Lyžařský koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod burty s krenem 25. 2. 2020 09:16

no tak odpovez
VW Golf VIIIC 1.5 eTSI 110kw
Ford Fiesta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 25. 2. 2020 09:19

na co?
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 25. 2. 2020 10:14

jestli jsi objednal viry
VW Golf VIIIC 1.5 eTSI 110kw
Ford Fiesta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noclaf 25. 2. 2020 11:15

Nechci bejt mravokarna *****, ale tohle me presne na zapadni civilizaci fascinuje. Vime kde je nakaza, ale lyze jsou prednejsi - takze tam vyrazime, protoze chripecku prepijeme. Fuck the system.
Neco jako ta cinska pica, ktery bylo blbe a nenapadlo ji nic lepsiho nez jit v londyne na konferenci. Pravdepodobne protoze prachy jsou az na prvnim miste.
Jako neni nutny zalizt do sklepa a zavrit vzduchotesny dvere bunkru, ale jezdit do rizikovejch oblasti pokud to neni nutny....?
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 25. 2. 2020 11:20

Stačí jíst vitamín C. Beztak chcípaj jen slabší kusy.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noclaf 25. 2. 2020 11:37

Starsi clenove rodiny a sousedi tenhle pristup urcite oceni!
Navic i u tech co to nakonec prezijou jich musi byt hodne hospitalizovanych (na rozdil od chripky) - takze pokud by to vypuklo, mohli by to odnest i silnejsi kusy - ciste proto, ze pro ne nebude luzko. Ministerstvo ted nekdy psalo, ze jsou schopni vytvorit maximalne nizsi tisice luzek pro infekcni pacienty.
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 25. 2. 2020 12:59

Noclaf píše:Nechci bejt mravokarna *****, ale tohle me presne na zapadni civilizaci fascinuje. Vime kde je nakaza, ale lyze jsou prednejsi - takze tam vyrazime, protoze chripecku prepijeme. Fuck the system.
Neco jako ta cinska pica, ktery bylo blbe a nenapadlo ji nic lepsiho nez jit v londyne na konferenci. Pravdepodobne protoze prachy jsou az na prvnim miste.
Jako neni nutny zalizt do sklepa a zavrit vzduchotesny dvere bunkru, ale jezdit do rizikovejch oblasti pokud to neni nutny....?

no to je právě ono, najít tu hranici kdy je riziko ještě přijatelné a kdy už je potřeba dělat paniku a opatření. máme jet lyžovat cca 200km od těch nakažených vesnic? je to málo nebo moc? těžko říct. až se to objeví v praze (jakože je tam je ta pravděpodonost asi největší) co máme dělat mi tady na moravě? přestaneme chodit do práce a vykoupíme místní hrušku a nebo si řekneme že praha je daleko?...
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 2. 2020 13:01

Noclaf píše:Nechci bejt mravokarna *****, ale tohle me presne na zapadni civilizaci fascinuje. Vime kde je nakaza, ale lyze jsou prednejsi - takze tam vyrazime, protoze chripecku prepijeme. Fuck the system.
Neco jako ta cinska pica, ktery bylo blbe a nenapadlo ji nic lepsiho nez jit v londyne na konferenci. Pravdepodobne protoze prachy jsou az na prvnim miste.
Jako neni nutny zalizt do sklepa a zavrit vzduchotesny dvere bunkru, ale jezdit do rizikovejch oblasti pokud to neni nutny....?


Chripknou v eu letos onemocnelo pres deset milionu lidi s umrtnosti nekolikrat vetsi. Takze proc resis nejaky maly virusek a ne chripku?
anonymni

Odeslat příspěvekod powerball 25. 2. 2020 13:05

To se běž zeptat těch vlád v jednotlivých zemích ktery davaj města, hotely atd do karanteny kvůli malymu virusku.kvuli chripce se to nedela :hm
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 25. 2. 2020 13:07

Jinak chripka ma mensi umrtnost.tusim ze 0,2 versus 2%
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 2. 2020 13:08

Resis neco co ja ne. Reaguji na nekoho kdo resi ze nekdo jede do oblasti kde je 100 nemocnych koronovurrm. Ze to neresil pred tydnem kdy tam byly tisice nmocnycj s chripkou kde je nasobne vetsi umrtnost
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 2. 2020 13:10

Mas pravdu s umrtnosti ujela mi desetinna carka. Nicmene porad je rozsah chripky uplne jinde.
anonymni

Odeslat příspěvekod zamis 25. 2. 2020 13:11

teď čtu, že už je virus v rakousku, zítra bude v česku a pak už bude jedno kam kdo pojede lyžovat
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 25. 2. 2020 13:16

Asi začneme dělat zásoby potravin na horší časy...
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 2. 2020 13:24

Ja uz zacal. Zasiba zakladnich veci na cca 4-6 tydnu. Stejne bych to postuone nakoupil takze jen s predstihem. K tomu nejake dalsi veci a je klid.

Premyslim zda se na tomto bude dat vydelat :)
Přílohy
7BE17522-2E41-43A3-896E-893F9B7B6FEA.jpeg
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků