Vyber notebooku - opet

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MV_cz 17. 6. 2021 21:13

nojo ale když to stojí u prodejce repasů víc jak desítku, tak se to moc nevyplatí; to už teda radši tohle HP, když to musí mít na fakturu.
Radši beru normálně na bazoši za půlku, protože to taky většinou prodávají borci, co to vykupujou ve firmách, nebo jsou sami zaměstnanci a dostali úkol se toho zbavit :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 18. 6. 2021 06:55

Taky to tak dělám, tuhle jsem koupil X270 za 5k. Ty repase jsou cenově nonsense.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod tslany 9. 7. 2021 16:00

Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod tslany 9. 7. 2021 16:01

Já to teda vůbec nechápu, dřív ty Delly měly trackpoint a oni ho teď zrušili, proč, proboha? HP ho taky začalo rušit, ale touchpad tam nechají, přitom z touchpau mě prostě bolí zápěstí a určitě nejsem sám. Teď prostě - eh, mac, eh, dell, obojí touchpad, otisk prstu ve vypínacím tlačítku, jedno je míň zrcalo jedno víc, obojí dementní systém (po upgradu Win na 11)
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod Redlajn 9. 7. 2021 16:52

Nemáš to lehký. :D
Redlajn
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 9. 7. 2021 17:19

Tak normálka, od doby co vynalezli touchpad, tak trackpoint prostě jen víceméně přežívá, úplně historicky jsem byl zvyklý na trackpointy od toshiby a pak od lenova. Na dellu jsem si na něj nezvykl, tak už jeho absenci neřeším. Další smutnej ***** je klikací touchpad bez dedikovanejch čudlíků, ale tomu jsem se zatim ubránil.
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 9. 7. 2021 17:24

lu.kas píše:Tam je to pak dost o štěstí aby nebyla baterka úplně KO (pokud je potřeba aby to třeba aspoň hodinu provozu dalo).

Najhorsie ked repas je povodom z nepravitelneho kusu so zavadou ktora sa objavi len ak chce, to je potom trochu statost
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod tslany 9. 7. 2021 17:28

MV_cz píše:Tak normálka, od doby co vynalezli touchpad, tak trackpoint prostě jen víceméně přežívá, úplně historicky jsem byl zvyklý na trackpointy od toshiby a pak od lenova. Na dellu jsem si na něj nezvykl, tak už jeho absenci neřeším. Další smutnej ***** je klikací touchpad bez dedikovanejch čudlíků, ale tomu jsem se zatim ubránil.

Tak to vůbec, touchpad je ideál na karpální tentonoc, myš mám taky vertikální a doma mám takovou tu divnověc pod klávesnici a je to paráda. Nevím no jako Leninovo co mám teď tak trackpoint má, nevím, proč musím mít jedno z těhle dvou :-(
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod MV_cz 9. 7. 2021 17:30

No největší výhoda těch repasů byla, že dílů je na to pokokot za hubičku. Dneska, když se krom cpu, pájí i paměti a občas i wifiny, tak lepší nic nebrat :-S
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 11. 7. 2021 06:32

Ja bral repasovany notebook tady: https://www.incomputer.cz/ a pohoda i s fakturou, uz jine ani kupovat nebudu, mam stroj, ktery je na me pouziti super a stal par kacek.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 11. 7. 2021 08:10

Aky konkretne ?
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod hobitt 11. 7. 2021 08:35

2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Redlajn 11. 7. 2021 08:58

Tvl, to je palba za G1.
Ale dobrý stroje.
Redlajn
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 11. 7. 2021 09:00

to by šlo, když to měl se SSD a pamětí
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Redlajn 11. 7. 2021 09:02

Nebál bych se, že za to byl příplatek slušnej. :D
Redlajn
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků