Lyžařský koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 20. 12. 2010 13:15

TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 20. 12. 2010 14:03

Slawall píše:Každému vyhovuje něco jiného, strejda tam pojede už asi po čtvrté, kdyby se mu tam nelíbilo, tak tam nejezdí a to je dost náročný lyžař. :)

neznám žádného náročnějšího lyžaře který by byl spokojený s podmínkami na českých horách
ať se to týká délky sjezdovek, možností freeride, množství lidí, čekacích dob, rozlehlostí areálů atd...
jediné plus že to máme relativně blízko
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 20. 12. 2010 14:49

Vždyť já nepsal o českých horách, já reagoval na Lukasoje a jeho Dachstein...
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 12. 2010 14:54

Jopííík, z kapsy mi vypad hopík
anonymni

Odeslat příspěvekod Vana666 20. 12. 2010 16:18

Slawall: jo tak pardon, blbě jsem se díval
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 20. 12. 2010 16:19

;-]
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sparrow75 20. 12. 2010 22:15

kdo by se chtěl trošku rozhýbat na začátek sezony tak Monínec zatím stále bez front a sněhu hafo.
sparrow75
Missák Garáže 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bleach 21. 12. 2010 08:13

schladming je dobrej, ale tak na jeden den, max na vikend. je to hrozne nizko a pokazdy kdyz jsem tam byl, tak se dalo normalne jezdit jen tak od pulky nahoru, protoze dole bylo strasny vedro a silenej mokrej snih. ale nekdy v lednu to muze byt fajn. Ale co se tyka ostatnich veci nez lyzovani, tak je ale hrozne super o<:) a lidi, takovych lidi pokzdy, ze jsme museli hledat nejaky zastrceny VLEKY, protoze na nich nikdo nejezdi
bleach
Inventář

Odeslat příspěvekod Ajdamek 21. 12. 2010 10:06

sparrow75 píše:kdo by se chtěl trošku rozhýbat na začátek sezony tak Monínec zatím stále bez front a sněhu hafo.


jaký to tam je v porovnání s jinejma střediskama, neni ta červená pomalá? mám to 70km od baráku, tak si říkám, že na jednodenní lyžování ideal.
Peugeot 508sw 1.6 bluehdi 120k EAT6 --- BMW 325iA e92
Ajdamek
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 12. 2010 10:07

No, mě nejvíc vyhovuje středisku uplně v pravo, kde není žádná kab, jen sedačka... tam se mi líbí nejvíc... Pohodička, prázdno a když vyjde počasí a je azůro, tak je to best of díí besta!!!
anonymni

Odeslat příspěvekod sparrow75 21. 12. 2010 10:17

Ajdamek píše:
sparrow75 píše:kdo by se chtěl trošku rozhýbat na začátek sezony tak Monínec zatím stále bez front a sněhu hafo.


jaký to tam je v porovnání s jinejma střediskama, neni ta červená pomalá? mám to 70km od baráku, tak si říkám, že na jednodenní lyžování ideal.

já tam na jednodenní lyžování jezdím často akorát teda všední den to je tam klídek.
Sedačka je teda docela pomalá ale zas není zácpa na sjezdovce.Horní část se dá brát jako lehká červená od kotvy je to pak až dolu spíš modrá.Sjezdovka je příjemně široká a většinou slušně upravená.Většinou střídám 1xlanovka 2xkotva.Dole docela dobrý jídla a slušnej výběr.
Je to kousek takže na takový to pohodový lyžováníčko vyhovuje.
DSC01249.jpg

fotka po nočním dešti takže sníh nevypadá nic moc ale já měkkej rád takže lyžovačka super
Mello je jediný,Mello je naše internetové slunce,Mello je náš bůh
a proto modleme se společně Mello náš jediný na nebesích.
sparrow75
Missák Garáže 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 21. 12. 2010 12:47

bleach píše:schladming je dobrej, ale tak na jeden den, max na vikend. je to hrozne nizko a pokazdy kdyz jsem tam byl, tak se dalo normalne jezdit jen tak od pulky nahoru, protoze dole bylo strasny vedro a silenej mokrej snih...

já tam byl tři roky zpátky na silvestra
bylo mínus sedmnáct a lyže nechtěly vůbec jezdit
druhý den se oteplilo na mínus dvanáct a pak už to pelášilo v pohodě
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bleach 21. 12. 2010 12:56

ja tam byl pokazdy nekdy v unoru a breznu a to bylo strasny. ale treba italie je i v tehle terminech v pohode, ale to je tou vejskou..
bleach
Inventář

Odeslat příspěvekod zamis 21. 12. 2010 13:28

zitra jedeme semka http://www.sneznik.as/zima-sjezdove-trate.htm tak vam pak poreferuju
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sparrow75 21. 12. 2010 14:48

to sem zvědavej o když z prahy je to z ruky
Mello je jediný,Mello je naše internetové slunce,Mello je náš bůh
a proto modleme se společně Mello náš jediný na nebesích.
sparrow75
Missák Garáže 2010
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků