motorová koloběžka

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 9. 12. 2019 11:13

Já parkuju venku
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod evlo 9. 12. 2019 11:13

Ani by mě teda nenapadlo brat ssebou
Naposledy upravil evlo dne 9. 12. 2019 11:14, celkově upraveno 1
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mfilip 9. 12. 2019 11:14

Venku v Ostrave by nevydrzela ani minutu.
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
Lekce češtiny: Dva piva. Skrovek chleba. Vuřt s křenem. Vysoké Mýto. Žvýkačka. Příjdu později. Okurka. Rožni světlo!
mfilip
Veterán

Odeslat příspěvekod evlo 9. 12. 2019 11:14

Tak tady z toho lidi jen kradou světlo, nevím proč, ale tak lidi tu uráží autům zrcátka, takže asi jen tak, v Ostravě si myslím, že by to bylo lepší
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod polda 9. 12. 2019 11:26

Na Bazalech 100%
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod Vočko,Szyslak 9. 12. 2019 11:53

mfilip píše:Tak se mi stala vec, ze jsem s Xiaomi Scooter sel koupit svacinu do Penny Market a absolvoval jsem celkem neprijemny rozhovor s prodavackou doplnujici pecivo, ze jako co tam s tou kolobeykou delam, ze dovnitr nesmim, ze ji musim nechat venku. Argument, ze kdyz ji necham venku, tak ji nekdo ukradne, protoze zamknout neni za co, nebo ze jestli taky vyhazuji matky s kocarkem nebo jestli chteji ztratit zakaznika, nezabiral. No, nakup jsem dokoncil a ne, ze jsem tu pí, jeste potkal na kase, kde mi zopakovala, ze dovnitr s kolobezkou proste nesmim, i kdyz ji jen vedu.
Za 2 roky dosud nikde problem, v zadnem obchode, marketu, bance, urade, apod. Vsude naopak pochopeni, zajem. Jen na krajskem urade na recepci mi rekli, ze s kolobezkou ne, ale ze ji mohu nechat stat vedle recepce, ze mi ji pohlidaji.

Dnes mi prislo vyjadreni od Penny.
Dobrý den, pokladní jednala správně.

Na dveřích každé prodejny je informace, kde je s podobnými věcmi vstup zakázán.

1. Je porušen zákon o hygienických pravidlech

2. Je ohrožena bezpečnost ostatních nakupujících (i přes to, že koloběžku zákazník vedl vezl vedle sebe)

Dlouhej elaborát o hovnu. Jak, že to není za co zamknout? Přístup Penny krámu chápu. Podle mě jsi pí.. ty, ne prodavačka. Kdo by se chtěl, kromě walking důchodců proplétat ještě navíc kolem nějakých mfilipů vysírajících s jejich koloběžkama? Nakupuj na tržnici, když se o ten klenot tolik bojíš.
Naposledy upravil Vočko,Szyslak dne 9. 12. 2019 11:58, celkově upraveno 1
Vočko,Szyslak
Insomniak roku 2019

Odeslat příspěvekod Pajjoun 9. 12. 2019 11:57

mfilip píše:
tslany píše:Ji příště vem pod rameno nebo hoď do košíku, nevidím v tom problém.

nejen do kramu, ja ji beru vsude, do bank, na urady, i do restaurace, tam ji ale nosim slozenou. V poho. Po meste nic lepsiho neni. Dostanes se vsude. Proto ji mam.

Bych jí nosil složenou i do krámu. By mi nenapadlo jí vodit. :hm
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 9. 12. 2019 11:59

Je pohodlnější jí vodit.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod Vočko,Szyslak 9. 12. 2019 12:06

A proč je problém nechat venku? Fyzicky zamknout lze, softwarově taky. U každého krámu je k čemu zamknout.
Vočko,Szyslak
Insomniak roku 2019

Odeslat příspěvekod yndezit 9. 12. 2019 12:08

:D
yndezit
Štamgast

Odeslat příspěvekod Vočko,Szyslak 9. 12. 2019 12:11

Jasně, kdyby to byl stroj za 100k, tak asi rozumím. Ale tohle...Roky parkuju elektrokolo v násobně větší hodnotě u krámů jen s axa lockem a za těch 10 minut, co potřebuju na nákup, se k němu nikdo ani nepřiblížil.
Naposledy upravil Vočko,Szyslak dne 9. 12. 2019 12:15, celkově upraveno 1
Vočko,Szyslak
Insomniak roku 2019

Odeslat příspěvekod yndezit 9. 12. 2019 12:15

Bo Ostrava je kraj razovity.
yndezit
Štamgast

Odeslat příspěvekod Vočko,Szyslak 9. 12. 2019 12:16

To je pravda. V Praze bych se o to kolo bál.
Vočko,Szyslak
Insomniak roku 2019

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 9. 12. 2019 12:17

A proč je problém si ji vzít s sebou? Velikostně je to mnohem měnší než vozík na nákup. Vezmeš pár drobností dop ruky a jdeš pryč.
Někdě kupovat nějaký řetěz, nejlépe asi s oky, aby se jedním zámkem zamknula těsně k řidítkům a dalším už klidně velkým "prověsem", nebo jak to nazvat k něčemu je celkem otrava. a taky nějaká váha řetězu. To že si jí tím podřeš je další věc.
Nevím, nepřijde mi v tom problém to vzít s sebou a naštěstí jsem nemusel podobné věci češit.
Jednou teda vrátný v jedné nemocnici začal být agresivní a vyhazovat mě. Doktorka co jsem chtěl tam nebyla, tak jsem se s ním nehádal, ale jinam bych chtěl vidět kde to má napsané a nedal bych se zastavit. Ono tyhle vrátné většinou dělají kokoti co se cítí hrozně důležití...
A když jezdím na polikliniku k doktorovi, tak tam není problém nikdy a můžu si jí vzít i do ordinace.

Když jsme měl motorovoui, tak bych pochopil, že je tam benzín a *****í, ale u elektrické řešit nějaké zákazy...
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod mfilip 9. 12. 2019 12:21

Kolobezka je asi 4x uzsi nez nakupni kosik, vedu ji vedle sebe, nikomu neprekazim a nikdo se nemusi propletat ale prosim, kdyz mas pocit, ze se tim musis propletat, tak prosim. Chapu tvuj pristup. Jiste se citis podobne omezen, pokud jde nakupovat nekdo treba s nakupni taskou na koleckach.
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
Lekce češtiny: Dva piva. Skrovek chleba. Vuřt s křenem. Vysoké Mýto. Žvýkačka. Příjdu později. Okurka. Rožni světlo!
mfilip
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka