cyklo koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Jaké máte jízdní kolo?
silniční 33 %  16%  [ 33 ]
trekingové 23 %  11%  [ 23 ]
horské 85 %  42%  [ 85 ]
crossové 17 %  8%  [ 17 ]
jiné (např. skládačku) 7 %  3%  [ 7 ]
žádné 25 %  12%  [ 25 ]
nevim 8 %  4%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 198

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 29. 8. 2012 13:27

m.a.x.i.m.u.s píše:Trošku mi kmitá přední kolo, ale že by třeba dřelo o kotouč, nebo něco podobného nepozoruji. Mám to akutně řešit, nebo to stačí až po sezóně při kompletním seřízení? A jak se tohle vůbec řeší? Vyřeší to nějaké utahovaní špic?

bleach píše:nedela to jen plast?

Tak se mi zdá, že nedělá.
Řeší se to teda nějak snadno a mám to řešit co nejdřív, nebo počkat na servis po sezóně?
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod Brus 29. 8. 2012 13:40

pokud tam máš osmici tak to samozřejmě o kotouč dřít nemůže. záleží na tom jak moc to dělá a jak moc ti to vadí.
Brus
Inventář

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 29. 8. 2012 14:12

Nedělá to moc a ničemu to asi nevadí, ale raději se ptám. Je lepší včasná menší investice, než to nechat tak a pak by se podělalo díky tomu něco jiného.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod 4x110mm 7. 10. 2012 20:47

Musím dát dohromady nějakýho rozumnýho bajka na Surovce, už se to blíží 8-) Jedete někdo? Snad nebude zase tak brutální bahno jako třeba 2009 :)
Jsem ortodoxní, uvědomělý, osvícený a bravurní cyklista a za to byste mi měli tleskat O:-)
4x110mm
Inventář

Odeslat příspěvekod bleach 23. 10. 2012 07:41

mam koupit zrenovovany favo, vyhodit berany, dat rovny uzky. vyhodit kola, dat nejaky novy remerxy. Vyhodit hazku a zadni brzdu a dat nexuse 3? Takovej mestacek?
bleach
Inventář

Odeslat příspěvekod Rattus rattus 23. 10. 2012 08:28

a cena bude 5x vyšší :D
Rattus rattus
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod m4lcolm 23. 10. 2012 13:07

Jestli mohu, chtěl bych se pumpiho v návaznosti na starší diskuzi o čisté cyklistice "se zcela ojedinělými excesy" zeptat na dění kolem Armstronga a chápu-li to dobře celé jeho více či méně v tom namočené stáje. Vím, že jsem úplně hloupý a nechápu to, ale obrazu cyklistiky to rozhodně nepomáhá.
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod ToMMyK 23. 10. 2012 13:23

sypou vsichni a akorat ted ne moc presvedcive prisli na toho nejslavnejsiho.

porad nechapu zakaz dopingu
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor

Odeslat příspěvekod LadaStr 23. 10. 2012 14:29

Myslím že sype se ve všech vrcholových sportech, akorát žádný není v tak přísném hledáčku jak cyklistika (bohužel). Kdyby se antidopinkové kontroly více zaměřily i na jiné sporty asi by se možná nestačily divit...
LadaStr
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod m4lcolm 23. 10. 2012 14:34

ToMMyK píše:porad nechapu zakaz dopingu

To ani Jarmil Kratochvíl a Helen Fibinger :mrgreen: Podívej se, jak dlouho drží údajně dopující JK světový rekord, přestože se za třicet let lidské výkony ve všech ostatních disciplínách výrazně posunuly.
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod ToMMyK 23. 10. 2012 15:50

porad nic. no tak sypali/y. ale porad to za ne neudelal nikdo jiny.
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor

Odeslat příspěvekod 4x110mm 3. 11. 2012 19:52

Hele já fakt nevim. Pokud si myslíš, že je to jen záležitost cyklistiky, tak jsi dost naivní. Pokud by chtěli být takto ultrakorektní a odebírat po několika letech tituly, tak by např. v atletice museli za posledních 20 let přetavit takovejch medajlí, že by se nám z toho protočily panenky.
Jestli fakt tak dopoval, jak si teď najednou všichni rozvzpomněli, netuším. Ale každopádně je to dobrá poprava, když na něj nenašli nic tehdy. Já bych si vědomě nic nevzal (maximálně jestli mi najdou astma, ty pičifuky jsou prej zakázaný všechny i ty neagresivní), takže to můžu těžko lépe posoudit.
Naposledy upravil 4x110mm dne 4. 11. 2012 18:06, celkově upraveno 1
Jsem ortodoxní, uvědomělý, osvícený a bravurní cyklista a za to byste mi měli tleskat O:-)
4x110mm
Inventář

Odeslat příspěvekod m4lcolm 3. 11. 2012 19:58

Tohle je na urovni, jako kdyby se provalilo desetilete systematicke dopovani u anglicke fotbalove reprezentace. Ale o to mi neslo, spis o nazor cloveka z daneho odvetvi na celou vec, prubeh vysetrovani, postih atd. Nepochybuje,ze se to do medii dostalo v polovicate forme.
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod 4x110mm 4. 11. 2012 18:05

Já ale nejsem až takovej pumpičkář :) Já nemám k profi blíž už vlastně ani přes kamarády :) Ale jinak co slýchávám, tak se vesele solí i na neprofesionální úrovni... :-!
4x110mm
Inventář

Odeslat příspěvekod JardaB 27. 12. 2012 20:40

Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Předchozí stránkaDalší stránka