HLEDÁM PRÁCI - NEHLEDÁTE KOLEGU ? NABÍDKA PRÁCE

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jean ViC 22. 2. 2017 16:13

M@C píše:Chtelo by to nejakou moznost C, kde to bude za vice penez, bliz a na pohodu a zaroven nove technologie a tak :-)
Ja taky odesel pred 1,5 rokem z A do B (no ne uplne jako ty, ale v A pohoda, homeoffice, skoleni, prac. dobu nikdo neresil, penez dost, i nove technologie atd., B mensi pohoda, skoro zadny homeoffice, skoro zadne skoleni, prac. dobu resili na minutu - hodne veci vyplulo na povrch az po nastupu, jinak bych tam asi nesel. Ale v B zas vice penez a taky nove technologie + vetsi zodpovednost), tak jsem se rad do A zas vratil, a za vic penez nez v B :-D

Takže dobře to dopadlo já si snad nebudu nadávat ale deset let zakrnet v jedné firmě je dost dlouho a rozhýbat se bude kruté se bojím... Ale do důchodu daleko
Teď je snad práce dost kdyby náhodou
TCe 120k 205Nm EDC
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod pech. 22. 2. 2017 17:29

JV: budeš měnit práci?
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sell: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod pech. 22. 2. 2017 17:32

Jean ViC píše:resi lidi v nove praci jak jsi odesel z minule prace? jako jestli treba na nejaky paragraf tak pak by me nevzali do nove?

Nelze to pominout. Je lepší dojet tu výpovědní lhůtu ve vší slušnosti bez lemplování a podrazů, protože nikdy nevíš kde koho v budoucnu potkáš a lidi si pamatujou leccos.
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sell: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 22. 2. 2017 17:38

Nevím jak je to teď, ale dřív to bylo tak, že se to psalo do hodnocení pro nového zaměstnavatele, ale pokud jsi byl domluvený s novým zaměstnavatelem, že to budeš muset udělat takhle, tak mu bylo jedno co tam napsali, protože věděl, že jsi odešel kvůli nim.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod powerball 22. 2. 2017 17:40

co to je takovy hodnoceni pro novyho zamestnavatele?
-Adult Content
-Mystery
-Romance
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 22. 2. 2017 17:42

Zápočtový list?
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod powerball 22. 2. 2017 17:43

tam se nekdy pise neco jinyho krome celkovyho vydelku za rok?
-Adult Content
-Mystery
-Romance
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod Jean ViC 22. 2. 2017 17:45

pech. píše:JV: budeš měnit práci?

email
TCe 120k 205Nm EDC
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 22. 2. 2017 17:53

powerball: Píšu co jsem zažil. Před cca 10 lety mě jeden lákal k sobě a prý hned přejít. Měl jsem z toho obavy a bylo mi řečeno, že se na ně mám vykašlat a prostě hned odejít, že mi hrozí maximálně tohle.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod powerball 22. 2. 2017 17:56

to byl asi nakej filuta.ja si furt myslim ze zapoctak se dava maximalne na pracak a nebo se schovava na duchod (nebo tak neco, moc tyhle veci nezkoumam)
-Adult Content
-Mystery
-Romance
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod powerball 22. 2. 2017 17:58

aha tak se dava do novy prace, ale zaroven tam pisou tohle.prase aby se v tom vyznalo.
Nezaměňujte jej s pracovním posudkem (posudkem o pracovní činnosti), který se vydává jen na žádost zaměstnance.
-Adult Content
-Mystery
-Romance
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 22. 2. 2017 17:58

Já taky ne, tak nevím... Ale, že to byl filuta bych souhlasil, dlouho jsem u něj nedělal. Sliboval mi Baťovu budoucnost, že si projdu firmou a zasekl jsem se na prodeji a nakonec mi dál úkolovou mzdu na internetové objednávky, které jsem nemohl jak ovlivnit a to byla poslední kapka :D
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod evlo 22. 2. 2017 18:05

Tohle je fakt vtipne
Jednak to pocita spatne a druhak proste vtipne
Jinak slusna motivace k tomu prestat pracovat jako zamestananec a priste proste ICO - i pokud tuhle demenci nezavedou, tak ta superhruba mzda je to co jako ICO mam sanci dostat.
https://www.spravedlive-dane.cz/

I jako zamestnance me to motivuje radeji jit delat pul casu za pulku :D
Naposledy upravil evlo dne 22. 2. 2017 18:07, celkově upraveno 1
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod powerball 22. 2. 2017 18:07

se mi libi jak je ta spodni kolonka zelena at uz ti to spocita o litr vic nebo o dvacku min.
-Adult Content
-Mystery
-Romance
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod JardaB 22. 2. 2017 18:07

Obavam se, ze firmam by dane zdrazili taky, jedina sance je poslat socany do *****.
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Předchozí stránkaDalší stránka