stavebni koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 7. 2021 19:35

Uz sem si rikal ze bys nemel principualni alternativu ke google
anonymni

Odeslat příspěvekod Redlajn 25. 7. 2021 19:40

brasci píše:Ked mohla byt malta dobra na postavenie celeho ostrova, bude dobra aj evlovi na cestu. Takze hura do toho.

:D
Redlajn
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 25. 7. 2021 20:01

lu.kas píše:

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 26. 7. 2021 06:11

beton na zadělání díry ve zdi je zbytečnost, respektive nedokážu si to moc představit, ono by Ti to vyteklo dolů a musel bys na to leda nějak rychle přidělat bednění, teda nevím jak. Takže prostě malta, resp. já to dělal jádrovou omítkou https://www.obi.cz/omitky/cemix-jadrova ... /p/1163922 tu můžeš patlat mezi cihly (jak psal Jarda, jestli je tam větší ďoura, naskládej tam úlomky cihel) a udělat i hurou omítku tam, kde máš starou cihlu a potřebuješ udělat základ, kterej pak můžeš finalizovat perlinkou a lepidlem a fajnovou omítkou
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Redlajn 26. 7. 2021 06:34

.
Přílohy
891356D0-374F-4E95-88AD-FA7EB6AA8F63.jpeg
Redlajn
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 26. 7. 2021 06:40

8-D jo tydle dědovo betony je pak radost likvidovat
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 26. 7. 2021 07:03

MV_cz píše:beton na zadělání díry ve zdi je zbytečnost, respektive nedokážu si to moc představit, ono by Ti to vyteklo dolů a musel bys na to leda nějak rychle přidělat bednění, teda nevím jak. Takže prostě malta, resp. já to dělal jádrovou omítkou https://www.obi.cz/omitky/cemix-jadrova ... /p/1163922 tu můžeš patlat mezi cihly (jak psal Jarda, jestli je tam větší ďoura, naskládej tam úlomky cihel) a udělat i hurou omítku tam, kde máš starou cihlu a potřebuješ udělat základ, kterej pak můžeš finalizovat perlinkou a lepidlem a fajnovou omítkou

Jj omítka je další věc, prostě

Malta
Cement
Omítka
STK
Beton

Co kdyz potřebují zadelat díry právě v té perlince?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 26. 7. 2021 08:15

Pak lepidlo.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 26. 7. 2021 08:26

pro úplnost dodám radši "stavební lepidlo" :nenapadne
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 26. 7. 2021 08:33

Ale, nemusíme se hned nazývat plnými tituly! :D
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 26. 7. 2021 08:33

:D

jo ale prodávaj i nějakou takovou rychlohmotu na zadělání děr ve zdech, něco jako stavební lepidlo (vypadá to podobně a taky je to sypké a ředí se vodou), ale dá se toho napatlat tlustá vrstva a .... asi to nedoporučuju :D já to koupil dva roky zpátky, kdy jsem zadělával nepovedenou zásuvku a když jsem to letos potřeboval oddělat, tak to šlo hodně špatně dolů
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 26. 7. 2021 08:36

Takže to naopak funguje dobře, ne? :D
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 26. 7. 2021 08:40

Až moc, takže teoreticky pro evla by to mohlo být dobré.... jen nevím, jak se to přesně jmenovalo, doporučil nám to prodavač, bo jsem tehdy nechtěl kupovat 25kg pytel
Takže menší balení, asi deset kilo, zase patřičně drahé, ale na nějaké rychlozadělání proč ne. Ale za ty dva roky to zkamenělo otevřené v pytli schované ve skříni a to tam extra vlhkost nebyla :(
Teď už mám ale vždycky minimálně otevřenej jeden pytel s lepidlem a s hrubou omítkou takže vyberu podle účelu
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 26. 7. 2021 09:01

MV_cz píše:8-D jo tydle dědovo betony je pak radost likvidovat

To teda :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 29. 7. 2021 08:49

Tvl po znamostech je fakt vsechno na *****...vloni v breznu jsme sedomluvili, ze se bude delat nova strecha, realizace 9/2020...někdy 2/2021 probehlo nouzove zalepeni der protoze strecha neudelana..po mesici zase teklo znova. No tak si mati nasla jineho strechare, ktery to do 2 mesicu od kontaktu opravil..
Kamos samozrejme *****, ze co jsem si to jako dovolil, ze by mi tam ted mohl slozit matros na tu strechu a chtit to zaplatit (nema sklad, nevim, kde by ten matros na strechu mel) tvl a cele to snazi hodit na me, ze jsem kokot. No jak jsem se vytocil to neni mozne tpc. Misto toho, aby rekl, ze nema na to kapacitu hned na zacatku, tak nas taha za nos, x mesicu teklo do baraku zbytecne..vymluvy na pocasi a jine zakazky, tvl se spozdenim rok. No ja to ***** tvl.. >:-(
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků