Pivní koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod polda 15. 7. 2018 16:59

Místo mozku z piva kostku.
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod Jean ViC 15. 7. 2018 17:04

JardaB píše:Plechy muzu koupit kdekoli ale nerad bych dal za kus vic nez 18 Kc. Tyhle Radegasty po 12 v kauflandu tomu rikam dobra akce ;-)

Mě to ani nepřekvapuje
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod JardaB 15. 7. 2018 17:12

Tak jde o pocit, jak piju vyhodne, nevidim na tom nic spatnyho. Ale klidne si kupujte to nejdrazsi :-P
Plzen majit ted v akci lahvovou, za cca 18, ale lahve budu brat az v nejhorsim do HR ;-)
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod ka-spel 15. 7. 2018 17:29

Já si bral teď na 13 dní i s cestou na Sardinii 24 Budvarů v plechu. A i když mě jich tak 5 vypila žena, tak mě furt říkala, že jsem závislý a mám se léčit, že mám pivo každý den. A k tomu 4 ks jejich sardinského Ignusa (to byl teda kup..., dělá to Heineken) a půl litr nějakého rumu z Lidlu. :hm :D
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář

Odeslat příspěvekod JardaB 15. 7. 2018 17:38

:mrgreen:
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod Jouda.II 15. 7. 2018 17:50

ka-spel píše:Já si bral teď na 13 dní i s cestou na Sardinii 24 Budvarů v plechu. A i když mě jich tak 5 vypila žena, tak mě furt říkala, že jsem závislý a mám se léčit, že mám pivo každý den. A k tomu 4 ks jejich sardinského Ignusa (to byl teda kup..., dělá to Heineken) a půl litr nějakého rumu z Lidlu. :hm :D

Asi nebude z rodu Ječmínků. Trochu tě lituju
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář

Odeslat příspěvekod Vagi 15. 7. 2018 18:08

Spíš ho lituju za ten Budvar :-!
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod ka-spel 15. 7. 2018 18:17

Marně ji říkám, že do tří piv denně je to na trávení a ze zdravotních důvodů. Já to mám i místo prášků na spaní. Jo ten Budvar nic moc. V podstatě žádný rozdíl oproti jiným plechovkám masovkám. Jak nepiju Plzeň, tak tu co jsem bral v zimě do Alp, tak na plechovku hodně dobrý.
Naposledy upravil ka-spel dne 15. 7. 2018 18:19, celkově upraveno 1
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář

Odeslat příspěvekod Vagi 15. 7. 2018 18:18

Já to piju kvůli chuti a také vitamínu B :D
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod Jouda.II 15. 7. 2018 18:32

ka-spel píše:Marně ji říkám, že do tří piv denně je to na trávení a ze zdravotních důvodů. Já to mám i místo prášků na spaní. Jo ten Budvar nic moc. V podstatě žádný rozdíl oproti jiným plechovkám masovkám. Jak nepiju Plzeň, tak tu co jsem bral v zimě do Alp, tak na plechovku hodně dobrý.

To asik nebude Hanačka
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář

Odeslat příspěvekod brasci 15. 7. 2018 21:55

ka-spel píše:
brasci píše:Hladám pivo, ktoré svojou charatkeristikou bude "desina" ale má vysoký obsah alkoholu. Ideálne viac ako 4,5%. Vie garáž?

http://www.pivovarkout.eu/desitka.html a pochutnáš si.

Tvl to je *****. To som pil zrovna vcera v jednom podniku a chutilo 8-D
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Arnie J 17. 7. 2018 12:08

Jean ViC píše:Ja taky a předtím údajně tankový kozel 11 a ten se pil lepe, krásně do mě tri kousky za cca hodku padli :)

Woe to sme měli v sobotu na oslavě celý sud, no vypili jsme ho prakticky ve třech. Dost jsem se divil, že jsem třeba po 12 škopkách, co jsem vypil od 10 do 16, ještě v pohodě funkční. A matka propadla depresi, že vychovala alkoholika D
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod glider 17. 7. 2018 12:10

Dal by som si pivo kua.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod glider 17. 7. 2018 12:11

Arnie J píše:
Jean ViC píše:Ja taky a předtím údajně tankový kozel 11 a ten se pil lepe, krásně do mě tri kousky za cca hodku padli :)

Woe to sme měli v sobotu na oslavě celý sud, no vypili jsme ho prakticky ve třech. Dost jsem se divil, že jsem třeba po 12 škopkách, co jsem vypil od 10 do 16, ještě v pohodě funkční. A matka propadla depresi, že vychovala alkoholika D

:D :D :D
Mamka klasika.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod tomanr 17. 7. 2018 12:15

Arnie J píše:

. Dost jsem se divil, že jsem třeba po 12 škopkách, co jsem vypil od 10 do 16, ještě v pohodě funkční.D

Len ci sa to zdalo aj tym naokolo. Alebo si tym myslel, ze ti naradie este fungovalo?
tomanr
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka