motorová koloběžka

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Vočko,Szyslak 9. 12. 2019 12:25

Tak si jí hoď do nákupního vozíku a vyřešeno.
Vočko,Szyslak
Insomniak roku 2019

Odeslat příspěvekod goes 9. 12. 2019 12:27

m.a.x.i.m.u.s píše:A proč je problém si ji vzít s sebou? Velikostně je to mnohem měnší než vozík na nákup. Vezmeš pár drobností dop ruky a jdeš pryč.
Někdě kupovat nějaký řetěz, nejlépe asi s oky, aby se jedním zámkem zamknula těsně k řidítkům a dalším už klidně velkým "prověsem", nebo jak to nazvat k něčemu je celkem otrava. a taky nějaká váha řetězu. To že si jí tím podřeš je další věc.
Nevím, nepřijde mi v tom problém to vzít s sebou a naštěstí jsem nemusel podobné věci češit.
Jednou teda vrátný v jedné nemocnici začal být agresivní a vyhazovat mě. Doktorka co jsem chtěl tam nebyla, tak jsem se s ním nehádal, ale jinam bych chtěl vidět kde to má napsané a nedal bych se zastavit. Ono tyhle vrátné většinou dělají kokoti co se cítí hrozně důležití...
A když jezdím na polikliniku k doktorovi, tak tam není problém nikdy a můžu si jí vzít i do ordinace.

Když jsme měl motorovoui, tak bych pochopil, že je tam benzín a *****í, ale u elektrické řešit nějaké zákazy...

tak neni obvykle chodit nakupovat s kolem, mopedem ci dalsimi podobnymi vecmi. Proc by tam mela jezdit kolobezka? Jen proto, ze je mensi nez nakupni vozik?
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Vočko,Szyslak 9. 12. 2019 12:31

mfilip píše, že jí vede vedle sebe, takže zabere odhadem stejně místa, jako 2 vozíky vedle sebe. To je stejný jako ti cyklisti, co se cpou dovnitř restaurace s koly.
Naposledy upravil Vočko,Szyslak dne 9. 12. 2019 12:35, celkově upraveno 1
Vočko,Szyslak
Insomniak roku 2019

Odeslat příspěvekod goes 9. 12. 2019 12:33

to je prece jedno kolik zabere mista, proste nebudu tahat do kramu babetu, i kdyby zabrala mene mista jak vozik.
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Vočko,Szyslak 9. 12. 2019 12:37

Souhlasím.
Vočko,Szyslak
Insomniak roku 2019

Odeslat příspěvekod yndezit 9. 12. 2019 12:38

Má si vzít kočárek a dát ji do něj dovnitř.
yndezit
Štamgast

Odeslat příspěvekod mfilip 9. 12. 2019 12:40

Vočko,Szyslak píše:Tak si jí hoď do nákupního vozíku a vyřešeno.

A tady hygiena nevadi?
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
Lekce češtiny: Dva piva. Skrovek chleba. Vuřt s křenem. Vysoké Mýto. Žvýkačka. Příjdu později. Okurka. Rožni světlo!
mfilip
Veterán

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 9. 12. 2019 12:41

Souhlasim s goesem.

Borec jede (odhaduju) 30kmh, bez helmy (okej, jeho boj, ale stejne?!)... chvili u krajnice, pak sup na chodnik, objede kruhac a pak zase na silnici?

Tak jako WTF? Bud je to dopravni prostredek a zustan na silnici, nebo je to nevimco a zustan na chodniku. Nedavno jsem jednoho malem sundal, ale totalne jeho chyba, takhle se mi motal pred autem.
Zajimavy, ze takovy ty bezmotorovy kolobezkisti "sportovci" tohle nedelaji, ti na tom jedou po silnici u krajnice jako na kole, vzdy jsem potkal takovy matlaky jen na tech motorovych...
maXX_CZ
Inventář

Odeslat příspěvekod mfilip 9. 12. 2019 12:44

goes píše:tak neni obvykle chodit nakupovat s kolem, mopedem ci dalsimi podobnymi vecmi. Proc by tam mela jezdit kolobezka? Jen proto, ze je mensi nez nakupni vozik?

Proc srovnavat kolobezku s kolem nebo babetou? Aha, ma to taky kola.
Ale to maji treba i nakupni tasky nebo choditka.
Lekce češtiny: Dva piva. Skrovek chleba. Vuřt s křenem. Vysoké Mýto. Žvýkačka. Příjdu později. Okurka. Rožni světlo!
mfilip
Veterán

Odeslat příspěvekod Vočko,Szyslak 9. 12. 2019 12:44

mfilip píše:

A tady hygiena nevadi?

Neřeším hygienu, ale selský rozum. Prostě dopravní prostředek (nikoli kompenzační pomůcka...např. chodítko, invalidní vozík, nákupní taška ), tam prostě nemá co dělat.
Naposledy upravil Vočko,Szyslak dne 9. 12. 2019 12:47, celkově upraveno 1
Vočko,Szyslak
Insomniak roku 2019

Odeslat příspěvekod mfilip 9. 12. 2019 12:45

maXX_CZ píše:Souhlasim s goesem.

Borec jede (odhaduju) 30kmh, bez helmy (okej, jeho boj, ale stejne?!)... chvili u krajnice, pak sup na chodnik, objede kruhac a pak zase na silnici?

Tak jako WTF? Bud je to dopravni prostredek a zustan na silnici, nebo je to nevimco a zustan na chodniku. Nedavno jsem jednoho malem sundal, ale totalne jeho chyba, takhle se mi motal pred autem.
Zajimavy, ze takovy ty bezmotorovy kolobezkisti "sportovci" tohle nedelaji, ti na tom jedou po silnici u krajnice jako na kole, vzdy jsem potkal takovy matlaky jen na tech motorovych...

Jasne, a proto zakazat vstup s kolobezkou do pidimarketu. Protoze nekdo videl kkta na kolobezce. Jakoby kkti za volantem neexistovali.
mfilip
Veterán

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 9. 12. 2019 12:48

Ne, spis to paukazuje na tu schizofrenii, ze kdyz je neco o trochu mensi nez kolo, tak to je najednou neco uplne jineho. Realne je to spis blizsi babete. Videl jsi nekdy nekoho v obchodaku s babetou? Ja nikdy v zivote.
Realne je to horsi enz kolo, pac z toho klidne v tom obchodaku muze na zem kapat olej, nebo benzin (protoze to ma motor).
maXX_CZ
Inventář

Odeslat příspěvekod Vočko,Szyslak 9. 12. 2019 12:48

mfilip... Nebuď demagog, vole.
Vočko,Szyslak
Insomniak roku 2019

Odeslat příspěvekod mfilip 9. 12. 2019 12:50

Vočko,Szyslak píše:
mfilip píše:

A tady hygiena nevadi?

Neřeším hygienu, ale selský rozum. Prostě dopravní prostředek (nikoli kompenzační pomůcka), tam prostě nemá co dělat.

Selsky rozum taky rika, ze do obchodu nebo restaurace by meli chodit lide ciste obleceni.
Kdyz se rano nebo v poledne projdes po tom konkretnim Penny, tak dobra 1/3 jsou "svacinkari". Chlapi z ruznych staveb, firem, dilen. v monterkach od oleje, boty od blata. Ale hlavne, ze ty a Penny resi kolobezku.
To same do restaurace na poledni menu. Nikomu to nevadi, ale tebe rozciluje 1 kolobezka.
mfilip
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 9. 12. 2019 12:51

mfilip píše:
goes píše:tak neni obvykle chodit nakupovat s kolem, mopedem ci dalsimi podobnymi vecmi. Proc by tam mela jezdit kolobezka? Jen proto, ze je mensi nez nakupni vozik?

Proc srovnavat kolobezku s kolem nebo babetou? Aha, ma to taky kola.
Ale to maji treba i nakupni tasky nebo choditka.

Promin i zakon stavit elektrickou kolobezku na uroven mopedu apod. tudiz jen proto, ze je to mensi se k tomu nebudu chovat jinak. Pokud jsi zvykly si tahat do bytu apod. kola a kolobezky s mopedy je to ok, je to tva vec, ale jinde to bezne neni.

Zcela jiste nebudeme srovnavat kolobezku s tim, kdyz ma nekdo nejaky predmet jako formu kompenzacni pomucky, kterou k zivotu nutne potrebuje.

Ale klidne si tam jezdi i autem, je to tva vec. Jen si taky uvedom, ze obchod nekomu patri a je na nem, jaka si udela pravidla.
goes
všude byl, všechno zná

Předchozí stránkaDalší stránka