HLEDÁM PRÁCI - NEHLEDÁTE KOLEGU ? NABÍDKA PRÁCE

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jean ViC 22. 2. 2017 20:40

Mě by vadila podrztaska, nemožnost dlouhé dovolené a že není to vlastně IT ani tak moc
TCe 120k 205Nm EDC
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod anonym 22. 2. 2017 20:42

Hele a nejde tam ta úroveň toho IT u toho A nějak pozvednout? Prostě říct hele tady potřebujeme novej server protože to co tam je a plus win2003 jsou ***** kupme něco novýho? Nebo nevím jak to tam je
anonym

Odeslat příspěvekod eLzyx 22. 2. 2017 20:44

no, ale nějak nedokážu posoudit, jestli mě pálí dobré pohodlné bydlo, nebo prostě je to nějaký záchvěv kariérních ambicí ... to jsem nikdy neměl.
Blbý je, že je mi 33, měl bych začít uvažovat nad tím, že bych založil rodinu ... ale ani jedna pracovní nabídka není na nějaké vyskakování si a ani u jedné si nedovedu přestavit, že bych utáhl ženu a dva prcky. Do toho bych měl myslet nad tím, že bude potřeba řešit ještě bydlení. Sice ne nijak nutně, ale ... barák mám napůl s bráchou, každý patro, samostatné byty. Ale obávám se, že bude potřeba aby jeden druhého vyplatil a pořídil se další barák. Tj. visí nademnou dloužek cirka 1,5 míče ... současný barák v podstatě zaplacen
Naposledy upravil eLzyx dne 22. 2. 2017 20:52, celkově upraveno 2
eLzyx
Veterán

Odeslat příspěvekod D1.8T 22. 2. 2017 20:47

Tak s tímhle ať jdou ty kokoti do *****.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán

Odeslat příspěvekod eLzyx 22. 2. 2017 20:48

GrandeurV6 píše:Hele a nejde tam ta úroveň toho IT u toho A nějak pozvednout? Prostě říct hele tady potřebujeme novej server protože to co tam je a plus win2003 jsou ***** kupme něco novýho? Nebo nevím jak to tam je

nechtějí do toho moc investovat, protože to funguje. A ano, stále jedeme na W2003 kvůli RDP. Ale také na W2012 na druhém serveru. Kdyby byly prachy, tak bych začal řešit i exchange server, nebo alespoň Office 365. Teď se jeden na Libre Office a mejlu k webhostingu.
eLzyx
Veterán

Odeslat příspěvekod anonym 22. 2. 2017 20:52

eLzyx píše:nechtějí do toho moc investovat, protože to funguje

Klasika, totálně na *****... Ale když se dají argumenty tak to třeba půjde. Vzpomínám si jak jsme se neustále srali s IceWarpem, protože "je to levnější než Exchange a funguje". Jakmile to ale začlo samotnýmu nejvyššímu blbnout tak se neprodleně domluvila testovací licence na Exchange a zároveň testoval O365 :-)
anonym

Odeslat příspěvekod JardaB 22. 2. 2017 20:52

Aby se na to tady amici nevysrali a bude na dlazbe.
Jako ale tezka volba, no, ted jeste jak daleko se dojizdi...
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod eLzyx 22. 2. 2017 20:54

Jean ViC píše:Mě by vadila podrztaska, nemožnost dlouhé dovolené a že není to vlastně IT ani tak moc

jo někdy mě sere, že mě lidi vidí spíše jako poslíčka a když jim řeknu, že dělám ve firmě IT, tak se diví, proč se mrcasím s rozvozem zboží. Ale má to i své výhody. Vemu auto a po cestě si nakoupím, zajistím co potřebuju ...
Naposledy upravil eLzyx dne 22. 2. 2017 20:55, celkově upraveno 1
eLzyx
Veterán

