stavebni koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Pajjoun 8. 11. 2019 23:27

Tohle přesně tam bylo. Co jsem tak vyrozuměl. A při rekonstrukci to šlo pryč. Je tam klasika malej kohoutek nad vanou a umyvadlo je pryč.

Přitom rozměrově je to větší než to na fotce a v klidu by se to tam poskládalo všechno... Aby to bylo funkční a pěkný. To z fotky jsem popravdě rád, že tam neni. :D

polda: Jaký T? Nějakej odkaz, pod čim to hledat? Jsem něco viděl na stránkách v Hornbachu, ale všechno co jsem našel mi přišlo dost humpolácký na bytový použití. :D
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod polda 9. 11. 2019 06:18

Normální Téčko a odtud hadičky ,jenom nevím jak ti to tam bude blbě viset,baterie , jak vypadá zeď, kachliky apod.

Dovedu si představit umyvadlo na něm namontovanou baterii ,zespoda jdou /trubky,hadičky/ dle estetiky a možností do vanové baterie, za kterou je ve zdi nějaký T podle potřeby, s vnějším/vnějším závitem nebo lisovacim/navařovacím připojením.
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod MV_cz 9. 11. 2019 07:19

Pajjoun píše:Tohle přesně tam bylo. Co jsem tak vyrozuměl. A při rekonstrukci to šlo pryč. Je tam klasika malej kohoutek nad vanou a umyvadlo je pryč.

Přitom rozměrově je to větší než to na fotce a v klidu by se to tam poskládalo všechno... Aby to bylo funkční a pěkný. To z fotky jsem popravdě rád, že tam neni. :D

polda: Jaký T? Nějakej odkaz, pod čim to hledat? Jsem něco viděl na stránkách v Hornbachu, ale všechno co jsem našel mi přišlo dost humpolácký na bytový použití. :D

Tak to jsou kikoti. Je tam zděný jádro a nechali jen vývod na vanu?
MV_cz
Inventář

Odeslat příspěvekod polda 9. 11. 2019 09:58

Malý čištění zvládli v kuchyni.
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod Pajjoun 9. 11. 2019 10:06

MV_cz píše:
Pajjoun píše:Tohle přesně tam bylo. Co jsem tak vyrozuměl. A při rekonstrukci to šlo pryč. Je tam klasika malej kohoutek nad vanou a umyvadlo je pryč.

Tak to jsou kikoti. Je tam zděný jádro a nechali jen vývod na vanu?

Jaký je jádro netušim. Jsem tam byl jen na skok. A tohohle jsem si hned všim. :D
Moc tomu nerozumim, že to někomu přišlo normální, udělat to takhle...
Ale co jsem prolejzal inzeráty na garzonky, tak je tohle ještě dobrý. Jeden třeba vůbec neměl kuchyň a byl za 1m+... Dohledal jsem i odkaz a už je pryč.
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod MV_cz 9. 11. 2019 10:35

tak k čemu kuchyň dneska, že :D pokud člověk jí v práci a o víkendu po hospodách, stačí jen lednice a mikrovlnka, pokud ta donesená pizza vystydla 8-D

Každopádně před rekonstrukcí jsme měli podobný umakartový jádro, měli to vymyšlený super - na prostor 160x160 cm celá koupelka s vanou, umyvadlem a vedle tatík lupnul ještě pračku. Museli jsme udělat zděný jádro trochu větší (resp. vytvarovat koupelnu podle zamýšleného vybavení) a vodu udělat jako vývod nástěnky na vanu + pak pod umyvadlo na stojánkovou baterii + na pračku
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 9. 11. 2019 12:02

Jack111 píše:V několika pidikoupelnách, kde chtěli mít všechno (a nebo od komunismu nezrekonstruovaný) jsem viděl tohle. Stačí k tomu jen dlouhá baterie a tou si kvedlat kam potřebuješ.
Obrázek

občas někde na návštěvách nebo na fotkách z realitek toto ještě je vidět :shock:
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod MV_cz 9. 11. 2019 12:42

prostě minimalizační genialita, my jí v základu měli ještě podélně průchozí (kolem vany) :D
renaultí 1.8 M5P EDC
MV_cz
Inventář

Odeslat příspěvekod Hustoles 9. 11. 2019 12:50

Aspoň vám kópelka nezatuchla :-)
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod MV_cz 9. 11. 2019 13:02

no právě otec z jedný strany dveří dal pračku, z druhý ledničku a bylo po průchodu :D Jinak ani nevím, kam by se to v tom bytu vešlo
renaultí 1.8 M5P EDC
MV_cz
Inventář

Odeslat příspěvekod Jouda.III 9. 11. 2019 13:06

MV_cz píše:prostě minimalizační genialita, my jí v základu měli ještě podélně průchozí (kolem vany) :D

...přes WC...
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod Jouda.III 9. 11. 2019 13:07

MV_cz píše:no právě otec z jedný strany dveří dal pračku, z druhý ledničku a bylo po průchodu

Takže jste chodili do kópelky přes hajzl?
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod MV_cz 9. 11. 2019 13:14

Ne, záchod byl vedle úplně zvlášť
renaultí 1.8 M5P EDC
MV_cz
Inventář

Odeslat příspěvekod goes 9. 11. 2019 15:07

My meli dvere. Zachod. Dvere. Kupelka. Dvere. Takze slo jit pres kupelku na wc. Na druhou stranu ten umakart stejne nic neodhlucnil takze ty dvere byly pro formu. A to umyvadlo nad vanou sme meli taky. To byl rok 2004 cca a muj prvni najem
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Předchozí stránka