Napad na podnikanie

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 5. 12. 2010 12:28

Dobrý duch: tzn. klasika dropship nebo preprodej z ciny u nas stale jeste funguje, jo?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 12. 2010 12:34

z ciny nevim jak to chodi, ten dovoz vim, ze tu je, ale dost lidi od toho upousti, protoze kvlaitativne to neni ono, na druhou stranu uz klesa pocet podvodu ze strany ciny, takze vyvoj tam je, ale jaky to netusim.
dopshipping byla letni bublina, ktera nyni upada, kdyz lidi zjistili, ze jen otevrit si kram, napojit ho na logistiku k uspechu nestaci a rozjet byznys na tomto zakladu proste neni realne. samo na privydelek zajimave, na poradny byznys ne. byt je pravda, ze v oboru elektroniky, kde vsichni berou od jednoho to docela jede.
anonymni

Odeslat příspěvekod TSteinar 5. 12. 2010 12:41

ja viem, ze s nazorom, ze vsetko uz je, nemam sancu vobec zacat a nie to este zbohatnut, ale ked uz sa pustim do nejakeho projektu, chcem mat informacie o trhu, ci je mozne sa tam dostat. je pravda, ze eshopy na slovensku su velmi slabe, ale suvisi to aj so zmyslanim slovakov, ktori este nie su tak otvoreni nakupovaniu cez internet.
ked mas naladu, daj nejake tipy na rozbehnutie eshopu, teda okrem tych parfemov uz :)
ta certifikacia nie je zla, treba to premysliet, dat tomu dobru podobu a pojde to snad, za ten napad som ti vdacny ;-)
TSteinar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Anonymni 5. 12. 2010 12:46

u toho eshopu s notebooky to bude asi tak, že se u dovozce do čr domluví nějaká sleva při větším odběru, nebo se dá nakupovat někde v zahraničí? třeba na tom thinkpro.sk je vidět že má většinou vše skladem, to nebude asi dovoz z číny do 7 dnů, ale zas pochybuju, že notebooky má doma na skladě, nebo že by to až tak jelo? :hm
Anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 12. 2010 12:48

TSteinar píše:ja viem, ze s nazorom, ze vsetko uz je, nemam sancu vobec zacat a nie to este zbohatnut, ale ked uz sa pustim do nejakeho projektu, chcem mat informacie o trhu, ci je mozne sa tam dostat. je pravda, ze eshopy na slovensku su velmi slabe, ale suvisi to aj so zmyslanim slovakov, ktori este nie su tak otvoreni nakupovaniu cez internet.
ked mas naladu, daj nejake tipy na rozbehnutie eshopu, teda okrem tych parfemov uz :)
ta certifikacia nie je zla, treba to premysliet, dat tomu dobru podobu a pojde to snad, za ten napad som ti vdacny ;-)


slovaci nakupuji na netu jako divi, v pomeru k poctu lidi zhruba jako u nas. takze to je opet jenom vymluva. ja nerikam, ze mas rozjet eshop, je to jen moznost a taky nerikam, ze za tyden mas obraty a vydelky na nakup noveho baraku, ale prosto pro hafo projektu tu je. jen to chce cas a casto jen minimalni investice.
anonymni

Odeslat příspěvekod TSteinar 5. 12. 2010 12:50

mna myslienka eshopu drzi uz dlho. bavilo by ma starat sa o to sam, vybavovat, co treba, komunikovat mi ide, len stale mi chyba to zakladne, ze co predavat. takze nenapada ta nieco konkretne?
TSteinar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod brasci 5. 12. 2010 13:04

tseinar: a prečo sa zameriať len na jeden produkt? urob mix a uvidíš...
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 5. 12. 2010 13:07

Dobrý duch píše:z ciny nevim jak to chodi, ten dovoz vim, ze tu je, ale dost lidi od toho upousti, protoze kvlaitativne to neni ono, na druhou stranu uz klesa pocet podvodu ze strany ciny, takze vyvoj tam je, ale jaky to netusim.
dopshipping byla letni bublina, ktera nyni upada, kdyz lidi zjistili, ze jen otevrit si kram, napojit ho na logistiku k uspechu nestaci a rozjet byznys na tomto zakladu proste neni realne. samo na privydelek zajimave, na poradny byznys ne. byt je pravda, ze v oboru elektroniky, kde vsichni berou od jednoho to docela jede.

No me to zajima prave jako prividelek tak 10k cisteho mesicne.

S tou elektronikou jsem to uplne nepochopil - stale jsi psal o cinskych suntech s tim, ze je vsechni berou od jednoho?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 5. 12. 2010 13:09

_maty_ píše:u toho eshopu s notebooky to bude asi tak, že se u dovozce do čr domluví nějaká sleva při větším odběru, nebo se dá nakupovat někde v zahraničí? třeba na tom thinkpro.sk je vidět že má většinou vše skladem, to nebude asi dovoz z číny do 7 dnů, ale zas pochybuju, že notebooky má doma na skladě, nebo že by to až tak jelo? :hm

Tak webova stranka snese vsechno :)
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TSteinar 5. 12. 2010 13:12

brasci, len mix coho? autodoplnky? je ich tu snad tucet eshopov. elektronika? obdobne. tie stavebniny su tu menej, ale to asi ide menej.
TSteinar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Iceman_21 5. 12. 2010 13:14

taky mám e-shop, ono neni jen o tom ho mít, ale lidé na webu chteji mit co nejnizsi cenu a to je hlavni kamen urazu, nikdy nedostanu poradnou cenu, pokud to neberu ve velkem, coz znamena mit sklad a poradne to tocit.... jinak nedostanu dobre podminky a budu moc drahy, proto jsme to ze zacatku musel dosti dotovat
Expert na granule 8-D na vaření :D a kosmetiku psí i lidskou :mrgreen:
Iceman_21
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 5. 12. 2010 13:15

tak stavebniny je blbosť, už vidím ako by sa nejakému kuriérovi chcelo nosiť paletu tehál a 10 pytlov cementu :D

ja teraz idem niečo skúsiť, ak mi to nevyjde dám vedieť čo to bolo :D
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 5. 12. 2010 13:17

no já ještě třeba když už hledám na netu nějakou elektroniku, tak na heureka.cz ti vyjedou od nejlevnějšího, ale taky to jsou obchody kde se jedná většinou o šedivky, chce to být mezi prvníma s označením ověřený obchod a mít oficiální distribuci, domluvit si ale nižší ceny bude asi ten kámen úrazu a bude to asi tak jak píše iceman, že ze začátku dotuješ abys byl vidět :-(
Anonymni

Odeslat příspěvekod TSteinar 5. 12. 2010 13:18

brasci, zapoj ma O:-)
TSteinar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod brasci 5. 12. 2010 13:19

tak ono to nie je v podnikaní nič zvláštne, že človek zo začiatku dotuje...
Naposledy upravil brasci dne 5. 12. 2010 13:23, celkově upraveno 1
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků