motorová koloběžka

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod mfilip 9. 12. 2019 13:22

goes píše:
mfilip píše:
goes píše:uprimne nenapadalo mne davat na dvere zakaz vstupu s kolem, normalni clovek do obchodu s kolem ci obdobnym necim nevleze. Ale ocividne nekteri funguji tak, ze co neni zakazano je dovoleno, takze tam zrejme budeme muset dat nalepku zakas vstupu s autem apod. protoze co kdybys mel zrovna potrebu tam jit s autem.

Navic nevim co zde tahas notino. Je to snad moje firma ze urcuji pravidla? Neni. Nebo tady budes resit firmu kazdeho cloveka ve ktere nekdo pracuje? Nebo jakou to ma souvislost s timto?

Navic pokud to nekomu nevadi, at si tam pousti treba mfilipa s gumakama od hnoje. Ja bych te do sveho obchodu s kolobezkou nepustil a ze bys u mne nenakoupil? No co uz.

Ale to je presne ono. Ja jsem s tou kolobezkou nikomu z nakupujicich nevadil. Vadim jen hypoteticky tobe + 2 a to jen z pricnipu, ze se vzdy musis vymezovat proti vsemu. vadil jsem 1 jedine prodavacce za 2 roky, Jedne jedine z tisicu, ktere jsem za 2 roky potkal vsude mozne. Za tou prodavackou neprisel zaden zakaznik a naergumentoval hloupe jako ty a dalsi, ze vedle kolobezky nemuze projit, ze jej omezuji, ohrozuji na zdravi nebo ze je nehygienicka. Do te doby, nez jsem svou zkusenost napsal ti to jiste taky nevadilo. Ted ti to vadi jen proto, ze proste potrebujes polemizovat a vymezovat se za kazdou cenu.

Notino jsem zminil proto, protoze s tim nemaji problem na prodejne, tak mne zajimal tvuj nazor, protoze mas k Notinu blizko nebo se mylim?

Ano mylis se a hodne. To jako kdyz nekdo dela treba ve skladu ve Skodovce, tak s nim budes resit, jake ma Skoda prodejny? Nebo jakou to ma souvislost? Nijakou, tak si to nech na jindy.

Tak znovu aby bylo jasno. existuje spousta veci, ktere treba zrovna nekomu nevadi, ale nedelaji se a neres proc. Verim, ze bys dokazal nakoupit v Tesku z auta a v ten okamzik by tn emuselo nikomu vadit, takze to zacneme delat? Ne. Jedine o co mi jde, aby ten tvuj pristup nebyl samozrejmost, neco z ceho delas sve pravo a neco, co kdyz neni mozne, tak ty lidi budes hanit a pomlouvat.

Pokud je nekdo, komu to v jeho obchode nevadi, ma na to pravo to tam mit, pokud se tim neporusuje nejaka jine legislativa a to taky respektuji. Ale ty to tu prezentujes jako neco, na co mas snad nejake moralni pravo a komu to vadi tak je hajzl a nevim co jeste. a tento tvuj pristup mi vadi.

Ovsem vidim, ze to je neco, co ty nejsi schopny pochopit a tvo tvoje ze jsem proti necemu si strc do ***** hned vedle te tvoji pojebane kolobezce.

Jak tu nekdo napsal, nasel jsi svuj boj a tedi si vedes zase nejakou soukronou valku, jen v ramci sveho treninku. O podstatu ti vubec nejde.
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
Lekce češtiny: Dva piva. Skrovek chleba. Vuřt s křenem. Vysoké Mýto. Žvýkačka. Příjdu později. Okurka. Rožni světlo!
mfilip
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 9. 12. 2019 13:24

ale to je přece podstata veškerého jeho fungování na garáži
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Lukas063 9. 12. 2019 13:25

Vočko,Szyslak píše:Tak si jí hoď do nákupního vozíku a vyřešeno.

Já bych udělal to co napsal kolega Vocko, když teda nejde ta kolobězka zabezpecit (jde/nejde nevím, nevlastním)...a dál bych to neřešil.

Ale aspoň je co číst při pondělku, to je fakt.
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod Vočko,Szyslak 9. 12. 2019 13:25

Arnie J píše:
Vočko,Szyslak píše:Povídám.

Ty už by ses na to lezení goesovi do ***** taky mohl vykašlat

Podívej se, to že mám podobné názory, neznamená, že někomu lezu do *****. S tebou mám podobný smysl pro humor a nepřijde mi, že bych ti lezl do *****. Mám na jazyku, něco peprnýho na tvou adresu, ale nechám si to zatím pro sebe, protože vím, že to s tebou není jednoduchý.
Vočko,Szyslak
Insomniak roku 2019

Odeslat příspěvekod Arnie J 9. 12. 2019 13:25

jsi velkorysý :D
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod goes 9. 12. 2019 13:27

Arnie J píše:Můžu sdělit svůj názor, ne?

prosimte a cos za nazor k tomu tematu zde rekl? kde? prvni dva posty vypad na mne, pak jakoze to mas v pazi a pak urazka dalsiho diskutujiciho o tom, jak nekomu leze do zadku. To mas byt prinos a nazor jo? dik
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod goes 9. 12. 2019 13:28

Arnie J píše:ale to je přece podstata veškerého jeho fungování na garáži

vis kulove, tak toho nechej jo
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod goes 9. 12. 2019 13:29

mfilip píše:Jak tu nekdo napsal, nasel jsi svuj boj a tedi si vedes zase nejakou soukronou valku, jen v ramci sveho treninku. O podstatu ti vubec nejde.

a jeje vidim, ze kdyz uz nevis kudy kam vytahnes nesmysly, ktere s tim nijak nesouvisi. Nejdrive nejakou firmu, ted toto. K veci nemas nic. Neustale vytahujes nesouvisejici veci, ale ok, mas rovnou naspat, ze jsi buran, co si bude delat co chce a kdyz nebude po jeho, tak je zle a muzeme jit dal.
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Arnie J 9. 12. 2019 13:31

goes píše:
Arnie J píše:Můžu sdělit svůj názor, ne?

prosimte a cos za nazor k tomu tematu zde rekl? kde? prvni dva posty vypad na mne, pak jakoze to mas v pazi a pak urazka dalsiho diskutujiciho o tom, jak nekomu leze do zadku. To mas byt prinos a nazor jo? dik

rádo se stalo :mrgreen:
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 9. 12. 2019 13:36

Lukas063 píše:

Já bych udělal to co napsal kolega Vocko, když teda nejde ta kolobězka zabezpecit (jde/nejde nevím, nevlastním)...a dál bych to neřešil.

A nevadilo by ti vidět ve vozíku špinavou kolobku a pak si tam hodit pečivo, které se ti tam vysype ze sáčku? Mně teda jo.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 9. 12. 2019 13:37

Ale jestli to je pro odpůrce kolobek v obchodě snesitelnější... Klidně zaberu vozíkem více místa a hodím špinavou kolobku do něj.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod goes 9. 12. 2019 13:38

Pro mne je normalni nechavat dopravni prostredky venku a nebrat je do obchodu. Ale co uz
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Vočko,Szyslak 9. 12. 2019 13:39

m.a.x.i.m.u.s píše:
Lukas063 píše:

A nevadilo by ti vidět ve vozíku špinavou kolobku a pak si tam hodit pečivo, které se ti tam vysype ze sáčku? Mně teda jo.

Ale zase vidět chuje, co si veze koloběžku v nákupním vozíku, je k nezaplacení.
Vočko,Szyslak
Insomniak roku 2019

Odeslat příspěvekod goes 9. 12. 2019 13:40

m.a.x.i.m.u.s píše:
Lukas063 píše:

Vis o tom ze se ten sacek s pecivem da zavazat apod?
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 9. 12. 2019 13:40

Tak, že to tu nějací chujové doporučují...
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Předchozí stránkaDalší stránka