 6k5 nebo únor 2019 za 7k?
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod hobitt 11. 7. 2021 10:02

Nakonec jeste jinak. B kategorie znamenala snad 1 skrabanec na viku, coz mi bylo jedno


Obrázek
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 11. 7. 2021 19:53

tslany píše:V únoru jsem byl donucenej koupit 820 G2 za 6k a říkal jsem si, že je to šíleně drahý.

to je jedno jestli g1, 2, 3 pět nebo deset, stejně jsou to shity :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 11. 7. 2021 19:56

Jednička je *****, dvojka se jakože dá, ale trojka ruls, tu můžeš dokovat i Cčkem, pak tuším už nemůžeš u vyšších dávat jak SSD tak HDD, a od sedmičky smázli trackpoint, kreténi.

A teda nakonec asi zkusím to jablko, ale musím se ještě zeptat vedle v jablečným koutku jak to funguje.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod MV_cz 11. 7. 2021 19:58

kup to jabko s armem, to bude úplně nejvíc nejlepší 8-)
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 11. 7. 2021 19:59

Tak to já nekupuju, to je v práci a prý jen tyhle dva modely si můžu vybrat. Jako ve všech ohledech jsou oba lepší než to leninovo až na jeden, není tam trackpoint, ale co jsem zkoušel teď toho megbuga, docela se to dá ovládat i palcem ikdyž jsou prsty na klávsnici, což je fajn.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod MV_cz 11. 7. 2021 20:01

aha, no tak nevím, vlastní mogbuk mít nemůžeš? :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 11. 7. 2021 20:03

Nemůžu ani používat linux místo windejsy :-( Jako zlatej ORCL, tak máš povolenej ten jejich.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod MV_cz 11. 7. 2021 20:05

a pročs tam vlastně nezůstal ?
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 11. 7. 2021 20:09

Ban na office, jako totální, ale tak jsem si řekl, že z paneláku by to chtělo jinam, ale Brno se nevyplatilo a kdybych šel do Prahy tak mi ani nedokázali dorovnat. I jsem to řešil, že bych jako klasicky po korporátsky ukončil a přihlásil se zpátky, ale prý máš rok smůlu a přijmou tě, ale jen s původní mzdou, což je pěkná hovadina :D
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod MV_cz 11. 7. 2021 20:12

aha, tak jasně, no ale garážkilo je v Praze prakticky jen na přežívání :(
Nebýt v kanclu bych teda já vítal samou radostí :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 11. 7. 2021 20:14

To bych to kilo čistýho prvně musel mít, k tomu ještě nějkaá koruna zbývá :-( Ale on ten nájem vychází stejně, ne-li dráž v Brně, to jsou jen mýty že je to dražší, protože v Brně je těch bytů postavených míň, a teda vesměs se staví jen sociální, tady jsem našel nesociální a s klimou a vlastní garáží, což je fajn.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků