stavebni koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jouda.III 14. 10. 2019 18:52

Tlak v systému? Píše nějakou chybu?
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod Moucha 14. 10. 2019 18:55

nedostatek plynu? Nám se teď ***** něco za plynoměrem (nepamatuju si název, nějaká membrána), kotel neměl plyn a vypl

Jinak mi dnes borci dělali terasu, zrovna parta které celkem věřím, ale něco tak křivého bych já neudělal jsem si jist (teda sám sobě, někomu jinému možná jo :D )
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod motorol 14. 10. 2019 19:32

Ne plyn je v pohode. Proste je to cele vypnute a nereaguje na zapimaci tlačítko. Displej je vypnutý. Cele je to mrtvé. Po čase se to povede zapnout a zase to jede v pohode.
motorol
Inventář

Odeslat příspěvekod JardaIIx 14. 10. 2019 21:41

Máš to v záruce, tak závadu natoč, pošli jim to a trvej na opravě. Asi budou vědět, u Prothermu se na starších modelech často měnila celá základní deska, měl jsem ho, ještě starý typ s odtahem do komína.
JardaIIx
Nováček

Odeslat příspěvekod Jouda.III 15. 10. 2019 05:04

Jakej máš tlak v soustavě? Nemůže být závada v napájení? Zkontrolovat to zapínací tlačítko, zkusit to zapojit na hulváta a hlavně zkontrolovat vidlici na přívodním kabelu, jestli je dobře zapojená a utáhlý šroubky
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod motorol 15. 10. 2019 05:33

Tlak v soustavě je za studena 1,4. Napájení je z dvouzasuvky. Druhá zásuvka napájí termostat a to sviti. Vidlici jsem rozebíral včera a ta byla ok. Takze až se to stane priste tak budu natáčet.
motorol
Inventář

Odeslat příspěvekod Jouda.III 15. 10. 2019 05:44

Tak pak ještě to zapínací tlačítko. Co je to za model?
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod boss-ivoss 15. 10. 2019 07:41

Zkus prohodit spotřebiče v tý dvojzásuvce, ať vyloučíme zásuvku.
boss-ivoss
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod komarovac 15. 10. 2019 09:29

Takhle se chovala kotelna, když byly kotle připojené na proudový chránič. Vyhodil jsem ho a od té doby žádný problém.
komarovac
Nováček

Odeslat příspěvekod motorol 15. 10. 2019 09:52

Kotel Protherm Panther Condrns 25 KKO. Dvojzasuvka byla vyzkoušena. Po prohození byl termostat živý i na druhé zásuvce a kotel na druhé stále mrtvý.
motorol
Inventář

Odeslat příspěvekod Jouda.III 15. 10. 2019 10:13

Zkus zajebat tím síťovým vypínačem. U Panthera je asi součásti tohoho ovládacího panelu, to bych asi v záruce nerozebíral
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod motorol 15. 10. 2019 11:26

Problém neni, ze teď to jde. Teď to funguje naprosto bez problému. Včera jsem dorazil domu a tekla studena voda. Tak mrknu na kotel a ten vypnutej. Zapínaci tlačítko nereagovalo. Prohození zásuvek nepomohlo. Rozebral jsem vidlici a vse v pohode. Zapojil, zmacknul tlačítko a nalehlo to ok. Sranda je v tom, ze to udělalo podruhé za posledních 14 dni. Návod jak tak koukam bude priste nahrát mobilem co to dela, zjistit nejlépe jestli to co pomáhá nejvíce je to odpojení ze zdi a pak bude sranda se servisakem - závada se neprojevila...
motorol
Inventář

Odeslat příspěvekod goes 15. 10. 2019 11:33

hele zkus, kdyz by se to opakovalo to odpojeni a pripojeni. proste pokud to nebude reagovat, tak vytahnout ze zasuvky a nechat schvili a pak zkusit a to delat dokut do nesepne a pak pokud to tak udelas 2-3x tak treba to budes schopen popsat tomu servisakovi...
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Hustoles 15. 10. 2019 12:26

Obávám se, že na základní desce bude někde studený spoj. Což je na výměnu desky.
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod MV_cz 15. 10. 2019 13:00

Nebo hodit do trouby :D
MV_cz
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka