Lyžařský koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod zamis 24. 1. 2020 14:17

goes píše:Mate nejake info ohldne sankovani a bobovbi v at na sjezdivkach. Muze se to?

myslíš jako pro šklíbáky? na sjezdovkách to asi moc klapat nebude, většinou je k tomu vymezenej kopeček někde dole lanovky, aby se tam maminy ***** s děckama
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 1. 2020 14:27

Ja to potrebuji nejak vedet jiste co tam muze a co ne. Mam jet a lyzovat nechcu. Tak sem si rikal ze bych si vzal sanky a na pohodu si sjel. Kdyz muze skibob apod
anonymni

Odeslat příspěvekod glider 24. 1. 2020 14:28

Na zjazdovkach byva zakaz.
Bud je zvlast sankarska draha (hlavne v Rakusku som to videl), alebo mas niekde dole mini kopcek.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 1. 2020 14:29

Tak to mam smulu. Nemate nekdo skibob napuceni?
anonymni

Odeslat příspěvekod glider 24. 1. 2020 14:30

Mam ho na garancke od vcera a nahradny mi nedali, sry.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 1. 2020 14:33

Ok.
anonymni

Odeslat příspěvekod garážmistr 24. 1. 2020 15:05

goes píše:Tak to mam smulu. Nemate nekdo skibob napuceni?

Nemám, ale jako druhá nejzajímavějšjí činnost na horách, hned po lyžování, se mi jeví pochlastávat v apre-ski.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 1. 2020 15:05

Jj to je záložní plan
anonymni

Odeslat příspěvekod opasino 24. 1. 2020 18:15

hopa26 píše:V sobotu chci jet s prckama bud do Hlinska, nebo Destne. A koukal jsem, ze v Mladkove uz je sjezdovka zrusena. :(

To radši Deštné
opasino
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 24. 1. 2020 21:30

docela rozptyl
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 24. 1. 2020 21:59

Skibob se da půjčit. Nebo aspoň sáně.
Každopádně apre vyřeší naprosto vše.
Jed!
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 24. 1. 2020 22:00

opasino píše:
hopa26 píše:V sobotu chci jet s prckama bud do Hlinska, nebo Destne. A koukal jsem, ze v Mladkove uz je sjezdovka zrusena. :(

To radši Deštné

Hlinsko pokud bych měl za barakem tak Ok. Ale jinak je to baby středisko. V Deštném se da docela pojejzdit i zkušené.
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NoSwearek 25. 1. 2020 14:59

goes píše:Ja to potrebuji nejak vedet jiste co tam muze a co ne. Mam jet a lyzovat nechcu. Tak sem si rikal ze bych si vzal sanky a na pohodu si sjel. Kdyz muze skibob apod


Záleží kam jedeš. Menší střediska v Itálii bývají celkem benevolentní. Nám na Sellarondu jeli 2 kamarádi bez lyží, bobovali na tácech na jídlo a cajk. 3 dny bez zásahu Italů. V Rakousku a Německu bych to rozhodně neriskoval. :D

Zkusil bych Snowscoot.
258 kobyl...
NoSwearek
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 25. 1. 2020 17:25

burty s krenem píše:
opasino píše:
hopa26 píše:V sobotu chci jet s prckama bud do Hlinska, nebo Destne. A koukal jsem, ze v Mladkove uz je sjezdovka zrusena. :(

To radši Deštné

Hlinsko pokud bych měl za barakem tak Ok. Ale jinak je to baby středisko. V Deštném se da docela pojejzdit i zkušené.


Prave pro prcky bezva. V patek jedem na tyden do Jizerek, tak jsme dnes potrenovali. Mam z decek radost, kluk je kopyto s nohama od sebe ( to ma po svy mame) :D Ale bavi ho to, jede pomalu, rozvazne profesorsky styl jak Klaus.
Holka ho sviha jak vitr, ta bude mnohem sikovnejsi. :-)

Mam to stejne daleko, Hlinsko, Destne, Ricky. Vse do hodiny cesta.
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 25. 1. 2020 20:37

baby su sikovne, len sa im musi chciet, aspon tej mojej krpani. Nastastie sa jej tri dni chcelo a konecne uz zvlada lahsiu pomu
MirecBA
Guru

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků