Děkujeme, odcházíme

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Děkujeme, odcházíme
legitimní akce - když jsem někde nespokojen, dám výpověď 38 %  35%  [ 38 ]
sice si více peněz zasluží, ale ne v době hospodářské recese 15 %  14%  [ 15 ]
vydírání při vědomí faktu velmi omezené nahraditelnosti 34 %  32%  [ 34 ]
jsou to ***** a bílá mafie; žádné peníze si nezaslouží 19 %  17%  [ 19 ]
Celkem hlasů : 106

Odeslat příspěvekod beat 6. 2. 2011 16:53

hyza: Když se podívám co leze z voleb....tak mi vychází to co říkám. Lidi nepřemejšlí.

A když se podívám, jak moc velkou snahu mají lidi komentovat doktory...tak je jasné, že je lidi prostě potřebují. A ví to i Heger, proto je znovu žádá, ať výpovědi stáhnou.

Je to asi měsíc zpátky, kdy Heger věřejně prohlašoval, že pokud lékaři odejdou, nic se nestane a zdravotní péče zůstane na stejné úrovni.
Posléze chtěl vyhlašovat krizový stav...pak že se opět nic neděje...teď chce aby lékaři výpovědi stáhli.

Lékaři nejsou v této kauze ti špatní. Oni vědí co dělají. Ale vázne to někde u ministra. Mění názory každého půl dne...chce lékařům přidat, ale přitom neměnit tabulkové platy(platové třídy)...
Tenhle člověk nemá na ministerstvu co dělat. Svoji práci absolutně nezvládá.

Deli: Já vím. Ono by bylo lepší jít s davem. Psát jak volím ODS, jak fandím Klausovi..jak je Bárta debilní člověk, že jsou doktoři vyděrači..že se po volbách máme lépe.....že je soukromé zdravotnictví lepší(ač je financováno z povinného zdravotního pojištění) a další klasické věci..abych byl za kinga a lidé se mnou mohli souhlasit. Jenže takovej já nikdy nebudu - a děkuji za to.
beat
Štamgast

Odeslat příspěvekod Jose85 6. 2. 2011 16:59

Jose85
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Pickuper 6. 2. 2011 17:07

beat píše:..abych byl za kinga a lidé se mnou mohli souhlasit.

myslím, že seš vedle jak ta jedle :-)
"a ja cekal, ze budes tak nejak jednodussi clovek, ktery kdyz mu nekdo nekyve hlavou na ty jeho blbosti, tak holt mu to hlava nepobere a musi davat vsem pres drzku. No proc ne, tim vice se potvrzuje to, co se tu o tobe rika." Goes
Pickuper
Štamgast

Odeslat příspěvekod Major Kure 6. 2. 2011 17:12

Ne, ne, je presvedcen ze ma pravdu a vsichni ostatni jsou stado. Rozumel by si s Ondrou. A spolu s Ondrovym kamaradem profesionalnim ridicem by utvorili krasne trio.
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
Major Kure
Veterán

Odeslat příspěvekod Deleted user 6. 2. 2011 17:14

Beat očividně uplatňuje svou osobní filozofii i na všechny ostatní. Akorát že on sám se sveřepě drží její převrácené strany, aby pak mohl psát to, co napsal. Jenže mnozí lidé zde žádnou takovou berličku nepotřebují a názory si tvoří čistě na základě vlastních přesvědčení, ne na bázi názorů ostatních lidí kolem, ať už jde o to s nimi souhlasit, či být naopak zásadně proti. :-]

Odeslat příspěvekod Deli 6. 2. 2011 17:23

beat píše:Deli: Já vím. Ono by bylo lepší jít s davem. Psát jak volím ODS, jak fandím Klausovi..jak je Bárta debilní člověk, že jsou doktoři vyděrači..že se po volbách máme lépe.....že je soukromé zdravotnictví lepší(ač je financováno z povinného zdravotního pojištění) a další klasické věci..abych byl za kinga a lidé se mnou mohli souhlasit. Jenže takovej já nikdy nebudu - a děkuji za to.
:D :D

jen k tomu Bártovi - to opravdu je :-)
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod m4lcolm 6. 2. 2011 17:43

Beat si spíš neuvědomuje, že být za každou cenu proti proudu není nic jiného než jití s davem s opačným znaménkem. Protože chtě nechtě občas má i dav pravdu.
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod beat 6. 2. 2011 17:46

Majkl: Bohužel...ty názory těch co přemejšlí, tak jsou vždy stejné jako těch "nezávislých" novinářů, na které všichn tak nadávají. A to rozhodně nemluvím o televizi.

Mě jen fascinuje ta potřeba nadávat doktorům. Přitom Heger dělá jednu botu za druhou, a na něj nikde žádná kritika není.

To samé zdravotní sestry. Nikdo o nich nemluvil. Dokud média nenapsala něco o sestrách. Pak měl každý plnou hubu sester.
Rukojmí. Dokud média nepoužila toto slovo, nikdo ho nezmínil.

A takhle bych mohl pokračovat. Takže ano, nikdo se neopičí po tom, co plácají média. Vždy je to zvláštní souhra náhod.

Stejné to bylo s "řeckem". ODS si vymyslela jednoduché heslo, a strašila tím lidi. A lidi to opakovali. Aniž by si zjistili fakta. Naše ekonomika i dluhy jsou na tom mnohonásobně lépe, než řecko. A díky strašení řecke tu máme Bártu, Johna, Kalouska, Nečase, Hegera...

Mrzí mě, že se kritizují zrovna lékaři. Lidé, kteří operují, zachraňují životy...
A Heger, který ani nedokáže zaručit zvýšení platů(ač prý platy zvednou chce), tak stojí stranou zájmu - jako by on byl ten, který celou situaci zachraňuje.
Každý má právo dejít z práce(podat výpověď). A vždy je záležitost zaměstnavatele, aby dokázal sehnat náhradu. Takže dejte pokoj se slovem "vydírání" a slovem "rukojmí".
Ať si jdou, když chtějí. Proč to zbytečně komentovat? Proč lékaře shazovat?
U nás, v západních čechách několik lékařů do Německa uteklo. Německy moc neuměli. Přesto si jich tam váží - jak nemocnice, tak pacienti.

Mrzí mě jednoduchý pohled na věc, jaký lidé mají. Ano, je snadné říct - lékař je ten špatný. Stejně tak snadné je říc - beat je debil.
Nebo je snadné říct - lidé jsou hloupí a nedokáží se zamyslet.

edit:
Deli - to je pravda

m4lcolm: Máš pravdu. ALe já nejdu proti proudu. Jen prezentuju své názory :-) Občas trochu extrémněji :-P
beat
Štamgast

Odeslat příspěvekod Deleted user 6. 2. 2011 17:51

Myslím, že na vyjádření zklamání nad interpretací základních etických a morálních principů ze strany "elity národa" novináře nikdo nepotřebuje.

Odeslat příspěvekod King of Potato People 6. 2. 2011 17:52

beate ty orle... o sestrách se tady mluvilo sto dní před tím, než na ně vzpomněla nějaká média...

lékaři se shazují sami... tím jak podávají výpovědi, pak chtějí všichni zpátky... dali výpověď ať tedy jdou a neopruzujou.
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007

Odeslat příspěvekod Pickuper 6. 2. 2011 18:16

možná by to chtělo tyhle "odborníky" hodit v zimě na pár hodin do kontíku, pak by třeba změnili názor ;-]
http://www.denik.cz/z_domova/babybox-deti-ohrozuje-bouri-se-odbornici20110206.html
"a ja cekal, ze budes tak nejak jednodussi clovek, ktery kdyz mu nekdo nekyve hlavou na ty jeho blbosti, tak holt mu to hlava nepobere a musi davat vsem pres drzku. No proc ne, tim vice se potvrzuje to, co se tu o tobe rika." Goes
Pickuper
Štamgast

Odeslat příspěvekod Major Kure 6. 2. 2011 18:51

beat píše:A Heger, který ani nedokáže zaručit zvýšení platů(ač prý platy zvednou chce), tak stojí stranou zájmu - jako by on byl ten, který celou situaci zachraňuje.

Nikdo Hegera neobhajuje, ale kdyz uz hazes vinu na nej, ze nedokaze zarucit zvyseni platu... Jak dlouho je ministrem? Odkud si ma za pulroku vycucat penize na 3nasobny plat pro lekare? Nechces mu jit poradit? Mas reseni? Ale ano, ty tu od toho nejsi, ty zvladas placat. Penize tam samozrejme jsou, ale nez se k nim nekdo prokope, tak to jeste nejaky ten patek bude...

beat píše:Každý má právo dejít z práce(podat výpověď). A vždy je záležitost zaměstnavatele, aby dokázal sehnat náhradu. Takže dejte pokoj se slovem "vydírání" a slovem "rukojmí".
Ať si jdou, když chtějí. Proč to zbytečně komentovat? Proč lékaře shazovat?

Presne tak, at si jdou kdyz chteji. Nikdo jim to nebere. Drtiva vetsina naroda vi, ze podminky jsou spatne a drtiva vetsina naroda by byla na strane lekaru, kdyby cela akce probihala jinak. Lekari jednaji z pozice moci, presne tak jak si to napsal o stranku zpet. Maji tu moznost, vedi ze jsou tezce nahraditelni a tudiz svym hromadnym jednanim dokazi zpusobit kolaps. A nevadi jim to. Bud bude po nasem, nebo si tu delejte co chcete. Konec.
A proc to nekomentovat? proc na to nevyjadrit svuj nazor? Vadi ti ze si nekdo dovoli s nima nesouhlasit? Evidentne ano.

beat píše:Mrzí mě jednoduchý pohled na věc, jaký lidé mají. Ano, je snadné říct - lékař je ten špatný. Stejně tak snadné je říc - beat je debil.
Nebo je snadné říct - lidé jsou hloupí a nedokáží se zamyslet.

Take me mrzi, ze na to mas tak omezeny pohled. Lekari maji samozrejme pravo vyjadrovat nesouhlas, maji pravo odejit kdyz se jim nelibi, ale odchazet organizovane s vedomim ze to je jen a pouze na ukor pacientu a ohanet se s tim ze museji dostat pridano, jinak bude zle...neprijde me to eticke. To je to co vsechny stve. Tvoje kecy o tom jak za to vlastne muzou nemocnice jsou blaboly a alibismus. Nemocnice nikoho nevyhazuji.

Pak me take zarazi, jak maji lekari ve svem prohlaseni nesouhlas s korupci a praktikami farmaceutickych firem, kdyz samy pak predepisuji leky za ktere pak jezdi na "konference" a dovolene... O tom nikdo z nich nemluvi. Tady se take utapi zbytecne miliony, kdyz jde predepsat lek za polovinu, jenze z toho pak nic nekapne...
Major Kure
Veterán

Odeslat příspěvekod Major Kure 6. 2. 2011 19:13

Major Kure píše:Dostali pridano? Je nutne v akci pokracovat, nebo by bylo lepsi vratit se do prace a hledat dalsi zdroje, tak aby na to nedoplaceli pacienti?
Major Kure
Veterán

Odeslat příspěvekod beat 6. 2. 2011 19:38

Konečně někdo, kdo alespoň argumentuje...

Heger ty peníze sehnal. Ale nedokáže zvednout tabulky. A "osobní ohodnocení" jse dá snadno zneužít - to už nám ředitelé nemocnic ukázali několikrát(i u platů zdravotních sester). To je dvojsečná zbraň.

Neobhajuju lékaře. Ano, dělají "nátlak" ze své pozice. Ale oni si to právě mohou dovolit. Je-li to špatně nebo dobře, to já neřeším. Každý na to bude mít jiný názor.

Obě strany dělají chyby(lékaři i ministerstvo - vláda), ale lékaři jsou potřebnější..a vědí to. Jdou za svým a to je podstata demokracie a tržního hospodářství.
Mě jejich akce nijak nevadí a ani nepohoršuje.
beat
Štamgast

Odeslat příspěvekod Pickuper 6. 2. 2011 19:47

beat píše: lékaři jsou potřebnější..a vědí to. Jdou za svým a to je podstata demokracie a tržního hospodářství.

no tý vole 8-D
Pickuper
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka