Zdravotní koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod pech. 28. 10. 2014 20:47

Ježíš píše:Ty lidi můžeš v afektu povraždit. To ti pravděpodobně zajistí samotku. Akorát doba hospitalizace se tím o něco prodlouží.

jenže už v poněkud jiným podniku :-)
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sell: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod kejki3 28. 10. 2014 21:27

kbn-001 píše:Záleží jak taky bude mít dávkování těch AD. Já je mám v podstatě na noc a to vyspím a ráno vůbec nic na sobě nepoznám. A to mi před asi dvěma týdny psychouš zvýšil dávkování, ale kromě spánku na sobě jinak nic nepozoruji. Pořád stejný pošuk.

Hele byl někdo z vás (ani bych se nedivil) hospitalizován v cvokhausu nebo někdo známý? Jak dlouho tam byl? Já jen, že mi ten můj pošuk doporučil buď hospitalizaci a nebo denní stacionář. Jako prvně jsem byl pro hospitalizaci, ale pak jsem viděl nějaké fotky z onoho ústavu a měl jsem docela hrůzu z těch prostor. Ne, že by byli v hrozném stavu, ale počet lidí na pokoji. Nesnáším lidi a moc lidí v jednom pokoji bych nedal. Navíc prý je ta hospitalizace minimálně na 3 měsíce.
Tak třeba k inv. důchodu se bez hospitalizace nedostaneš. A jediná páka personálu na pacoše je kafe, cigára, takže to zakazují jak na pionýrském táboře. Další level je skupinová terapie, kdy před těmi lidmi ventiluješ svoje problémy. Takže nějaké starosti odpadnou (co vařit, co nakoupit) a jiné přibudou (opravdu patřím mezi tyhle lidi?). A spousta dveří tam nemá kliku.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Štamgast

Odeslat příspěvekod Kibitz 28. 10. 2014 22:09

Ježíš píše:Ty lidi můžeš v afektu povraždit. To ti pravděpodobně zajistí samotku. Akorát doba hospitalizace se tím o něco prodlouží.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jinak shazovat psych. problémy jiných a posuzovat je podle zkušeností z jednoho, docela vážného, případu, to je samo o sobě diagnóza.
Deprese ve své nejlehčí formě obnáší v podstatě "jen" horší náladu a problémy se spánkem. Přesto je to organické onemocnění. Asi, jako když má někdo chřipku a může přitom normálně fungovat a jiný skončí na aru, přitom pořád stejný patogen.
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Arnie J 29. 10. 2014 07:21

konečně si napsal i něco rozumného :D
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Slawall 29. 10. 2014 09:02

Mam to nejak resit? Uz pred 2 tydny me na kole po cca 60km zacalo lehce pichat v pravem koleni, po ujeti dalsich 30km to pichani bylo celkem i bolestive. Doma jsem to namazal konskou masti a do druheho dne jsem prakticky nic necitil.

Vcera dalsi cyklovylet, zase okolo 90km a zase to zaclo bolet. Jakoby na vnitrni strane kolene. Doma jsem to zase namazal konskou masti a ted je to ok...mam to nejak resit? Nebo co to teda muze byt?
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod bleach 29. 10. 2014 09:09

Blbe slapes nejspis. Resil bych to prenastavenim posezu.
bleach
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 29. 10. 2014 09:11

nebo je to načlý a chce to větší pauzu
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Slawall 29. 10. 2014 09:15

Ten posez muze byt...nohy nepropinam sice do 100%, ale neni k tomu daleko.

No ale jinak nedoporucuju kombinaci, jakou jsem udelal vcera ja..oliskany studenym vzduchem jsem si napustil horkou vanu a po koupeli jsem kolena namazal tou konskou masti a po chvili jsem mel pocit, jakoby mi nekdo kolena polival varici vodou..jsem to musel ochladit studenyma hadrama...kuze na kolenou mi dokonce hodne zrudla na miste, kde jsem to namazal.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod speleo 29. 10. 2014 09:17

Dtto bleach, nejspíš špatný posez na kole. SPDčka máš/nemáš?
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Slawall 29. 10. 2014 09:20

Nemam! S tim bych se zabil.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod speleo 29. 10. 2014 09:23

Ale nezabil (teda krom začátků :D ), naopak, je to další level v ovládání kola ;)
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

speleo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Slawall 29. 10. 2014 09:24

Ne tohle fakt nechci. :) Jsem zvykly na klasicke slapatka s gripem...a moc si nedokazu predstavit, ze za jizdy sundam nohu ze slapatka s timhle systemem. :)
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod bleach 29. 10. 2014 09:34

vyssi level v ovladani kola je prave s platformama bez spd. bunnyhopy a pod. s spd umi kazdej jouda :)
bleach
Inventář

Odeslat příspěvekod speleo 29. 10. 2014 09:39

To neni jen kvůli skákání, ale i kvůli správnému postavení nohy, přenosu síly, atd. Proč maj nášlapy silničáři, kteří opravdu skákat nepotřebujou?

speleo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod ToMMyK 29. 10. 2014 19:30

Mel tady nekdo boreliozu?
Jake je riziko ze to mam, kdy nemam flek...akorat me zacaly palit oci a bolet zada, krk a kolena
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor

Předchozí stránkaDalší stránka