Odeslat příspěvekod JardaB 22. 2. 2017 20:55

eLzyx píše:no, ale nějak nedokážu posoudit, jestli mě pálí dobré pohodlné bydlo, nebo prostě je to nějaký záchvěv kariérních ambicí ... to jsem nikdy neměl.
Blbý je, že je mi 33, měl bych začít uvažovat nad tím, že bych založil rodinu ... ale ani jedna pracovní nabídka není na nějaké vyskakování si a ani u jedné si nedovedu přestavit, že bych utáhl ženu a dva prcky. Do toho bych měl myslet nad tím, že bude potřeba řešit ještě bydlení. Sice ne nijak nutně, ale ... barák mám napůl s bráchou, každý patro, samostatné byty. Ale obávám se, že bude potřeba aby jeden druhého vyplatil a pořídil se další barák. Tj. visí nademnou dloužek cirka 1,5 míče ... současný barák v podstatě zaplacen

Na to nase civilizace dojede, ze si lidi mysli, ze nejdriv penize a pak rodina. To je proti prirode. Zit se da i skromne.
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod eLzyx 22. 2. 2017 20:58

JardaB píše:Aby se na to tady amici nevysrali a bude na dlazbe.
Jako ale tezka volba, no, ted jeste jak daleko se dojizdi...

obojí je cirka 25 tam + 25 zpět
A že by se tu na to amíci *****? Odtud zásobují trhy mimo USA, Caterpillary jsou po celém světě ...
Naposledy upravil eLzyx dne 22. 2. 2017 21:00, celkově upraveno 1
eLzyx
Veterán

Odeslat příspěvekod eLzyx 22. 2. 2017 20:59

JardaB píše:Na to nase civilizace dojede, ze si lidi mysli, ze nejdriv penize a pak rodina. To je proti prirode. Zit se da i skromne.

já se skromností relativně nemám problém, ale už pár vztahů ztroskotalo na tom, že jsem socka a tím pádem i kolenovrt. A to fakt nehodlám opakovat ve chvíli kdy bude moje jméno v rodném listě nějakého prcka ...
eLzyx
Veterán

Odeslat příspěvekod one-z 22. 2. 2017 21:01

pech. píše:
Jean ViC píše:resi lidi v nove praci jak jsi odesel z minule prace? jako jestli treba na nejaky paragraf tak pak by me nevzali do nove?

Nelze to pominout. Je lepší dojet tu výpovědní lhůtu ve vší slušnosti bez lemplování a podrazů, protože nikdy nevíš kde koho v budoucnu potkáš a lidi si pamatujou leccos.

Ono je to oboustranné, bez prémií mám podepsanej základ, za který by se mi nevyplatilo ani vstávat a že by mi nešáhl na prachy, na to bych si nevsadil, takže toto by byla první věc na kterou bych se šéfa zeptal a snad by ve vší slušnosti na rovinu odpověděl.

elzyx: Asi bych zůstal a případně hledal C, času na to ostatně máš v práci A fůru a tím nemyslím, že nutně musíš flákat práci, ono jestli máš po 8h padla a bez dojíždění, tak musíš mít spoustu volného času, navíc ta možnost si zařídit věci při práci, dodávka. Ale záleží jakýho máš aktuálně šéfa, aby ti ty prachy po měsíci nestáhl, když už bude vědět že ti nabídka B utekla, případně aby ti to nedával sežrat, žes chtěl zdrhnout. Ale ze mě mluví to, že 11. rokem dojíždím denně 100 km a máme tolik kšeftů, že flex. prac. doba znamená velmi často přesčasy a ve spojení s dojížděním se jezdím domů spíš jen vyspat, takže si svýho času začínám vážit čím dál více. Nedávno jsem i zvažoval "horší" práci, která by mi ale přinesl spoustu soukromého času.
one-z
Inventář

Odeslat příspěvekod eLzyx 22. 2. 2017 21:03

one-z píše:Ale záleží jakýho máš aktuálně šéfa, aby ti ty prachy po měsíci nestáhl, když už bude vědět že ti nabídka B utekla, případně aby ti to nedával sežrat, žes chtěl zdrhnout.

toho se nebojím, fér lidi.
eLzyx
Veterán

Odeslat příspěvekod Lukas063 22. 2. 2017 21:19

pročetl jsem to a asi bych hledal taky něco ve smyslu C, co bude fakt zajímavé, stálý příjem máš, hledej spíš pohodlí, léta utíkají a nemá smysl se někam honit (co se týče fyzických sil), lepší už to nejspíš nebude :-) ...
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod evlo 22. 2. 2017 21:26

lol
evlo
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka