stavebni koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod 911 6. 1. 2011 14:40

koberec tam mam, husty celkem, ale nejak to neni ono..
nejaka mazanina nebo pryskirice nebo nejaka hmota, co ztvrdne, to jeste nevymysleli? :)
Never a frown with golden brown
911
Inventář

Odeslat příspěvekod Slawall 6. 1. 2011 14:42

Pryskyřice se po zatvrdnutí drolí.
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod aikoN 6. 1. 2011 15:23

911 píše:koberec tam mam, husty celkem, ale nejak to neni ono..
nejaka mazanina nebo pryskirice nebo nejaka hmota, co ztvrdne, to jeste nevymysleli? :)

Kód: Vybrat vše
http://www.gluetechnology.eu/4968-epoxidove-lepici-tmely-(plasteliny)-epoxidove-lepiace-tmely-(plasteliny)/
aikoN
Inventář

Odeslat příspěvekod 911 6. 1. 2011 15:26

jo, to zni dobre. to zkusim. tu je na drevo primo
http://www.gluetechnology.eu/4968-epoxi ... 2856-g%29/

diky vsem!
Never a frown with golden brown
911
Inventář

Odeslat příspěvekod Fidlik 6. 1. 2011 15:44

Fidlik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aikoN 6. 1. 2011 15:46

nz ;-)
aikoN
Inventář

Odeslat příspěvekod Slawall 6. 1. 2011 15:49

Přesně tohle jsem myslel. :)
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod Pickuper 17. 1. 2011 19:02

přátelé, máte někdo nějakou seriozní zkušenost s teplovzdušnejma solárníma kolektorama (např. systém SolarVenti atd.) :?:
"a ja cekal, ze budes tak nejak jednodussi clovek, ktery kdyz mu nekdo nekyve hlavou na ty jeho blbosti, tak holt mu to hlava nepobere a musi davat vsem pres drzku. No proc ne, tim vice se potvrzuje to, co se tu o tobe rika." Goes
Pickuper
Štamgast

Odeslat příspěvekod JardaB 8. 2. 2011 19:48

Nevite jak se klasicky dela roh u sadrokartonove pricky, bez dalsi konstrukce? Nejlepsi co me napadlo je udelat rovne delsi useky a pak po oblozeni deskama je propojit (je to takova uskocena pricka 200cm, 70cm do vinglu a zase 200cm v puvodnim smeru...
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod Pickuper 8. 2. 2011 20:15

sice moc dobře nechápu vo co ti konkrétně jde, ale i tak mám takovej neblahej pocit, že pod sádráčem musí bejt nějaká konstrukce vždy a všude....jinak se tomu nebude chtít asi moc držet :hm

jeden z důvodů proč jsem sádroši tak nějak nikdy nepřišel na chuť, příčku kterou prokopneš nebrat :D a vůbec úplně nejlepší je sádrokartonovej záklop stropu ve velký místnosti :-!
"a ja cekal, ze budes tak nejak jednodussi clovek, ktery kdyz mu nekdo nekyve hlavou na ty jeho blbosti, tak holt mu to hlava nepobere a musi davat vsem pres drzku. No proc ne, tim vice se potvrzuje to, co se tu o tobe rika." Goes
Pickuper
Štamgast

Odeslat příspěvekod JardaB 8. 2. 2011 20:22

Tak jasne, konstrukce z CW a UW profilu tam bude, ale jak vykonstruovat roh, aby tam nebyly 3 CW profily u sebe jsem nevymyslel. Takze bych udelal rovny kus s oblozenim, na desku ***** skrz profil pod ni CW profil a pokracoval do vinglu. IMHO by to melo drzet nejlip... Jnak tam bude profil navic a muzu to oblozit deskama najednou, ale nevim co je lepci...
nazorne - 2 profily
U|C
3 profily:
U
UC
Legenda: U, C = smer CW profilu, | = deska
Twingo II, 43 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod Pickuper 8. 2. 2011 20:38

já bych viděl jako možný voboje.....je to celkem prašť jako uhoď...btw: v čem ti vaděj 3 profily u sebe? :D
Pickuper
Štamgast

Odeslat příspěvekod JardaB 8. 2. 2011 21:17

Musel bych jet koupit dalsi 2 :-P
Twingo II, 43 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod MarkFX 8. 2. 2011 21:41

Pickuper píše:sice moc dobře nechápu vo co ti konkrétně jde, ale i tak mám takovej neblahej
pocit, že pod sádráčem musí bejt nějaká konstrukce vždy a všude....jinak se tomu nebude chtít asi moc držet :hm

jeden z důvodů proč jsem sádroši tak nějak nikdy nepřišel na chuť, příčku kterou prokopneš nebrat :D a vůbec úplně nejlepší je sádrokartonovej záklop stropu ve velký místnosti :-!

co máš proti sádrošu? U vertikální příčky chápu že pevnější je postavit třeba z itongu, ale zaklopit podkroví a stropy sádrošem je nejvychytanější, navíc to můžeš zaizolovat.. A pevnosti bych se nebál, strop nohou asi jen tak neprokopneš.. :hm
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod JardaB 8. 2. 2011 22:02

Do ty pricky nikdo kopat nebude, nestavim separaci pro barevny ale zamykatelnou dilnu, aby mi tam decka nedelaly bordel ;-)
Twingo II, 43 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Předchozí stránkaDalší stránka