motorová koloběžka

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Vočko,Szyslak 9. 12. 2019 13:41

Ironie, nadsázka, nic?
Vočko,Szyslak
Insomniak roku 2019

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 9. 12. 2019 13:42

Ano, sáček se dá zavázat, ale když ho nechceš doma trhat, tak se může ve vozíku rozvázat.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod goes 9. 12. 2019 13:43

ja nevim, ja pouzivam nasobne pouzivatelny pytlik na pecivo, stejne tak i na zeleninu a ovoce co si vozim z domu uz nekolik let, takze neresim ze se mi neco rozvaze.
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod goes 9. 12. 2019 13:44

navic nakupuju pres rohlik a tam mi opravdu jeste ridic nikdy neprinesl ty tasky s kolobezkou v ruce, zrejme kreten
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 9. 12. 2019 13:45

Mně je to jedno, já v návštěvách obchodu s kolobkou nic měnit nebudu a je mi jedno co tu budou někteří psát.
Spíš se divím, že se tady nenadává na ježdění po chodníku ve velkých rychlostech a řeší se tady taková kokotina jako je vedení koloběžky v obchodě. Ale asi je to největší zlo co se dá s tou kolobkou dokázat.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod Lukas063 9. 12. 2019 13:45

Sáčky s pečivem/zeleninou/ovocem zavazuju tak, aby se nic z toho nerozsypalo...to není zas tak velké umění.

Výborně, od kolobězky k sackum :D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 9. 12. 2019 13:48

Jako řekněme si narovinu. Nikdo nemůže vědět kde se to pečivo předtím válelo a podobně. Co oči nevidí... Ale úmyslně dávat špinavé věci nákupního vozíku mi nepřijde fajn.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod mfilip 9. 12. 2019 13:56

goes píše:
mfilip píše:Jak tu nekdo napsal, nasel jsi svuj boj a tedi si vedes zase nejakou soukronou valku, jen v ramci sveho treninku. O podstatu ti vubec nejde.

a jeje vidim, ze kdyz uz nevis kudy kam vytahnes nesmysly, ktere s tim nijak nesouvisi. Nejdrive nejakou firmu, ted toto. K veci nemas nic. Neustale vytahujes nesouvisejici veci, ale ok, mas rovnou naspat, ze jsi buran, co si bude delat co chce a kdyz nebude po jeho, tak je zle a muzeme jit dal.

No jo, to je jak s tim mopedem. Nehdrive je kolobezka na urovni mopedu, pak jako ze neni, zes to nepsal.

Hele, dlouhou dobu jsme se tu bavili celkem vecne, pokud tuto rovinu nejsi schopen udrzet a neshazovat se podobnymi invektivy, tak prosim, ja v podobnem duchu pokracovat nehodlam.
K veci se bavit muzeme dal, ale predpokladam, ze uz nemas k tematu co rict, protoze si to z vecne roviny zase prenesl uplne nekam jinam.
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
Lekce češtiny: Dva piva. Skrovek chleba. Vuřt s křenem. Vysoké Mýto. Žvýkačka. Příjdu později. Okurka. Rožni světlo!
mfilip
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 9. 12. 2019 13:59

m.a.x.i.m.u.s píše:Mně je to jedno, já v návštěvách obchodu s kolobkou nic měnit nebudu a je mi jedno co tu budou někteří psát.
Spíš se divím, že se tady nenadává na ježdění po chodníku ve velkých rychlostech a řeší se tady taková kokotina jako je vedení koloběžky v obchodě. Ale asi je to největší zlo co se dá s tou kolobkou dokázat.

Nekdo tu tento topik rozjel tak se ho drzim. Tak proc resit nejakou jizdu po chodniku. Ja jen prestal uhybat
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Hustoles 9. 12. 2019 14:08

Arnie J píše:
Vočko,Szyslak píše:Povídám.

Ty už by ses na to lezení goesovi do ***** taky mohl vykašlat

+100 :D
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod Hustoles 9. 12. 2019 14:10

goes píše:navic nakupuju pres rohlik a tam mi opravdu jeste ridic nikdy neprinesl ty tasky s kolobezkou v ruce, zrejme kreten

:D
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod Vočko,Szyslak 9. 12. 2019 14:52

Hustoles píše:
Arnie J píše:
Vočko,Szyslak píše:Povídám.

Ty už by ses na to lezení goesovi do ***** taky mohl vykašlat

+100 :D

Proč bych tu někomu lezl do *****? Abych měl "lepší" rank? Nějaký prospěch... věcný, nebo finanční, nebo jiný? Těžko, že? Tak si zameť před vlastním prahem, než se do někoho pustíš.
Vočko,Szyslak
Insomniak roku 2019

Odeslat příspěvekod evlo 9. 12. 2019 14:54

Tak Uber jídlo s kolobkou ale bezne
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Hustoles 9. 12. 2019 16:04

Vočko,Szyslak píše:Proč bych tu někomu lezl do *****? Abych měl "lepší" rank? Nějaký prospěch... věcný, nebo finanční, nebo jiný? Těžko, že? Tak si zameť před vlastním prahem, než se do někoho pustíš.

Zameteno 8-)
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod polda 9. 12. 2019 16:12

evlo píše:Tak Uber jídlo s kolobkou ale bezne

V metru pešo.
polda
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka