Važení autobusů

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Lukasoj 30. 8. 2010 12:13

odie: a kam jedeš? Bibione? :D
Lukasoj
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod Jintaj 30. 8. 2010 12:56

Hlavně vracejte ty hnědý podšálky!
Jintaj
Fanatik roku 2008

Odeslat příspěvekod lu.kas 30. 8. 2010 13:59

Stejně cestovka počítá s tím, že to minimálně půlka lidí nedodrží :)
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod cykloš 30. 8. 2010 16:05

Já jel busem do Řecka, cesta se natáhla na 32 hodin, pořád nějaké opravy nehody. Jinak v pohodě.
cykloš
Nováček

Odeslat příspěvekod odie 30. 8. 2010 16:11

Jedu skoro až úplně na jih k Ionskýmu moři.

Řízečky ani pivíčko netáhnu, tak se do toho snad nějak vejdu. Stejně furt nosim na sobě to samý.
odie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mikey89 30. 8. 2010 16:27

Tak my jezdili do Itálie už co sem byl malej a vždycky autobusem, večer kolem šestý se vyráželo a ráno sme byli tam :) Ale je fakt že dítě je skladnější a tak si v autobusu pohodlně sedne, dneska už bych jinak než autem nejel....
'01 BMW E39 530i. . . . . . 170kW @ 5900 rpm
'07 Ford Focus CC 1.6 . . . 74kW @ 6000 rpm
Mikey89
Insomniak roku 2010

Odeslat příspěvekod CHiP 30. 8. 2010 16:40

powerball píše:ja byl jednou v italii vlakem a od ty doby mam tak trochu z vlaku fobii :D

My jeli vlakem až na jih Sicílie, vlakem už nikdy :pozor :-! Taky vám někde (nám konkrétně v Římě) přistavili noční vlak a italové stáhli okénka a lezli dovnitř aby zabrali místa v kupátkách? :shock: Od té doby už jsem vlakem nejel ani vnitrostátně, vyjma když jsem jezdil na kolej, ale to jsem vlakem moc často nejezdil a jezdil jsem jedině už první třídou :--
S autobusem ujeto 300tis. km bez zaviněné nehody 8)
CHiP
Autobusák roku 2009

Odeslat příspěvekod CHiP 30. 8. 2010 16:46

Mikey89 píše:Tak my jezdili do Itálie už co sem byl malej a vždycky autobusem, večer kolem šestý se vyráželo a ráno sme byli tam :) Ale je fakt že dítě je skladnější a tak si v autobusu pohodlně sedne, dneska už bych jinak než autem nejel....

No fuj, autem bych nikam nejel a už vůbec ne jako řidič :-! Autobusem se mi taky moc nechce, ale vždy když jsme jeli se školou do itálie, tak pokaždé starou vyhrkanou vrakosou, buď zatékalo okolo oken, nebo někudy stropem ... no hrůza, jednou přijela pro nás nakloněná vrakosa, bouchnul mu měch na pérování, skvělá cesta domů :mrgreen: Nějakým novějším zájezďákem jsem nikdy nejel, tak nevím jaký je komfort tam, ale zájezdové vrakosy teda nic moc :D
S autobusem ujeto 300tis. km bez zaviněné nehody 8)
CHiP
Autobusák roku 2009

Odeslat příspěvekod Mikey89 30. 8. 2010 16:55

Jo my taky ještě jezdili těma starýma Karosama :D
Ale autem jedině jako řidič, jako spolujezdec to musí bejt strašná nuda....
'01 BMW E39 530i. . . . . . 170kW @ 5900 rpm
'07 Ford Focus CC 1.6 . . . 74kW @ 6000 rpm
Mikey89
Insomniak roku 2010

Odeslat příspěvekod myšpulín 30. 8. 2010 17:36

Já jel v 1990 roce na takový okruh Itálií (Benátky, Miláno, Pisa...) Karosou ŠD 11:)
Musím ale říct že byla ve velmi dobrém stavu, žádný problém.
myšpulín
Štamgast

Odeslat příspěvekod Pajjoun 31. 8. 2010 14:44

Já byl pár let zpátky Itálie-Albánie-černá hora a pak přes chorvatsko domu. Jeli jsme autobusem Vanhool a byla to parádička. Byl jsem na poslední dvojlavičce před pětkou, která byla prázdná, tak jsme měli sedačky od sebe(ta blíž do uličky šla posunout do boku), opěradla dolu a cesta byla v pohodě :-). A díky řidičum jsem se prvně napil Rakije :D. Bylo dobrý vědět, že nás další den vezou x set km :D
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod Slawall 31. 8. 2010 22:01

Já jel naposledy busem do rakouských Alp, měli jsme minibus pro 26 lidí, bylo nás 20, takže jsem měl pro sebe tu nejposlednější řadu sedaček...pohodička. :D
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod Dobrý duch 31. 8. 2010 22:36

jezdivame docela na poznavacky a ty jsou veskrze busy a i pres 188 cm to docela jde v klidu.
Dobrý duch
Inventář

Odeslat příspěvekod ToMMyK 1. 9. 2010 00:21

Jj. Timto nas uz strasili, kdyz jsme zamlada s kamosema jezdili s kurzem aerobicu nekam k mori. Kazdy si ssebou tahnul 4kartony piva a plavky. nikdy nas nikdo nevazil
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor

Odeslat příspěvekod myšpulín 1. 9. 2010 07:59

Spíš tím strašej aby lidi za stejný peníze toho netahali víc. Ono každý kilo se projeví na spotřebě.
myšpulín
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka