HLEDÁM PRÁCI - NEHLEDÁTE KOLEGU ? NABÍDKA PRÁCE

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod powerball 22. 2. 2017 09:09

by mi ***** velmi rychle.cely dne jenom porad dokola pip pip pip pip karticku mate? bodiky sbirate? pip pip pip pip pip karticku mate? bodiky sbirate? pip.....
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod zamis 22. 2. 2017 09:12

kolik lidí může mít taková prodejna v rýmařově a jak moc se může lišit ukočírování takovýho obchůdku oproti třeba stavbyvedoucování, kde si musíš hlídat stavbu jak organizačně, tak finančne?
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton

Odeslat příspěvekod powerball 22. 2. 2017 09:16

podle me to bude nehoraznej korporatni bullshit.z vyssich pater na tebe budou padat fest sracky.
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod zamis 22. 2. 2017 09:20

asi jo no
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

zamis
Mr. Balaton

Odeslat příspěvekod anonym 22. 2. 2017 09:22

Si říkám že nebýt v IT nevím kde byvh mohl pracovat, možná tak ještě nějakej elektromág, to bych bral třeba v armádě, klidně bych si i na misi zajel alespoň jednu
anonym

Odeslat příspěvekod zamis 22. 2. 2017 09:24

se hlavne modli at není válka ty armádní elektromágu :D

zamis
Mr. Balaton

Odeslat příspěvekod addiction 22. 2. 2017 09:26

powerball píše:podle me to bude nehoraznej korporatni bullshit.z vyssich pater na tebe budou padat fest sracky.

Ale zase si budes jezdit v Audine :love:
Das Auto

und

Skoda Octavia 2.0 TSI L&K
addiction
Kavárník a lepšočlověk

Odeslat příspěvekod anonym 22. 2. 2017 09:27

Si tak nějak v poslední době říkám že by mi to vlastně bylo i jedno, prostě by to nějak dopadlo stejně tak jakto dopadlo pro předchozí generace, hlavně se z toho ****
anonym

Odeslat příspěvekod evlo 22. 2. 2017 09:43

goes píše:60x12x4 = 2,88 mega korun. To moc na pozemek+barak+vybaveni nebude a to by musel davat bokem vsechno. Jak tu uz nekdo psal, vlastni barak pod 100tis. mesicne cisteho nelze poridit.

To si myslim, ze v ***** staci a pocital jsem s tim 100k platem, coz realne pro single je kolem 78000, takze 60 000 by ti v ***** zbyt melo.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod evlo 22. 2. 2017 09:43

Ja jsem obecne teda nenarocny, me staci barak 50m, barak bokem a pozkem 400m.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod evlo 22. 2. 2017 09:45

powerball píše:podle me to bude nehoraznej korporatni bullshit.z vyssich pater na tebe budou padat fest sracky.

A zespoda te budou podrizeni pomlouvat za zady a budes to citit.

Co jsem byl jednou nucen delat sefa, tak ti mladi lidi jsou prekvapive to nejhorsi, nejlepsi jsou ti co uz neco maj zasebou a chapou trochu svet, alespon 10 let v procesu. Ale fuj, ridit lidi, uz nikdy!
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Jean ViC 22. 2. 2017 10:33

resi lidi v nove praci jak jsi odesel z minule prace? jako jestli treba na nejaky paragraf tak pak by me nevzali do nove?
TCe 120k 205Nm EDC
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod powerball 22. 2. 2017 10:35

nevim, ale predpokladam ze jo.jinak by bylo zbytecny nejaky paragrafy davat a stacilo by hezky v kazdy praci kde to cloveka sere parkrat neprijit a nechat se vyhodit na hodinu a cau.
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod PatV 22. 2. 2017 10:38

MV_cz píše:Na tom Šumpersku bude mít levnější pozemek, to asi jo, ale dům samotnej bude stát podobně, jednokde ho postaví. Samo vlastní dům jde pod 100k měsíčně pořídit, ale je otázka co je "barák" a co barák, mno a taky je dobrý, když jsou na to dva, žejo O:-)

Zrovna Šumpersko už nepatří mezi nejlevnější. Na okraji Šumperka zasíťovanej pozemek 1500-3000 za metr, slušný místo kolem Šumperka za 500-1500 metr.
PatV
Štamgast

Odeslat příspěvekod Jean ViC 22. 2. 2017 10:40

powerball píše:nevim, ale predpokladam ze jo.jinak by bylo zbytecny nejaky paragrafy davat a stacilo by hezky v kazdy praci kde to cloveka sere parkrat neprijit a nechat se vyhodit na hodinu a cau.

googlim ze nedostanes podporu
TCe 120k 205Nm EDC
Jean ViC
Pan Sklenička

Předchozí stránkaDalší stránka